1399/12/13
21:48
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گزارش

شنبه 06 دی 1399 15:25

علی قلعه نوی، مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان:

حامی باشگاه هستیم، کادر فنی و مدیریت مجربی داریم

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان در مجموعه باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان حاضر شد و علاوه بر تشکیل جلسه با مدیرعامل باشگاه با اعضای تیم بزرگسالان به گفتگو پرداخت و از امکانات آن بازدید کرد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، مهندس علی قلعه نوی با حضور در سالن کنفرانس ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان دقایقی با کادر فنی و بازیکنان تیم بزرگسالان فولاد به گفتگو نشست و اظهار داشت: هدف از برگزاری این دیدار این بود که از نزدیک در خدمت مدیرعامل، آقای نکونام و سایر اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم باشیم. همانگونه که می دانید این روزها شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه و بنگاه های اقتصادی کاملاً واضح و مشخص است، ولی با این حال قصد تمامی مسئولین شرکت و هیات مدیره حمایت از مجموعه باشگاه است.

قلعه نوی در ادامه گفت: آنچه مشخص است در فولاد از کادر مدیریتی و فنی کاملاً حرفه ای و مجرب برخوردار هستیم و همه بر این موضوع واقف هستند اما با این حال مجموعه کارکنان فولاد، هیات مدیره محترم شرکت و سهامداران عمده همه از باشگاه فولاد خوزستان انتظاراتی دارند و امیدواریم که انشاالله با قهرمانی و با یک جایگاه خوب خوشحالی را برای آنها به ارمغان بیاوریم.

 

 مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان همچنین در ادامه افزود: ما شرایط فوتبال را درک میکنیم و به تلاش های کادر فنی و بازیکنان تیم واقف هستیم و به آنها ایمان داریم. با توجه به هفته های ابتدایی لیگ و نزدیک بودن امتیاز تیم ها، فولاد هم شرایط خوبی دارد، اما با تمام این تفاسیر دوست داریم که جایگاه فولاد خوزستان بهتر از قبل بوده و در پلی آف آسیا و رقابت های پیش رو نماینده ای شایسته برای استان خوزستان و ایران باشد.

 در ادامه این جلسه دکتر سعید آذری ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و حمایت‌های مهندس علی محمدی و کلیه کارگران، مدیران و معاونین و اعضای هیأت مدیره شرکت فولاد و هواداران خون گرم با عرض خیر مقدم به مدیرعامل شرکت، اظهار داشت: مجموعه باشگاه فولاد خوزستان به جد یکی از برترین ها در سطح کشور است و شرایطی بسیار حرفه ای دارد و خیلی خوشحالیم که در محضر یک مدیرعامل با سابقه فعالیت های ورزشی در راس هلدینگ فولاد خوزستان هستیم که در زمینه فوتبال نیز دیدگاه هایی سازنده و حمایتی دارند.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در ادامه افزود: فولاد در فصل گذشته سال سختی را پشت سر گذاشت ولی موفق شد سهمیه آسیایی را کسب کند و بر سکوی سوم قرار بگیرد. امسال انتظارات به گونه ای دیگر است؛ در فصل گذشته حضور در جمع 5 تیم بالای جدول عملکرد قابل قبولی بود، اما همانگونه که عنوان شد همه جایگاه بالاتری می خواهند.

آذری در پایان گفت: لیگ امسال رقابت سختی بین تیم ها شکل گرفته است و نزدیک بودن امتیازها تا هفته هشتم گواه این موضوع است اما اطمینان دارم که علیرغم همه حساسیت ها و رقابت سنگین تیم ها، با جدیت و همدلی که در مجموعه تیم شکل گرفته برای رسیدن به بهترین عنوان و قهرمانی فولاد در لیگ و بالابردن جام قهرمانی تلاش می کنیم و انشاالله هفته پایانی در شهر مقدس مشهد و در جوار حرم مطهر آقا امام رضا (ع) جام را بالای سر می بریم.

در ادامه این برنامه، مهندس علی قلعه نوی از بخش های مختلف مجموعه باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان و پروژه های توسعه ای آن بازدید کرد.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 578 - مجموع امتیازات : 2360
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 548 - مجموع امتیازات : 1880
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 537 - مجموع امتیازات : 1748
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 524 - مجموع امتیازات : 1842
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 519 - مجموع امتیازات : 1736
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 386 - مجموع امتیازات : 1112
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 376 - مجموع امتیازات : 1372
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 344 - مجموع امتیازات : 3849
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---