1399/07/07
21:56
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

جمعه 17 مرداد 1399 3:30

استرس در تیم ما جایی ندارد

نکونام: عملکرد فولاد باعث غرور خوزستان است

تیم فولادخوزستان موفق شد در دیداری برتر برابر نفت مسجدسلیمان به برتری برسد و سه امتیاز شیرین را به حسابش اضافه کند.

به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان، جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان پس از پیروزی ارزشمند تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان که منجر به صعود این تیم به رتبه چهارم جدول رده بندی مسابقات شد، در رابطه با این بازی اینطور حرف هایش را در نشست خبری آغاز کرد: اول از همه روز خبرنگار را به همه تبریک می گویم. مخصوصا دوستان عزیز در خوزستان. می دانستیم تیم نفت مسجد سلیمان تیم سخت کوشی است. مقابل این تیم ها بازی کردن سخت است. باید با برنامه و حوصله بازی کرد تا به نتیجه رسید. ما باید با حوصله بازی می کردیم تا به گل برسیم و نهایتا این موضوع رخ داد.

او با اشاره به تیم حریف اضافه کرد: تیم حریف را مجبور به وقت کشی کردیم. خودتان دیدید. در نیمه دوم وقتی گل زدیم، می توانستیم روی ضدحملات گل های بیشتری بزنیم. آنها روی توپ های مستقیم برنامه داشتند و دو مهاجم سرزن داشتند. شیمبا و دو تعویضی ما اگر دقت می کردند، می توانستند گل بزنند تا بازی را خیلی راحت 2 بر صفر یا 3 بر صفر ببریم. هیچ موقعیتی به نفت مسجد سلیمان ندادیم و آنها را کنترل کردیم. بازی کاملا در دست ما بود؛ یک بازی با برنامه ای بود. برد شیرینی بود. تبریک می گویم به بازیکنانم. از هواداران تشکر می کنم که به هتل آمدند و ما را مجبور به تلاش و جنگندگی کردند. 

او سپس ادامه داد: روز اول اگر خاطرتان باشد گفتم که تا روز آخر برای نام فولاد می جنگیم تا بهترین نتایج را بگیریم. روز اول قول ندادیم که قهرمان می شویم. گفتیم تمام بازی ها تمام تلاشمان را می کنیم. خدا را شکر می کنم که عملکرد تیم طوری بوده که جایگاهی به دست آورده اند که باعث غرور استان خوزستان است.

جواد نکونام در مورد وضعیت پاتوسی بیان کرد: متاسفانه شرایط خوبی ندارد؛ بازیکن با کیفیتی است و از نبودش ضربه می خوریم. اگر بود راحت تر و بهتر بازی می کردیم ولی الان بوعذار و محمد قاسمی نژاد شرایط ایده آلی دارند و زحمت می کشند. مجبوریم استفاده نکنیم از پاتوسی. علیرغم اینکه باشگاه قرارداد حرفه ای بسته و بازیکن حرفه ای است ولی در دوران کرونا حرفه ای عمل نکرده و اضافه وزن دارد. شرایط او ایده آل نیست و نمی توانیم از او استفاده کنیم. حالا باید ببینیم در دو سه هفته آخر چه اتفاقی می افتد.

او در مورد استرسی که بر تیمش برای کسب سهمیه اسیایی حاکم است، عنوان کرد: در مورد استرس باید بگویم که نیمکت ما بازی های بزرگ زیاد دیده. استرس در تیم ما جایی ندارد. ما فقط تلاش می کنیم برای موفقیت.  نکونام سپس با اشاره به حرف های اعضای تیم حریف در مورد امکانات تیم فولادخوزستان و اینکه نفت مسجد سلیمان شرایط خوبی نداشته، اضافه کرد: اینکه در مورد تیم ما صحبت می کنند، درست نیست. بهتر است در مورد تیم خودشان صحبت کنند. ما هم در هتل پنج ستاره نبودیم و شما دوستان می دانید ما کجا بوده ایم. دیروز باید این حرف ها را می زدند. بعد از باخت نباید حواس ها را پرت کنند و باید به ما تبریک بگویند. تیم ما خوب بازی کرد و باید با اختلاف سه چهار گل می بردیم. بازی و فوتبال تمام می شود و چیزی که می ماند صحبت هایی است که در مورد هم انجام می دهیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 667 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 427 - مجموع امتیازات : 2205
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 420 - مجموع امتیازات : 1631
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 408 - مجموع امتیازات : 1740
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 387 - مجموع امتیازات : 1705
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 373 - مجموع امتیازات : 1590
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 296 - مجموع امتیازات : 1292
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 286 - مجموع امتیازات : 1009
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 248 - مجموع امتیازات : 3753
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---