1402/12/10
15:17
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

پنج شنبه 19 بهمن 1402 19:52

مارتینز: در هفته آتی بازیکن جذب می‌کنیم

ایگناسیو مارتینز پس از حذف زودهنگام فولاد از جام حذفی از هواداران این تیم عذرخواهی کرد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، فولاد خوزستان امروز در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی به مصاف چادرملوی اردکان رفت و با یک گل شکست خورد تا خیلی زود از دور این رقابت‌ها کنار برود.
ایگناسیو مارتینز، سرمربی فولاد، در نشست خبری بعد از این بازی اظهار داشت: ما هیجان و انتظارات زیادی در این جام داشتیم و می‌دانستیم با برد در این بازی می‌توانیم به مرحله بعد صعود کنیم و به مراحل بالاتر برسیم. در ابتدا باید به تیم چادرملو تبریک بگویم که این مرحله را رد کردند و به مرحله بعد رسیدند.
او ادامه داد: ما موقعیت‌های خیلی خوبی داشتیم که بتوانیم بازی را خوب تمام کنیم ولی نباید هیچ بهانه‌ای داشته باشیم. باید با خودمان صادق باشیم و در آیینه نگاه کنیم و حقیقت را بگوییم. بازی امروز ما در سطح بازی جام حذفی نبود. از تمام طرفداران عذرخواهی می‌کنم، چون مطمئنم می‌خواستند از این مرحله عبور کنیم و به مراحل بالاتر برسیم. الان دیگر تمرکزمان را روی لیگ برتر می‌گذاریم.
سرمربی فولاد در پاسخ به اینکه آیا انتظارات او در نقل و انتقالات برآورده شده است، گفت: دیروز هم گفتم که باشگاه در تلاش است تا کار مهمی انجام بدهد. انشالله در روزهای آتی بتوانیم بازیکنان جدیدی را معرفی کنیم. مذاکرات راحت نیست ولی امیدواریم در طول هفته آتی و قبل از بازی با گل‌گهر بتوانیم بازیکنان جدیدی را معرفی کنیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 688 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1636 - مجموع امتیازات : 3435
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1469 - مجموع امتیازات : 2801
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1415 - مجموع امتیازات : 2632
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1393 - مجموع امتیازات : 2711
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1388 - مجموع امتیازات : 2599
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1253 - مجموع امتیازات : 1979
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 1818
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
کسی که حقشو نگرفت : استعداد یابیتون شرافتمندانه بود خسته نباشید عرض میکنیم😉 --- امیرعلی : آرزوی موفقیت برای همه تیم ها --- حسین علینژاد : بازیکن بسیار فنی با فهم فوتبالی بالا قطعا یکی از مهره های کلید فولاد خواهد بود --- عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. ---