1399/12/13
2:47
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

یک شنبه 07 دی 1399 0:12

سرمربی تیم فولادنوین؛

به دنبال کسب اولین سه امتیاز در اهواز هستیم

فولادنوین اهواز فردا در نخستین دیدار خود در لیگ دسته دوم در ورزشگاه خانگی خود به مصاف ایرانجوان بوشهر خواهد رفت.
 به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، عزیز فریسات سرمربی فولادنوین اهواز در خصوص آخرین وضعیت و بازی فردای تیمش مقابل ایران جوان بوشهر اظهار داشت: همانطور که می دانید بازی اول مان بنا به دلایلی لغو و به همین دلیل اولین استارت ما در فصل جدید لیگ دسته دوم به بازی ایران جوان موکول شد.
فریسات ادامه داد: این بازی در زمین خودمان برگزار خواهد شد. بازیکنانی که جذب تیم کرده ایم جوان و مستعد هستند که جزو محصولات آکادمی باشگاه محسوب می شوند در کنار این بازیکنان جوان چند بازیکن باتجربه نیز به خدمت گرفته ایم. انشا الله فردا بتوانیم بازی قابل قبولی را به نمایش بگذاریم که همراه با سه امتیاز بازی باشد.
سرمربی فولاد نوین اهواز در پاسخ به این موضوع که در فصل جاری فولادنوین نگاه ویژه ای به بازیکنان و محصولات آکادمی باشگاه فولاد خوزستان داشته است اظهار کرد: امسال استراتژی باشگاه و نگاه اش به تیم فولادنوین تغییر کرده است. من فکر می کنم همین کار منطقی که باید در فصول گذشته در این تیم انجام می شد امسال در حال انجام است. ما باید همین بازیکنان جوان و مستعد که در محصولات باشگاه هستند جذب کنیم تا به آسانی و مجانی آنها را از دست ندهیم.

وی ادامه داد: این بازیکنان مستعد هستند که باید روی آنها کار کنیم که در سال های آینده بتوانند به تیم اصلی و بزرگسالان باشگاه فولاد خوزستان کمک کنند. استان خوزستان دارای بازیکنان مستعد و آینده دار زیادی است که امیدوارم با این استراتژی بتوانیم به آنها کمک کنیم.

فریسات در پاسخ به این موضوع که گویا چند بازیکن سابق فولاد به کادرفنی فولادنوین اضافه شده است گفت: همه مربیانی که در حال حاضر در کادرفنی فولادنوین هستند بازیکنان سابق فولاد و به نوعی پیشکسوت این باشگاه محسوب می شوند. فکر می کنم با این کادرفنی مجرب و فوتبالی بتوانیم نتایج خوب و قابل قبولی را کسب کنیم.
او در پایان بیان داشت: صد در صد نیم نگاهی به صعود داریم فکر می کنم این بازیکنان جوان و مستعدی که با ما همکاری می کنند انگیزه بالایی دارند انشا الله بتوانیم در نهایت به چیزی که حق این بازیکنان است برسیم. فصل گذشته نیز این تیم، تیم خوبی بود و فقط با اختلاف یک گل نتوانست به لیگ یک صعود کند که امیدوارم در فصل جاری این ناکامی را جبران کنیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 576 - مجموع امتیازات : 2358
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 546 - مجموع امتیازات : 1878
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 537 - مجموع امتیازات : 1748
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 522 - مجموع امتیازات : 1840
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 517 - مجموع امتیازات : 1734
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 1110
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 376 - مجموع امتیازات : 1372
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 344 - مجموع امتیازات : 3849
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---