1403/04/24
17:36
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

پنج شنبه 23 شهریور 1402 21:22

توضیح در خصوص یک تصویر

انتشار یک تصویر از تمرین تیم نوجوانان فولاد خوزستان باعث ایجاد شبهاتی در ذهن برخی از هواداران شد که در این خصوص توضیحاتی قابل ذکر است.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، به اطلاع هواداران فولاد خوزستان می رساند: " آکادمی باشگاه فولاد خوزستان در طرح استعدادیابی پیش از آغاز رقابت های فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ در ۱۰ مرکز و با پوشش ۲۹ شهرستان بیش از ۶۸۰۰ بازیکن را مورد ارزیابی قرار داده و همچنان برخی از استعدادها را با پذیرش در تمرینات تیم های خود مورد بررسی قرار می دهد.
بر این اساس اعطای البسه رسمی به کلیه نفرات شرکت کننده در تست ها امکان پذیر نبوده و طبق روال جاری در کلیه باشگاه ها پیراهن رسمی تنها به بازیکنان پذیرفته شده تعلق می گیرد.
لذا در خصوص تصویر منتشر شده در صفحه آکادمی باشگاه به اطلاع می رساند که حضور بازیکن مورد بحث با پیراهن متفرقه در تمرین تیم نوجوانان فولاد خوزستان به دلیل شرکت در تست گیری بوده است و کلیه بازیکنان تحت قرارداد با البسه باشگاه فولاد در تمرین حاضر می شوند.
در پایان از هواداران فولاد انتظار می رود همچون گذشته با حمایت خود در کنار تیم های مختلف باشگاه و بویژه تیم های آکادمی باشگاه بوده و مانع از ایجاد حواشی شوند."

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 688 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1740 - مجموع امتیازات : 3539
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1543 - مجموع امتیازات : 2875
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1500 - مجموع امتیازات : 2717
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1463 - مجموع امتیازات : 2781
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1458 - مجموع امتیازات : 2669
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1323 - مجموع امتیازات : 2049
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 1818
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
کسی که حقشو نگرفت : استعداد یابیتون شرافتمندانه بود خسته نباشید عرض میکنیم😉 --- امیرعلی : آرزوی موفقیت برای همه تیم ها --- حسین علینژاد : بازیکن بسیار فنی با فهم فوتبالی بالا قطعا یکی از مهره های کلید فولاد خواهد بود --- عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. ---