1400/01/26
15:14
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

پنج شنبه 22 فروردین 1398 21:32

ورزشکاران و هنرمندان «خوزستان» را فراموش کرده اند

انتقاد مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان از سلبریتی ها، سیل را مانند تمام مصیبت های دیگر به پایان خواهیم برد

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان از بی توجهی ورزشکاران و هنرمندان به سیل ویرانگر خوزستان انتقاد کرد.

 به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، دکتر حبیب الله رضایی در گفت‌وگو با رادیو ورزش اظهار داشت: " بیش از 16-17 روز از رهاسازی و زیر آب رفتن روستا به روستا و شهر به شهر استان خوزستان می‌گذرد و جز نیروهای مسلح، نیروهای امدادی و داوطلب خودجوش و تلاش اقوام خوزستانی و اهالی مناطق مختلف که درگیر این بحران بودند و از جان و مال خود گذشتند، جهت کمک مردم هیچکس به یاریمان نشتافت.

 از بزرگان ورزش و هنر گله مندیم. آنان خوب می توانستند برای دیگر حوادث وقت بگذارند و حضور داشته باشند و باعث تشویق و ترغیب دیگران در کمک رسانی بشوند. آیا مردم خوزستان بی خانمان شدنشان وجدان و روح لطیفتان را نیازرد؟ خیلی زود فراموش کردید غیرت مردان و زنان این استان را. هرچند درد و زخم های مان را و بی خانمانی مان را می‌بیند، با اینحال چشمانتان را بسته اید.از شما واقعا گله داریم. نه برای کمک نکردن تان بلکه برای حسی از همدردی تان که دریافت نکرده‌ایم. برای توجه نکردن تان و اینکه ما را نادیده گرفته اید. اما ۸ سال جنگ تحمیلی به زنان و مردان ما مردانگی، غیرت، ایستادگی، اتحاد و همدلی آموخته و یاد گرفتیم انسانیت و مهربانی را نثار هموطنان مان کنیم. ما قانع ایم و چشمان ما را می بندیم به داشته دیگران از بذل و بخشش نعمت خاکمان برای ایران و ایرانی کم نگذاشته ایم.

  ما دلی از دریا داریم تا همه را دوست بداریم حتی آنانی که ما را دوست ندارند. ما به یاری خدا سیل امروز خوزستان را مانند تمام مصیبت های دیگر از جنگ تحمیلی تا شوری و آلودگی آب، گرد و خاک و محرومیت ها به پایان خواهیم برد.

 دیروز با شهیدان، ایثارگران و جانبازان بی‌شماری و امروز به همت همان قومیت های استان خوزستان از لُر، عرب، ترک و کُرد که با دستان خالی این استان را سرپا نگه خواهیم داشت تا پایمردی و مقاومت را یکبار دیگر با آنانی که فراموش کرده اند یادآوری کنیم.  ما تمام اقوام خوزستانی، ذاتمان پاسدار و پاسداری از نظام، اسلام و ایران مان است."

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 624 - مجموع امتیازات : 2406
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 602 - مجموع امتیازات : 1934
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 595 - مجموع امتیازات : 1806
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 583 - مجموع امتیازات : 1800
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 574 - مجموع امتیازات : 1892
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 425 - مجموع امتیازات : 1151
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 422 - مجموع امتیازات : 1418
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 383 - مجموع امتیازات : 3888
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---