1403/04/26
1:12
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

یک شنبه 11 اردیبهشت 1401 16:21

خبر خوش گرشاسبی به فولادی ها؛

باز شدن درب ورزشگاه شهدای فولاد بر روی هواداران

با موافقت ستاد ملی مقابله با کرونا و اخذ مجوزهای لازم توسط باشگاه فولاد خوزستان، پس از وقفه دو ساله درب های ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان بر روی هواداران باز می شود.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان با بیان مطلب فوق اظهار داشت: درپی کسب مجوزهای لازم از مراجع ذیربط در سطح ملی و استانی مقرر گردید که دیدارهای خانگی تیم فولاد خوزستان در رقابت های لیگ برتر با حضور تماشاگران و سقف 30 درصد ظرفیت ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان برگزار گردد و بر این اساس درب های این ورزشگاه از روز چهارشنبه مورخ 14 اردیبهشت 1401 و هفته 25 رقابت های لیگ برتر مقابل تیم گل گهر سیرجان بر روی هواداران باز می شود.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان همچنین افزود: در حال حاضر پروسه فروش اینترنتی بلیط دیدارهای خانگی فولاد خوزستان از طریق سایت رسمی باشگاه به آدرس های fooladfc.ir و eticket.ksc.ir برقرار بوده و هواداران می توانند از روز سه شنبه با مراجعه به این آدرس ها و تکمیل فرم مربوطه بلیط خود را تهیه نمایند. همچنین با هماهنگی های انجام شده طی روزهای اخیر گیت های ورودی ورزشگاه مورد بررسی قرار گرفته و خوشبختانه در این زمینه نیز آمادگی لازم را برای میزبانی از هواداران داریم.

گرشاسبی در پایان با بیان اینکه فوتبال ایران حدود 2 سال تماشاگر به خود ندیده و این مسأله از جذابیت بازی‌های لیگ‌برتر کاسته، افزود:  طبق دستورالعمل های وزارت بهداشت و ستاد کرونا تنها آن دسته از علاقه مندان مجوز تامین بلیط و حضور در ورزشگاه را دارند که حداقل 2 دوز از واکسن های ضد کرونا را تزریق کرده اند و امیدوارم اکنون که فضا برای بازگشت تدریجی هواداران به ورزشگاه های فوتبال محیا شده، هواداران فولاد نیز با صبوری و رعایت پروتکل های بهداشتی ما را در این مسیر همراهی نموده تا ان شاءالله بزودی شاهد برطرف شدن تمامی محدودیت ها در این زمینه باشیم.
گفتنی است، تیم فولاد خوزستان در حال حاضر با 38 امتیاز در سکوی چهارم جدول رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران قرار داشته و 6 دیدار پایانی این تیم به ترتیب برابر گل گهر سیرجان، صنعت نفت آبادان، استقلال، پیکان، سپاهان و شهر خودرو مشهد برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (2 نظر تا کنون)

حسین
سه شنبه 13 اردیبهشت 1401 3:22 PM
سلام سامانه قطعه

حسین فولادی
سه شنبه 13 اردیبهشت 1401 12:36 PM
اقا چرا سایت باز نمیشه

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 688 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1740 - مجموع امتیازات : 3539
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1543 - مجموع امتیازات : 2875
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1500 - مجموع امتیازات : 2717
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1463 - مجموع امتیازات : 2781
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1458 - مجموع امتیازات : 2669
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1323 - مجموع امتیازات : 2049
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 1818
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
کسی که حقشو نگرفت : استعداد یابیتون شرافتمندانه بود خسته نباشید عرض میکنیم😉 --- امیرعلی : آرزوی موفقیت برای همه تیم ها --- حسین علینژاد : بازیکن بسیار فنی با فهم فوتبالی بالا قطعا یکی از مهره های کلید فولاد خواهد بود --- عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. ---