1402/03/09
18:22
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گزارش

یک شنبه 30 بهمن 1401 13:2

جواد نکونام: آمده‌ایم تا تاریخ ساز شویم

جواد نکونام به همراه ساسان انصاری بازیکن تیم فولاد ایران در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با الفیصلی عربستان حضور یافتند.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام سرمربی فولاد در کنفرانس خبری این بازی گفت: خیلی خوشحالم که در اینجا حضور دارم و با تیم فولاد در مرحله ای هستیم که بهترین تیم های غرب آسیا حضور دارند. می دانیم با توجه به فاصله کم بازی‌ها و همچنین دیدارهای حذفی شرایط برای همه تیم ها سخت است. تیم ما از نظر ذهنی، روحی و روانی کاملا آماده مسابقات است. در این چند روز سعی کرده‌ایم تیم را فقط برای لیگ قهرمانان آسیا آماده کنیم. می‌دانیم چقدر این موضوع برای ما اهمیت دارد و با بازیکنان جلساتی داشته‌ایم و فقط تمرکز ما این است که برای تیم بزرگ فولاد تاریخ‌سازی کنیم. تمام تمرکز ما روی بازی فرداست و امیدوارم یک بازی خوب همراه با نتیجه برای ما باشد. از کشور قطر تشکر می‌کنم بابت میزبانی و امکاناتی که در اختیار ما قراردادند‌. امیدوارم این افتخار نصیب کشور ما هم شود.
نکونام همچنین درباره وضعیت خط حمله فولاد توضیح داد: ما متاسفانه دو تا از بهترین بازیکنان تیم‌مان را در لیگ از دست دادیم و نتوانستیم بازیکنی جایگزین کنیم به همین دلیل مجبور شدیم از بازیکنی که پست تخصصی‌اش فوروارد نیست استفاده کنیم اما مشکلی نیست و تلاش خواهیم کرد تا بهترین عملکرد را داشته باشیم. قطعا داشتن فوروارد بیشتر به ما کمک می‌کرد ولی وقتی کمبود داریم، کنار می‌آییم. الان شرایط خوبی داریم و به بازی فردا امیدوار هستیم.
سرمربی تیم فولاد درباره آخرین شرایط تیمش اضافه کرد: تیم ما در شرایط بسیار خوبی به سر می‌برد‌ روحیه و انگیزه تیم ما به گونه‌ای است که تمام تمرکزمان را برای بازی فردا بگذاریم. از تیم الفیصلی شناخت کافی داریم. تیم با کیفیت و خوبی هستند. علیرغم اینکه به یک لیگ پایین‌تر رفته‌اند اما کیفیت خوبی دارند. بازی‌های آنها را که دیده‌ایم بازیکنان تاثیرگذاری دارند. لیگ عربستان هم با توجه به بازیکنان خارجی که در آن بازی می‌کنند، لیگ قوی و قدرتمندی است. الفیصلی تیم قابل احترامی است و قطعا فردا بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود‌.
نکونام در پایان کنفرانس خود گفت: این چهارمین سالی است که در خدمت باشگاه فولاد هستم. تجربه چهار سال کار در اینجا باعث شد تاریخ، لحظات و خاطرات خوبی برای ما ثبت شود. در بازی های مرحله گروهی اگر اشتباه کنید می توانید جبران کنید ولی در بازی های حذفی نه.  به همین دلیل برای جدال با الفیصلی ۲۰۰ دقیقه آمادگی ذهنی و روانی داریم چراکه در بازی های حذفی هر تیمی کمتر اشتباه کند برنده می شود و امیدوارم این تیم ما باشیم. تمام بازیکنان و اعضای تیم می دانند که فردا باید بهترین عملکرد را داشته باشیم و با این هدف وارد زمین می شویم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 687 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1393 - مجموع امتیازات : 3191
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1277 - مجموع امتیازات : 2609
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1227 - مجموع امتیازات : 2444
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1223 - مجموع امتیازات : 2541
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1207 - مجموع امتیازات : 2418
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1102 - مجموع امتیازات : 1828
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 1818
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---