1400/02/23
14:22
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

یک شنبه 22 اردیبهشت 1398 2:27

افشین قطبی پس از بازی برابر ذوب آهن؛

دو پنالتی ما گرفته نشد، نتیجه ۳بر یک عادلانه نبود

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: نتیجه می توانست متفاوت باشد و احساس میکنم دو پنالتی برای ما گرفته نشد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، افشین قطبی پس شکست ۳ بر صفر  تیمش مقابل ذوب آهن اصفهان در چارچوب هفته بیست و نهم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران در نشست خبری، اظهارکرد: بازی عجیب و غریبی بود. از مهمان نوازی اصفهانی ها تشکر میکنم. کیفیت زمین بسیار بهتر از قبل شده بود و امروز ذوب آهن خوب بازی کرد.

 
وی با بیان اینکه نتیجه می‌توانست متفاوت باشد، افزود: احساس میکنم دو پنالتی برای ما گرفته نشد؛ ذوب آهن از کمترین موقعیت ها گل ساخت و از مدافعان و دروازه بان خوبی بهره می بردند. نتیجه ۳بر یک عادلانه نبود و باید از این شکست تجربه کسب کنیم. وقتی پنالتی گرفته نمی شود در روحیه بازیکنان اثر می گذارد. ارتفاع اصفهان  در شیوه بازیکنان ما تاثیر گذار بود اما بازیکنان ما جنگیدند.سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در پاسخ به این سوال که داوری تا چه میزان در شکست تیم شما تاثیر گذار بود؟ تصریح کرد: نگرفتن پنالتی بازیکنان تیم را عصبی کرد اما شکست به نام مربی است و ما این باخت را بر دوش داوران نمیگذاریم.
قطبی با اشاره به اینکه سپاهان و ذوب آهن همیشه پر مهره بوده اند، خاطرنشان کرد: تیم های اصفهانی از نظر ساخت و مدیریت قوی هستند. ذوب آهن در نیم فصل اول بد نتیجه گرفته بود اما به لیگ برگشتند و در بازی امروز بسیار خوب بازی کردند؛ در آسیا صعود کرده اند و ذوب آهن تیم شایسته ای است.

 
وی در پاسخ به این سوال که سرنوشت لیگ برتر چه خواهد شد؟ گفت: یک تیم برای قهرمانی در لیگ باید همه هفته ها خوب باشد؛ قلبا دوست دارم پرسپولیس قهرمان شود اما لیگ قابل پیش بینی نیست همانطور که تاتنهام در ثانیه اخر نتیجه را مقابل منچستر سیتی عوض کرد. پرسپولیس در لیگ ثبات لازم را داشته و شایسته ترین تیم است. سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در رابطه با ادامه همکاریش با این تیم و فعالیت او برای فصل آینده، گفت: باید بازی آخر تمام شود و بعد صحبت کنیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 654 - مجموع امتیازات : 2436
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 614 - مجموع امتیازات : 1946
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 612 - مجموع امتیازات : 1823
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 593 - مجموع امتیازات : 1810
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 591 - مجموع امتیازات : 1909
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 450 - مجموع امتیازات : 1176
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 439 - مجموع امتیازات : 1435
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 407 - مجموع امتیازات : 3912
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---