1399/08/04
8:1
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

جمعه 31 مرداد 1399 0:53

جواد نکونام: عده ای نمی خواستند تیم فولاد نتیجه بگیرد

سومی فولاد، در حد قهرمانی لیگ برتر است زیرا بازیکن میلیاردی نداشتیم

سرمربی تیم فوتبال فولاد می‌گوید حالا وقت این است که بدخواهان هم‌استانی این تیم پاسخگوی سنگ‌اندازی‌هایشان باشند.
به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان، جواد نکونام بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل تراکتور تبریز و کسب سهمیه آسیایی در نشست خبری حضور یافت و صحبت های جالبی را درباره این بازی انجام داد که مشروح آن را در ادامه می خوانید:


**از همه افرادی که زحمت کشیدند، تشکر می کنم
تبریک می‌گویم این برد و آسیایی شدن را به استان و مردم زحمت کشیده خوزستان و به هواداران فولاد و کل مجموعه فولاد. مهندس آذری، مهندس محمدی، تمام کسانی که واقعا زحمت کشیدند و ما را حمایت کردند. به آنها تبریک می‌گویم. امیدوارم کاری را که خوب شروع کردیم توانسته باشیم خوب به پایان رسانده باشیم.

**بازیکنانی که دلشان با ما نبود را کنار گذاشتم
دوست دارم تشکر کنم از تمام بازیکنانی که تا آخرین روز با ما بودند. نه بازیکنانی که تیم را تنها گذاشتند. نه بازیکنانی که دوست داشتند هر کاری دلشان می‌خواهد بکنند و کسی به آنها چیزی نگوید. من به خاطر باشگاه فولاد و حفظ ارزش‌ها و حرمت باشگاه فولاد خوزستان روی اصول باشگاه فولاد ماندم. شاید خیلی از جاها 14-13 بازیکن داشت، اما بازیکنانی که دلشان با تیم نبود را کنار گذاشتم.


**بازیکنی که تمرین نکند، نمی توانم بازی بدهم
هر کجا که باشم چنین کاری می‌کنم. بازیکن باید در خدمت تیم باشد نه این که بخواهد تیم را اذیت و خراب کند، تمرین نکند، من مربی‌ای نیستم که بازیکنی را بدون آنکه تمرین کند بازی بدهم. بازیکنانی که از تیم کنار گذاشته شدند بازیکنانی بودند که در تیم خلل ایجاد می‌کردند. با احترام به همه آنها که دوستشان هم دارم، اما تیمم برای من مهم است.

**با یک تیم تکه و پاره تراکتور را بردیم
من امروز یک تیم تکه و پاره داشتم. محمد آبشک را با عضله پاره بازی دادم. مقابل تراکتوری که 5 بازیکن خارجی با قراردادهای میلیون دلاری اخراج کردند. سه بازیکن تیم ملی دارند، اما ما یک بر صفر این تیم را بردیم. موقعیت‌های گل زیاد داشتیم، درست است که دفاع کردیم اما می‌دانستیم از بازی چه می‌خواهیم. به همین خاطر بازی را طوفانی شروع کردیم و به گل رسیدیم.

**در کارم سختگیرم و با کسی شوخی ندارم
در ادامه بازی را کنترل کردیم، در مقاطعی از بازی شانس آوردیم، البته در برخی دقایق هم شانس با ما یار نبود وگرنه 3-2 گل می‌توانستیم بزنیم. آنچه که برای من خیلی مهم است باشگاه فولاد، کار حرفه‌ای که انجام می‌دهم، دیدگاهم به فوتبال و خواسته‌های فوتبالی که دارم، سختگیر هستم، در کارم شوخی ندارم، برای انجام کار حرفه‌ای و بزرگ به این شیوه نیاز داریم. خیلی خیلی خوشحالم و به کادر و بازیکنانم افتخار می‌کنم. کادرم 15 ماه زحمت کشید، سومی فولاد قهرمانی ما در لیگ برتر است.

**کار ما کمتر از قهرمانی نیست
شک نکنید من در این فوتبال هستم. تیمی که بازیکن میلیاردی ندارد از نظر من قهرمان لیگ برتر شده است. کاری که ما انجام دادیم کمتر از قهرمانی نیست. امیدوارم فولاد همیشه سربلند باشد، چه در آسیا و چه در لیگ برتر، خاطرات خوشی را در فولاد داشتم،‌ شرایط خوبی داشتم، درست است یک سری از دوستان شیطنت‌هایی می‌کردند، دوست دارم اینجا باشند و مصاحبه کنند و من ببینمشان.

**آنها که شیطنت کردند را دوست دارم ببینم
افرادی که شیطنت می‌کردند را دوست دارم ببینم. روسیاهی به ذغال ماند، چون ما تلاش کردیم و زحمت کشیدیم. شبانه روز وقت گذاشتیم برای بزرگی نام باشگاه فولاد و هوادارانش. نتیجه‌اش هم با حمایت‌های مهندس محمدی و مهندس آذری و بچه‌های تیم دیدیم. پزشک، تدارکات، تمام مجموعه و تمام کسانی که الان در رختکن ما بودند نفراتی بودند که برای باشگاه فولاد زحمت کشیدند و مردم خوب کسانی را که به تیم خیانت کردند را شناختند و دوست داشتند این تیم از ابتدا نتیجه نگیرد، ولی این افراد دلشان برای مردم خوزستان نسوخته است.

**منتظر مصاحبه آدم کوچولوها هستم
تا زمانی که من در فولاد باشم که امروز فعلا آخرین روزم بوده است، تمام کارهایی که برای سربلندی باشگاه نیاز باشد انجام می‌دهم و انجام دادم. دعوا کردم، کمیته انضباطی رفتم، خودتان می‌دانید ما زودتر از این باید به آسیا می‌رفتیم. 5 امتیاز از تیم ما را یواشکی برداشتند، نفهمیدیم چطور. 5 امتیاز ما را برداشتند. ما دوم جدول بودیم، اما متأسفانه نگذاشتند و متأسفانه همه چیز به روز آخر کشیده شد. مطمئن باشید یک نفر همه ما را می‌بیند و کنترلمان می‌کند که چه کاری انجام می‌دهیم و امروز پاداشش را در دقیقه 90 گرفتیم. خدا را صد هزار مرتبه شکر، منتظر مصاحبه آدم‌های کوچکی هستم که در فوتبال هیچ جایگاهی ندارند و نام فولاد را خراب کردند.

 **فوتبال برای من و امثال من است
این افراد کسانی هستند که باعث شدند فولاد نتواند در جایگاهی که همیشه باید در لیگ ایران داشته باشد را ندارد. سنگ اندازی کردند، اما امسال با کسی طرف شدند که خیلی سخت‌جان‌تر از اینهاست. چون من این کار را دوست دارم‌، فوتبال برای من و امثال من است. در این فوتبال باید امثال ما داخلش باشیم. معنایش این نیست که هر کاری بخواهم بکنم و هر کجا بخواهم باشم بلکه باید کار درست انجام دهیم. بعضی را کاشتیم که هر مربی سال‌ آینده و سال‌های آینده بیاید اینجا خوب برداشت کند، با این تیم و این جوانان. تیمی که نیازی به صحبت ندارد.

**کرونا گرفتیم، مصدوم دادیم، فقط اذیت مان کردند
بازیکنان ما کرونا گرفتند، مصدوم شدند، یکسری از بازیکنان تیم را اذیت کردند و گذاشتند و رفتند، یکسری هم در تیم اذیت کردند و من مجبور شدم کنارشان بگذارم. ایوب والی بهترین بازیکن ما بود که متأسفانه او را از دست دادیم. شرایط پاتوسی هم دیدید که چطور بود. هیچ وقت گلایه نکردم و آن را اعلام نکردم. انتظار تشکر داشتم، اما از من تشکر نشد. الان منتظرم که مصاحبه‌ها و صحبت‌ها را بشنوم. از تمام پیشکسوتانی که ما را حمایت کردند تشکر می‌کنم.

**امیدوارم فولاد به دست بومی ها باشد
هم بازی‌ها و همدوره‌های خودم که فوتبال را خوب متوجه می‌شوند، آنها خیلی خوب برای فولاد صحبت کردند. آنها هیچ کدامشان با من خصومتی ندارند، آنها فولاد را دوست دارند، باشگاه فولاد برایشان مهم است. امیدوارم باشگاه فولاد به گونه‌ای باشد که تیم دست بومی‌ها و پیشکسوتان فولاد باشد. صادقانه بگویم از هیأت فوتبال خوزستان در کار ما می‌گذاشتند، همین امروز یکی از مربیان ما به خاطر کاری که نماینده هیأت فولاد انجام داد اخراج شد. اینجا نمی‌خواهند فولاد موفق شود. اینها دارند به هواداران فولاد و مردم خوزستان ظلم می‌کنند.

**نماینده هیات به تیم حریف توپ می داد تا ببازیم
کدام تیم را دیده‌اید که نماینده هیأت بیاید و توپ را برای تیم حریف بیندازد تا ما گل بخوریم، اما اینها این کار را کردند. این کارها، کارهایی نیست که مردم خوزستان آن را ندانند. باید بدانند و بشناسند. کسانی که آن اتفاقات را رقم زدند مردم باید جوابشان را بدهند.

**خوزستان مردم مبارز و غیوری دارد
اینها دیگر نباید در باشگاه فولاد بیایند، به آنها نباید اجازه داد که به باشگاه فولاد بیایند، چون به باشگاه ضربه می‌زنند و فولاد یک سال دیگر عقب می‌افتد. نفع آنها در این است که هر سال تغییر و تحول باشد. باشگاه فولاد باشگاه بزرگی است، استان خوزستان، استان بزرگی است، مردم مبارز و غیوری دارد. امیدوارم اینها از مردم عزیزمان خجالت بکشند.

**داور زود تصمیم می گرفت
آقای زاهدی فر بازی را کنترل کرد. در تمام درگیری‌ها حضور داشت و فقط در یکسری از صحنه‌ها زود سوت می‌زد. بازی بزرگی بود. در این درگیری‌ها او سعی کرد بازی را کنترل کند. در مورد خطاهایی که گرفته شد داوری زود تصمیم گیری می‌کرد، وگرنه مشکل تغییر نتیجه نداشتیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (1 نظر تا کنون)

علی
یک شنبه 02 شهریور 1399 11:52 AM
آذری باید بمونه

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 667 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 427 - مجموع امتیازات : 2205
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 421 - مجموع امتیازات : 1632
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 409 - مجموع امتیازات : 1741
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 388 - مجموع امتیازات : 1706
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 374 - مجموع امتیازات : 1591
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 296 - مجموع امتیازات : 1292
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 287 - مجموع امتیازات : 1010
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 248 - مجموع امتیازات : 3753
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---