1399/05/18
22:40
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

پنج شنبه 05 تیر 1399 0:42

کنفرانس خبری پس از دیدار برابر استقلال

رجبی: فولاد تیم‌برتر میدان بود

تیم فولاد خوزستان موفق شد در دیداری حساس برابر استقلال تهران با نتیجه دو بر یک به پیروزی برسد.

به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان، فولاد با کسب سه امتیاز بازی برابر استقلال با این تیم هم امتیاز شد و حالا این شانس را دارد تا در هفته های آینده یکی از سهمیه های لیگ قهرمانان فصل بعد را بگیرد.

حمید رجبی مربی تیم فولاد خوزستان در خصوص این دیدار گفت:" خداراشکر بعد از قضیه کرونا تمرینات خوبی را پشت سرگذاشتیم و مدیریت باشگاه و شرکت شرایط خوب و اردوی مناسبی را در تهران تدارک دیدند چرا که با توجه به وضعیت شیوع کرونا و گرمای هوا امکان تمرین در اهواز را نداشتیم."

او همچنین گفت:" ما خیلی خوب استقلال را آنالیز کرده بودیم. نتایج بازی های استقلال نشان می دهد که آن ها یک تیم خوب و قوی هستند اما حتی قبل از اخراج بازیکن آن ها، فولاد تیم برتر میدان بود. آن ها دقایقی بهتر بودند و با سیستمی بازی می کنند که کمتر تیمی در ایران بازی می کند و بازی مقابلشان سخت است با این‌حال تدابیر و طراحی تمرین های آقای نکونام توانستیم راه های نفوذ استقلال را ببنیدم."

او درباره نتیجه بازی گفت:"ما از ابتدای فصل وقتی که گل می خوردیم و نتیجه نمی گرفتیم ، متوجه شدیم که می توانیم به بازی برگردیم و استراتژی تیممان را تغییر دادیم. امروز پاتوسی را نداشتیم ، ایوب والی و فرزاد جعفری نبودند اما با اعتماد به جوانان فولاد توانستیم این بازی را ببریم."

مربی تیم فولاد در ارتباط با عدم حضور تماشاگران در این بازی گفت:" صددرصد نبود تماشاگران در این بازی تاثیرداشت. ما در این ورزشگاه فقط اولین بازی را واگذار کرده ایم. امروز هم به حمایت هواداران نیاز داشتیم ، آن ها از خانه هایشان ما را دعا کردند و این نتیجه حاصل دعای آن ها است."

رجبی در این باره که اگر استقلال دو اخراجی نمی داد می توانستیم برنده بازی باشید، هم افزود:" اگر این اتفاق نمی افتاد بازهم می توانستیم برنده باشیم. در زمانی که استقلال یازده نفره بود دقایق اندکی بازی دستشان بود و در طول فولاد تیم سرتر بود."

او اضافه کرد:" ما قبل از شیوع کرونا و تعطیلی مسابقات شرایط خیلی خوبی داشتیم و سه تا پیروزی متوالی به دست آوردیم. تیم قابل احترامی داشتیم و با تفکراتی که آقای نکونام داشتند این تعطیلی خیلی روی تیم ما اثرنداشت."

دستیار جوادنکونام در فولاد گفت:" ما اولین باشگاهی بودیم که خواهان تعطیلی مسابقات بود اما در نهایت تابع مقررات هستیم. به هر شکل این اتفاقات پیش آمد اما ما شرایط خوبی پیدا کردیم."

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 665 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 421 - مجموع امتیازات : 2197
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 411 - مجموع امتیازات : 1622
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 402 - مجموع امتیازات : 1734
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 385 - مجموع امتیازات : 1703
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 371 - مجموع امتیازات : 1588
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 294 - مجموع امتیازات : 1290
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 282 - مجموع امتیازات : 1005
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 246 - مجموع امتیازات : 3751
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---