1399/08/04
8:18
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

سه شنبه 28 مرداد 1399 17:22

آرزوی موفقیت استاندار خوزستان برای فولادمردان

استاندار خوزستان برای موفقیت فولاد در دیدار پایانی در راه کسب سهمیه آسیایی آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، دکتر شریعتی استاندار محترم خوزستان در گفت‌وگو با رسانه باشگاه در مورد وضعیت تیم فولاد و نتایج تیم گفت: من هم به مانند هر فردی در خوزستان پیگیر نتایج تمام تیم‌های فوتبال و دیگر ورزش‌های استان هستم، تیم‌های فوتبال استان در لیگ‌های مختلف نتایج خوبی گرفته‌اند و باعث خوشحالی مردم استان شده‌اند. اگر بخواهم در مورد فولادخوزستان به طور خاص صحبت کنم این تیم نتایج در خورشأن نام فوتبال خوزستان را گرفته است.

وی ادامه داد: نتایج و جدول مسابقات را دنبال می‌کنم، از اهمیت دیدار پایانی برای فولاد در راه کسب سهمیه آسیایی باخبر هستم و برای تیم فولاد در دیدار پایانی آرزوی موفقیت می‌کنم، مجموعه باشگاه فولاد از نظر نرم‌افزار و سخت‌افزار در سطح کشور کم نظیر است و با مدیریت مهندس محمدی در راس شرکت فولاد که اهتمام ویژه‌ای به ورزش دارد و حضور آقای آذری به عنوان مدیرعامل کاربلد و فوتبالی نوید روزهای خوش را برای این تیم، هواداران و مردم خوزستان را می‌دهد.

استاندار خوزستان در انتها نیز گفت: خیلی خوشحالیم آقای نکونام که یکی از مفاخر فوتبال ایران است به عنوان سرمربی در این مجموعه حضور دارد، نتایج خوب گرفته شده و امیدواریم که در دیدار آخر با همت و تلاش کادرفنی، بازیکنان و دیگر اعضای تیم بتوانند نتیجه دلخواه خود را کسب کنند و بدانند همه مردم خوزستان پشتشان هستند و برای موفقیتشان دعا می‌کنند.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 667 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 427 - مجموع امتیازات : 2205
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 421 - مجموع امتیازات : 1632
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 409 - مجموع امتیازات : 1741
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 388 - مجموع امتیازات : 1706
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 374 - مجموع امتیازات : 1591
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 296 - مجموع امتیازات : 1292
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 287 - مجموع امتیازات : 1010
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 248 - مجموع امتیازات : 3753
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---