1403/03/04
9:41
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

شنبه 30 اردیبهشت 1402 7:55

«هرگونه توهین از سوی هریک از افراد منتسب به باشگاه و هواداران محکوم است»

عملکرد فولاد با علیرضا منصوریان رو به رشد بود

روابط عمومی باشگاه فولاد خوزستان هرگونه توهین را محکوم می کند.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، در نشست خبری آخرین دیدار فولاد خوزستان در لیگ برتر مواردی مطرح شد که لازم دانستیم در این راستا توضیحاتی را ارائه دهیم:
"همانگونه که هواداران و اهالی فوتبال آگاه هستند، حضور آقای علیرضا منصوریان در باشگاه فولاد خوزستان به دنبال استعفای ناگهانی سرمربی پیشین و پس از بررسی گزینه های داخلی و خارجی توسط اعضای محترم هیات مدیره باشگاه بوقوع پیوست و بر این اساس ایشان به دعوت باشگاه در این مجموعه حضور یافته اند.
با تغییرات صورت گرفته از هفته بیستم و‌ یکم لیگ برتر، علیرضا منصوریان از بازی با ملوان روی نیمکت سرمربیگری فولاد خوزستان قرار گرفت و فولاد طی ۱۰ مسابقه‌ای که هدایتش برعهده ایشان بوده، موفق به کسب ۴ برد، ۴ تساوی و ۲ شکست شده است. عملکردی که ۱۶ امتیاز برای فولاد در لیگ برتر به همراه داشته و رتبه نهایی تیم را در جدول نهایی ۲ پله بالابرده است.
از سوی دیگر میانگین ۱.۶ امتیازگیری در هر مسابقه، نشان از بهبود عملکرد فولاد از زمان تغییرات کادر فنی را نشان می‌دهد، چرا که فولاد تا قبل از انتخاب منصوریان، موفق به کسب ۱.۲ امتیاز در هر مسابقه شده بود.
این درحالی است که فولاد در این ۱۰ مسابقه، موفق به ثبت ۱۱ گل شده است. آماری که با توجه به در اختیار نداشتن مهاجمی تخصصی (به علت مصدومیت‌های پیش آمده در اوایل و اواسط فصل) قابل توجه خواهد بود. همچنین در این مدت، فولادی‌ها موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود در ۵ مسابقه شده‌اند.
طبق آمار، فولاد علیرغم بحران های موجود با همدلی و تلاش مضاعف توانست روند صعودی در لیگ داشته باشد اما در این میان نمی توان حمایت هواداران پرشور و نقش یار شماره 12 تیم را نادیده گرفت. این حمایت حداکثری البته از سوی تعدادی اندک از هواداران که از ابتدای امر سر ناسازگاری با کادر جدید داشتند، سمت و سوی دیگری به خود گرفت و متاسفانه طی این مدت شاهد انواع مختلف جملات غیراخلاقی در فضای مجازی و واقعی از سوی ایشان به سرمربی و کادر فنی محترم تیم بزرگسالان باشگاه بوده ایم. موضوعی که با توجه به فرهنگ غنی و والای خوزستانی ها و خصوصیت مهمان نوازی مردم این خطه، عجیب و دور از انصاف بوده است.
در پایان این نکته را تاکید می کنیم که باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان همواره در سیاست های خود، اظهار نظر هواداران را مفید دانسته و بر این اساس است که از طرق مختلف مانند دیدارهای حضوری، رصد پیام های مجازی در صفحه رسمی باشگاه و... نسبت به دغدغه های این عزیزان حساس بوده و سعی در رفع کاستی ها داشته است. همچنین در چارچوب تفکری این باشگاه، هرگونه توهین از سوی هر یک از افراد منتسب به باشگاه و هواداران محکوم است."

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 688 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1723 - مجموع امتیازات : 3522
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1533 - مجموع امتیازات : 2865
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1487 - مجموع امتیازات : 2704
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1454 - مجموع امتیازات : 2772
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1448 - مجموع امتیازات : 2659
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1320 - مجموع امتیازات : 2046
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 1818
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
کسی که حقشو نگرفت : استعداد یابیتون شرافتمندانه بود خسته نباشید عرض میکنیم😉 --- امیرعلی : آرزوی موفقیت برای همه تیم ها --- حسین علینژاد : بازیکن بسیار فنی با فهم فوتبالی بالا قطعا یکی از مهره های کلید فولاد خواهد بود --- عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. ---