1400/02/23
12:56
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گزارش

جمعه 27 اردیبهشت 1398 1:19

با مسئولین باشگاه صحبت کردم و توافق اولیه را کسب کرده ایم

قطبی: بازی جذاب و ایده‌آلی بود

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: بازی جذابی بود و احساس کردم که این بازی همه چیز داشت و ایده‌آل بود.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، افشین قطبی، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان پس از تساوی تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: بازی جذابی بود و احساس کردم که این بازی همه چیز داشت و ایده‌آل بود. این بازی می‌تواند برای من و بازیکنان فولاد یادگار بماند. دو تیم برای پیروزی به زمین آمده بودند و هر دو تیم ضربه ایستگاهی خوبی را داشتند. واقعاً من به بازیکنانم افتخار می‌کنم که تا لحظه آخر تسلیم نشدند.

وی در ادامه گفت: می‌دانستیم که تیم حریف تیم پر مهره و قدرتمندی است ولی ما هم در این باره تمهیداتی اندیشیده بودیم. از اینکه پری‌یرا آقای گل شد خوشحالم و به او تبریک می‌گویم. این بازیکن خیلی حرفه‌ای است و امسال هم به ما کمک کرده است. با اینکه 35 سال سن دارد ولی به خوبی برای ما کار کرده است و از او راضی هستم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد بیان کرد: از اینکه فولاد در بازی نتیجه واگذار می‌کند اما به بازی بر می‌گردد احساس خوبی دارم و همیشه انگیزه‌ای داریم که تا لحظه آخر تسلیم نخواهیم شد. من دیشب با مسئولین باشگاه صحبت کردم و توافق اولیه را کسب کرده ایم. اگر این تیم دست من باشد، تیمی را خواهم بست که عنوان قهرمان را یدک بکشد. هدف من و بازیکنان این است که مردم خوزستان را شاد کنیم. این خطه به خطه فوتبال‌خیز معروف است و مردمش باید یک تیم خوب در این ورزشگاه خوب و زیبا داشته باشند.

قطبی در پاسخ به این سوال که از کدام بازیکنانتان بیشتر راضی هستید، گفت: در حقیقت باید از تماشاگرانمان راضی باشم؛ آنها به خوبی و زیبایی هر چه تمام‌تر تیم را تشویق و حمایت کردند.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (4 نظر تا کنون)

فرهاد
شنبه 28 اردیبهشت 1398 7:35 PM
برای همه چیزاز مدیریت فولاد خوزستان و مدیریت باشگاه تشکر میکنم امیدوارم با درایت شما قطبی در اهواز بماند و با تقویت تیم و جوانگرایی مثل بازی آخر برای قهرمانی و کسب سهمیه و جام حذفی برنامه ریزی نماید...زنده باد فولاد

محمدحسین صادقی
شنبه 28 اردیبهشت 1398 12:09 PM
امپراطور برای تمام فداکاری هایت ممنون قلب شیر

محمدحسین صادقی
جمعه 27 اردیبهشت 1398 11:59 PM
افشین خان خیلی گلی

اسکندری
جمعه 27 اردیبهشت 1398 4:07 AM
واقعا قطبی به این تیم شخصیت داد و امیدوارم با درایت مدیران قرارداد ایشان تمدید تا انشالله با تقویت تیم برای قهرمانی بجنگیم و کسب سهمیه

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 654 - مجموع امتیازات : 2436
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 614 - مجموع امتیازات : 1946
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 612 - مجموع امتیازات : 1823
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 593 - مجموع امتیازات : 1810
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 591 - مجموع امتیازات : 1909
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 450 - مجموع امتیازات : 1176
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 439 - مجموع امتیازات : 1435
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 407 - مجموع امتیازات : 3912
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---