1400/01/29
13:41
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

پنج شنبه 16 مرداد 1399 19:4

اعتمادی، سرپرست تیم فولادنوین:

دو هفته انتهایی لیگ‌دو، فینال است

تیم فولادنوین با برتری در برابر امید گناوه ۴۵ امتیازی شد و موقتا در رده سوم جدول قرار گرفت.

به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان، وحید اعتمادی سرپرست تیم فولادنوین در گفت‌وگو با رسانه باشگاه درباره پیروزی این هفته فولادنوین و همچنین مسابقات هفته آتی گفت: خدارا شکر توانستیم برابر تیم خوب امید گناوه پیروز شویم، به همه بازیکنان خسته نباشید می‌گوییم و امیدواریم که همین روند ادامه داشته باشد. ما با این پیروزی ۴۵ امتیازی شدیم و قدم بزرگی را برای هفته‌های آتی برداشتیم چرا که در این دو هفته انتهایی تیم‌های بالای جدول با هم بازی دارند و به نوعی فینال لیگ دو در همین دو هفته خواهد بود.

وی ادامه داد: نامه‌ای را صبح امروز به سازمان لیگ فرستادیم و عنوان کردیم باید پیش از مسابقات دو هفته انتهایی، رای قطعی بازی استقلال‌ ملاثانی و شهید قندی اعلام شود چرا که نتیجه این بازی در تعیین تیم‌های صعودکننده اهمیت دارد چرا که طبق قانون تیم‌ها باید در شرایط برابر دو هفته انتهایی را در روز و ساعت یکسان بازی کنند. این هفته بازی سختی در یزد خواهیم داشت اما هم آقای هوری و هم کادرفنی و بازیکنان متحد و هم‌قسم شده‌ایم تا بتوانیم در این دو بازی نهایی با جان و دل بازی کنیم و بتوانیم هدیه خوبی به مردم خوزستان بدهیم. تا همینجا هم بازیکنان و کادرفنی تیم ما کار بزرگی را انجام داده‌اند و از آن‌ها ممنون هستیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 633 - مجموع امتیازات : 2415
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 604 - مجموع امتیازات : 1936
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 597 - مجموع امتیازات : 1808
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 585 - مجموع امتیازات : 1802
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 576 - مجموع امتیازات : 1894
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 439 - مجموع امتیازات : 1165
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 427 - مجموع امتیازات : 1423
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 388 - مجموع امتیازات : 3893
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---