1403/04/22
21:0
Register

سایر لیگ ها

تبلیغاتاطلاعات بازی

صفحه اصلی >    اطلاعات بازی
لیگ برتر / هفته 30
نساجی مازندران

0
1
فولاد خوزستان

شنبه 12 خرداد 1403

19:00
وطنی

هفته 30 لیگ برتر

فتح نبرد شمال با اراده فولادین

 آخرین مسابقه فولاد خوستان در لیگ بیست‌وسوم با ثبت پیروزی مقابل نساجی پایان یافت و فولاد توانست با یک برد مهم خارج از خانه در لیگ برتر ماندگار شود.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، هفته سی‌اُم و پایانی بیست‌وسومین دوره لیگ برتر فوتبال کشور امشب با انجام همزمان هر هشت مسابقه برگزار شد که در یکی از این مسابقات تیم‌های فوتبال نساجی مازندران و فولاد خوزستان در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مصاف هم رفتند و خوزستانی‌ها توانستند با تک گل ساسان انصاری بهترین گلزن این فصل‌شان پیروز مسابقه باشند و از سقوط به لیگ آزادگان فرار کنند.
عمده دقایق بازی در نیمه نخست با وجود برنامه‌ریزی ۲ تیم برای حمله در میانه زمین دنبال شد و در نهایت این نیمه بدون گل پایان یافت.
در نیمه دوم فولادی‌ها حملات بیشتری روی دروازه نساجی را تدارک دیدند. اما پیش از رسیدن به محوطه جریمه نساجی حملات این تیم توسط خط دفاع نساجی خنثی شد.
روی فشار تیم فولاد در دقیقه ۶۲ خط دفاع نساجی دچار اشتباه شد و ساسان انصاری را در موقعیت گلزنی قرار داد اما این موقعیت توسط انصاری به گل تبدیل نشد.
فولاد در دقیقه ۷۰ نیز با حرکت عادل آرغند که در نیمه دوم به میدان آمد این بازیکن صاحب موقعیت شد و ضربه او از بالای دروازه نساجی به بیرون رفت.
دقیقه ۸۳ ساسان انصاری روی یک پاس عمقی در محوطه جریمه نساجی صاحب موقعیت شد و توانست دروازه نساجی را باز کند تا گل پیروزی‌بخش خوزستانی‌ها در قائمشهر ثبت شود.
شایان ذکر است، شهاب گردان، دروازه‌بان باتجربه فولاد در پایان دیدار با نساجی دست‌کش‌های خود را آویخت و با اشک از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

گزارش بازی
مجتبی نجاریان وحید حیدریه ساسان انصاری شهاب گردان موسی کولی بالی شاهین توکلی لوکاس کاندیدو محمد عسکری احسان پهلوان حمید بوحمدان لوسیانو پریرا
ساسان انصاری (83)لوکاس کاندیدو (83)فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 688 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1740 - مجموع امتیازات : 3539
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1543 - مجموع امتیازات : 2875
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1500 - مجموع امتیازات : 2717
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1463 - مجموع امتیازات : 2781
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1458 - مجموع امتیازات : 2669
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1323 - مجموع امتیازات : 2049
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 1818
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
کسی که حقشو نگرفت : استعداد یابیتون شرافتمندانه بود خسته نباشید عرض میکنیم😉 --- امیرعلی : آرزوی موفقیت برای همه تیم ها --- حسین علینژاد : بازیکن بسیار فنی با فهم فوتبالی بالا قطعا یکی از مهره های کلید فولاد خواهد بود --- عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. ---