1399/07/09
0:41
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گزارش

چهارشنبه 03 مرداد 1397 18:56

سرمربی فولاد در کنفرانس خبری گفت؛

نگاه مان به قهرمانی است،بازی سختی داریم

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان پیش از نخستین بازی تیمش در فصل هجدهم لیگ برتر فوتبال گفت: اگر به تیم ما فرصت داده شود می‌توانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سیداکبر پورموسوی در نشست خبری پیش از دیدار با پارس جنوبی، اظهار کرد: امیدوارم بتوانیم با حمایت تماشاگران عزیزنمان فصل خوبی را رقم بزنیم. من در چند وقت اخیر سکوت کرده بودم و به خاطر شرایطی که در هفته‌های پایانی لیگ هفدهم به وجود آمده بود در سکوت بازیکنانمان را جذب کردیم. خوشبختانه امسال به ما این مجوز داده شد که بازیکن خارجی جذب کنیم. من از عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات راضی هستم و مطمئن باشید که اگر به این تیم فرصت داده شود می‌توانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

او درباره سروش رفیعی توضیح داد: سروش تازه به ما اضافه شده و زمان می‌خواهد. تمرینات انفرادی خوب است اما در تمرینات تیمی باید با ما هماهنگ شود. قرارداد سروش به مدت یک فصل است و تا زمانی که او را در اختیار داریم می‌توانیم درباره او صحبت کنیم. با توجه به جای خالی که در پست سروش داشتیم دو بازیکن خوب در این فصل جذب کردیم. تا زمانی که سروش را در اختیار داریم از او بهره می‌بریم. آن چه برای ما مهم است این است که در حال حاضر او آماده است و برای بازی اول در اختیارش داریم. فکر می‌کنم اگر سروش در نیم فصل دوم هم با ما بماند خیلی خوب است اما چیزی که مهم است این است که باید در نیم فصل نخست از او به نحو احسن استفاده کنیم.

سرمربی فولاد در پاسخ به این سوال که آیا تاکتیک این تیم نسبت به فصل گذشته متفاوت است یا نه گفت: ما با توجه به شرایطی که نسبت به سال گذشته داشتیم، خط به خط را بررسی کردیم و به این جمع بندی رسیدیم که باید تغییراتی بدهیم. این تغییرات بیشتر در خط حمله بود. هدف و نگاه امسال ما قهرمانی است و باید برای این موضوع تلاش کنیم. در کل بیشترین تغییر ما در خط حمله بود.

سید سبروس پورموسوی افزود: پارسال در پنج بازی اول کار سختی داشتیم چون با تیم‌های قهرمان جام حذفی و لیگ برتر بازی کردیم. هر پنج بازی ما امسال سخت است و باید با دو تیم تازه لیگ برتری شده هم بازی کنیم. پارس جنوبی در بازی‌های دوستانه بازی‌های خوبی انجام داده و نشان داده مانند فصل گذشته تیم خوبی دارد. پیش بینی ما این است که فردا بازی سختی داریم.

سرمربی فولاد ادامه داد: من از بازیکنانی که از جمع ما جدا شدند تشکر می‌کنم. ما نیاز داشتیم که در کادرفنی و بازیکنان تغییر ایجاد کنیم ولی این دلیلی بر ضعیف بودن آن‌ها نیست. امسال برای این که دنبال کارهای تخصصی‌تر بودیم یک مربی خارجی هم به کادر فنی اضافه کردیم. پورموسوی در پایان درباره غایبان تیمش در دیدار فردا گفت: تنها میثم دورقی را در اختیار نداریم.


برای تماشای تصاویر مربوط به این نشست خبری بر روی لینک زیر کلیک کنید:ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (2 نظر تا کنون)

سعید
جمعه 12 مرداد 1397 1:41 PM
سلام باتشکر از مسولان وکارگران وزحمتکشان شرکت فولاد خوزستان وتشکر از مدیرباشگاه وکادر فنی بازی اول فولاد امیدوار کننده بود فقط تنها نگرانی ما درواز بانی تیم بود که در بازی اول ضعیف کار کرد امیدوارم بافرصت باقی مانده نقل وانتقالات دواز بان خوب خارجی یا داخلی به تیم اضافه شود باتشکر

منصور
پنج شنبه 04 مرداد 1397 11:48 AM
سلام: یعنی قرلرداد سروش مشکلی ندارد. هم باپرسپولیس قرارداد بسته وهم بافولاد .بعد نکنه حضورش در فولاد غیر قانونی یشه و 3-0 بدن به فولاد.ارمن گفتن بود .خیلی مراقب این جریان باشید.

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 667 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 427 - مجموع امتیازات : 2205
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 420 - مجموع امتیازات : 1631
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 408 - مجموع امتیازات : 1740
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 387 - مجموع امتیازات : 1705
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 373 - مجموع امتیازات : 1590
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 296 - مجموع امتیازات : 1292
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 286 - مجموع امتیازات : 1009
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 248 - مجموع امتیازات : 3753
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---