1402/09/10
12:52
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

شنبه 01 مهر 1402 17:53

شعبانی: شرایط تیم فولاد خوزستان رو به بهبود است

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان شرایط تیم بزرگسالان این باشگاه را رو به بهبود دانست.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، دکتر حمیدرضا شعبانی با اشاره به تعویق دیدار هفته پنجم و ششم فولاد در لیگ برتر، اظهار داشت: ما تابع تصمیمات سازمان لیگ هستیم. البته وقفه بوجود آمده این فرصت را به ما داد تا شاهد تطبیق هرچه بیشتر تیم فولاد با خواسته ها و افکار آقای مارتینز باشیم. برپایی اردوی آماده سازی در تهران با انجام سه بازی دوستانه تاثیر بسزایی در افزایش هماهنگی ها و شناخت سرمربی جدید از تیم داشت و پس از تهران این روزها تمرینات تیم با نظم بسیار خوبی در اهواز در حال پیگیری است.
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در ادامه افزود: آقای مارتینز و کادر فنی ایشان از شرایط تمرینی رضایت کامل دارند. ایشان ایده های خوبی دارند و به صورت حرفه ای تمرینات را جلو برده اند. اعضای تیم هم همگی برای خروج فولاد از این شرایط مصمم هستند و امیدوارم مزد تلاش هایشان را در مسابقات آینده بگیرند و شاهد بهبود جایگاه فولاد در جدول باشیم.
شعبانی در خصوص وضعیت سایر تیم های باشگاه فولاد هم گفت: با توجه به در پیش بودن رقابت های لیگ دسته دوم، شرایط اردو برای تیم فولاد ب به عنوان تیم دوم باشگاه فراهم شده است. علاوه بر نگاهی که به جایگاه تیم فولاد ب در جدول داریم، تلاش کردیم بحث جوانگرایی هم جدی گرفته شود که خوشبختانه شاهد حضور بازیکنان جوان و استعدادهای خوبی در این تیم هستیم. مراحل آماده سازی تیم های پایه هم بخوبی در جریان است.
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان همچنین در خصوص گلایه و دغدغه های مربوط به کیفیت پخش تلویزیونی دیدارهای فولاد خوزستان نیز اظهار داشت:  فولاد خوزستان در حیطه مسئولیت های اجتماعی خود بهترین امکانات را با ساخت ورزشگاه مجهز شهدای فولاد خوزستان فراهم کرده است. ورزش فوتبال یک مقوله گسترده است؛ سایر بخش ها هم باید پای کار بیایند. با این حال ما حاضریم برای رفع نگرانی ها و این دغدغه چندساله، همکاری لازم را با متولیان امر انجام دهیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 688 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1520 - مجموع امتیازات : 3319
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1390 - مجموع امتیازات : 2722
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1334 - مجموع امتیازات : 2551
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1311 - مجموع امتیازات : 2522
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1309 - مجموع امتیازات : 2627
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1213 - مجموع امتیازات : 1939
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 1818
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
کسی که حقشو نگرفت : استعداد یابیتون شرافتمندانه بود خسته نباشید عرض میکنیم😉 --- امیرعلی : آرزوی موفقیت برای همه تیم ها --- حسین علینژاد : بازیکن بسیار فنی با فهم فوتبالی بالا قطعا یکی از مهره های کلید فولاد خواهد بود --- عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. ---