1403/04/26
0:35
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

قوانین سایت

صفحه اصلی >    قوانین سایت

آشنایی با قوانین سایت باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان

سایت باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان، پس از سالها فعالیت در حوزه مجازی و اینترنت از روزهای نخست سال 1393 دچار تغییرات فراوانی شد که از آن جمله می توان به بخش های مرتبط با کاربران و هواداران یاد کرد.

برای آشنایی با این امکانات و چگونگی شرکت در آنها در ادامه با ما باشید:

 

* چگونگی حضور در پیشبینی ها

این سایت که ارزش زیادی برای مخاطبان خود و همه فوتبال دوستان قائل است همه ساله با آغاز مسابقات فوتبال در لیگ هایی که نماینده ای از باشگاه در آن حضور دارد، قابلیت پیشبینی نتایج دیدارها را برای کاربران عضو فراهم می کند.

لذا، کاربران سایت باشگاه می توانند با عضویت در این سایت و ورود به پنل های پیشبینی، این فرایند را که دارای قوانین خاصی می باشد طی کرده و در یک رقابت تنگاتنگ با دیگر کاربران،شانس خود را برای دریافت جوایز ویژه ای که در پایان رقابت ها توزیع می شود، آزمایش کنند.

 

 

* پیشبینی بیشتر، امتیاز بیشتر!

لازم به ذکر است که ملاک برای برتری یک کاربر در این مسابقات تعداد امتیازهای او می باشد و کاربران سایت می توانند با پیشبینی همه نتایج دیدارهای فولاد، فولادنوین، امید فولاد، جوانان فولاد، نوجوانان فولاد، نونهالان فولاد و ... بر تعداد امتیازهای خود بیافزایند و از طریق پروفایل خود از امتیاز و شرایط رقابتشان با دیگر اعضای سایت آگاه شوند.

 

* هر نظر، 1 امتیاز

همچنین این سایت برای نخستین بار یک قابلیت جدید را برای کابران خود فراهم کرده است. در این شیوه اگر کاربران عضو سایت در هر کدام از پست ها شامل خبر، گفتگو، تصاویر و ویدیو نظرات خود را به انتشار بگذارند، هر کدام از نظرهای آن کاربر یک امتیاز حساب شده و به مجموع امتیازهای کاربران می افزاید. به بیان دیگر سایت باشگاه برای کاربرانی که در ارائه دیدگاه ها و نظرات فعالیتی بیشتر دارند، شانسی برای بهره مندی بیشتر از جوایز سایت می دهد.

 

گفتنی است؛ سایت باشگاه فولاد خوزستان هم اکنون در آدرس fooladfc.ir قابل دسترسی است.

فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 688 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1740 - مجموع امتیازات : 3539
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1543 - مجموع امتیازات : 2875
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1500 - مجموع امتیازات : 2717
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1463 - مجموع امتیازات : 2781
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1458 - مجموع امتیازات : 2669
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1323 - مجموع امتیازات : 2049
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 1818
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
کسی که حقشو نگرفت : استعداد یابیتون شرافتمندانه بود خسته نباشید عرض میکنیم😉 --- امیرعلی : آرزوی موفقیت برای همه تیم ها --- حسین علینژاد : بازیکن بسیار فنی با فهم فوتبالی بالا قطعا یکی از مهره های کلید فولاد خواهد بود --- عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. ---