1403/01/27
21:8
Register

سایر لیگ ها

تبلیغاتاطلاعات بازی

صفحه اصلی >    اطلاعات بازی
لیگ برتر / هفته 19
پرسپولیس

4
2
فولاد خوزستان

جمعه 18 اسفند 1402

17:30

هفته 19 لیگ برتر

آل‌نعمه: ۲ بار پیش افتادیم اما دستمان خالی بود

سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: برابر پرسپولیس بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم اما دستمان خالی بود و نتواستیم این پیروزی را حفظ کنیم. این بازی تمام شد و از الان باید برای بازی با سپاهان آماده شویم.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، احمد آل نعمه بعد از دیدار تیمش برابر پرسپولیس تاکید کرد: امشب یک بازی خوب را از سوی هر دو تیم شاهد بودیم و توانستیم برابر این تیم پرمهره ۲بار پیش بیفتیم و به نظرم بازیکنان ما واقعا کار بزرگی کردند.
وی ادامه داد: شرایط به گونه‌ای است که دست ما از بازیکن خالی است و امشب ۵ مهره اصلی خود را در اختیار نداشتیم. نیمه دوم هم ۱۰ نفره شدیم و کار به مراتب سخت تر شد. امیدوارم در فرصتی که تا قبل از بازی با سپاهان داریم برای این دیدار هم آماده شویم و بتوانیم هواداران خود را راضی کنیم.
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در خصوص شرایط این فصل فولاد گفت: ابتدای فصل شرایط آنطور که باید و شاید رقم نخورد و سابقه نداشت که تیم با این همه حاشیه مواجه شود. امتیازهای بسیاری را در این فصل از دست دادیم و باید در ادامه راه آنها را جبران کرد. فولاد نیاز به آرامش دارد و همه باید کمک کنند تا این تیم به شرایط خوب خود بازگردد.

گزارش بازی
مجتبی نجاریان وحید حیدریه ساسان انصاری کریستوفر کنت موسی کولی بالی شاهین توکلی لوکاس کاندیدو محمد علی نژاد حمید بوحمدان لوسیانو پریرا ابراهیم حصار علی شجاعی احسان پهلوان عادل آرغند
مجتبی نجاریان (65)


حمید بوحمدان (62)


علی شجاعی به جای ابراهیم حصار (56)


احسان پهلوان به جای وحید حیدریه (86)


عادل آرغند به جای لوسیانو پریرا (86)


موسی کولی بالی (10)


گل به خودی حریف (41)ساسان انصاری (10)فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 688 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1680 - مجموع امتیازات : 3479
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1498 - مجموع امتیازات : 2830
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1450 - مجموع امتیازات : 2667
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1423 - مجموع امتیازات : 2741
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1405 - مجموع امتیازات : 2616
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1283 - مجموع امتیازات : 2009
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 1818
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
کسی که حقشو نگرفت : استعداد یابیتون شرافتمندانه بود خسته نباشید عرض میکنیم😉 --- امیرعلی : آرزوی موفقیت برای همه تیم ها --- حسین علینژاد : بازیکن بسیار فنی با فهم فوتبالی بالا قطعا یکی از مهره های کلید فولاد خواهد بود --- عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. ---