1399/08/04
8:15
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

دوشنبه 03 شهریور 1399 23:30

جشن فولادی ها تکمیل شد؛

محمدی به ترکیب تیم برنده دست نزد!

محمدی، مهندس ورزش دوست فولادی بار دیگر با تصمیم به حفظ سعید آذری در خوزستان گام مهمی برای دست یابی به اهداف این باشگاه برداشت.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، به فاصله اندکی از جشن فولادمردان و کسب سهمیه آسیایی، تنها این خبر می توانست هواداران پرشور این باشگاه را شادمان سازد. فولادِ لیگ نوزدهم تا لحظه آخر برای گرفتن حقش جَنگید.

شاگردان نکونام از یک سو کرونا به اردوی یشان زد و از سوی دیگر سوت های اشتباه سد راهشان گردید. اما این مجموعه دست از تلاش بر نداشت و با رزم همزمان در چند جبهه، مقام سومی لیگ را بالاتر از تیم های مدعی بدست آورد و پس از 6 سال یکی از مهمترین خواسته های هوادارانش را برآورده ساخت.

 

در نگاه اول باید نکونام و شاگردانش را ستود که در بحرانی ترین شرایط توانستند فوتبالی دیدنی را به نمایش بگذارند و تیم های قَدر را مغلوب سازند. اما در پس این موفقیت ها باید به نقش یکی از مدیران موفق فوتبالی در فولاد توجه کرد.

نحوه مدیریت و نظارت بر روند دستیابی به اهداف باشگاه فولاد در کنار چالش های فراوان، سعید آذری را در لیگ نوزدهم به یکی مدیران ساعی لیگ و وکیل درجه 1 فولاد تبدیل کرد. ماموریتی که از سوی شرکت به او داده شد، آذری را بر آن داشت که رتبه فولاد در جدول را سامان داده و با کسب سهمیه، جایگاه از دست رفته این باشگاه جنوبی را در آسیا بازپس گیرد.

 

با این حال دلیل اصلی دگرگونی نتایج باشگاه فولاد را باید در نگاه سیاستگذار اصلی شرکت جستجو کرد.

در فوتبال مثلی هست که می گوید «به ترکیب تیم برنده دست نمی زنند». منظور هم این است که وقتی تیمی با یک ترکیب و یک ساختار معین، در حال نتیجه گرفتن و پیروزی است، دلیلی ندارد با تغییر در نفرات و ساختار، ترکیب تیم عوض شود و تنها برخی اصلاحات جزئی برای بهبود نتیجه، منطقی است.

علی محمدی، مدیری که نشان داده توجه خاصی به انجام مسئولیت های اجتماعی این شرکت دارد، به این اصل آگاه است و با حمایت از فوتبال در استانی که بخشی از غرور مردمانش به موفقیت تیم های آن گره خورده، یکی از مهمترین دغدغه های هواداران را برطرف ساخته است.

اکنون باید منتظر ماند و دید که سکان هدایت فولادمردان خوزستان همچنان در دست «نکو» می ماند یا این زوج موفق مدیریتی فولادِ 1400 را با چهره ای جدید معرفی می کنند.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 667 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 427 - مجموع امتیازات : 2205
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 421 - مجموع امتیازات : 1632
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 409 - مجموع امتیازات : 1741
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 388 - مجموع امتیازات : 1706
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 374 - مجموع امتیازات : 1591
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 296 - مجموع امتیازات : 1292
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 287 - مجموع امتیازات : 1010
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 248 - مجموع امتیازات : 3753
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---