1399/12/08
7:13
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

شنبه 22 آذر 1399 19:25

نكونام: این برد حق‌مان بود

امیدوارم آخر فصل‌فوتبال‌خوزستان‌را‌سربلند کنیم

سرمربی فولاد گفت: سایپا تیم جنگنده‌ای است اما امروز این برد حق‌مان بود و آن را به هواداران فولاد تقدیم می‌کنم.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام پس از پیروزی تیمش مقابل سایپا اظهار کرد: جا دارد درگذشت آقای امیدوار را به فوتبال خوزستان و پیشکسوتان این استان تسلیت بگویم. می‌دانستیم که بازی سختی پیش رو خواهیم داشت چرا که سایپا در ۵ بازی اخیر باختی نداشته است و سیستمی که تیم حریف بازی می‌کرد، بسیار بسته و فشرده بود و گل زدن به این تیم سخت بود. ما باتوجه به تمریناتی که داشتیم توانستیم روی شوت به گل اول برسیم. می‌توانستیم گل دیگری هم به ثمر برسانیم که متاسفانه این اتفاق نیفتاد.

او ادامه داد: نیمه دوم بازی را کنترل کردیم و تیم سایپا را کاملا کنترل کردیم. سایپا وقتی گل اول را دریافت کرد تغییر سیستم داد و ما توانستیم نفوذ کنیم و به گل دوم و سوم رسیدیم و توانستیم موقعیت‌های دیگری هم خلق کنیم. تیم ما امروز فقط یک اشتباه داشت و در کل بازی تحت کنترل‌مان بود. سایپا تیم جنگنده‌ای است که واقعا زحمت می‌کشد و امسال خیلی قوی تر از سال گذشته است اما امروز این برد حق‌مان بود و به هواداران فولاد تقدیم می‌کنم. امیدوارم در آخر فصل فوتبال خوزستان را سربلند کنیم.

سرمربی فولاد درباره داوری بازی گفت: جا دارد به تیم داوری تبریک بگویم چرا که داور امروز فوق العاده سوت زد و آوانتاژهای به موقعی می‌داد و باید بگویم این داوران چند هفته‌ای است که دارند فوق‌العاده کار می‌کنند و نیاز به حمایت دارند. اگر اشتباهی شود قطعا اعتراض می‌کنیم اما این اعتراض فقط منوط به همان زمان و همان بازی است و تمام می‌شود. امیدوارم داوری و فوتبال کشورمان باهم رشد کنند و بتوانیم به اهدافی که داریم برسیم.

او اضافه کرد: نکته مهم، بازی جوانمردانه هر دو تیم بود که با وجود درگیرانه بودن تحت کنترل داور و کمک‌هایش بودند که باید از آن‌ها تشکر کنم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 566 - مجموع امتیازات : 2348
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 530 - مجموع امتیازات : 1862
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 528 - مجموع امتیازات : 1739
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 506 - مجموع امتیازات : 1824
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 501 - مجموع امتیازات : 1718
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 377 - مجموع امتیازات : 1103
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 374 - مجموع امتیازات : 1370
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 337 - مجموع امتیازات : 3842
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---