1402/03/12
17:33
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

شنبه 23 فروردین 1393 0:42

والی:توانستیم هواداران فولاد را خوشحال کنیم

مدافع تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: خدا را شکر می کنم که توانستیم با کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر هواداران فولاد را خوشحال کنیم.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، ایوب والی اظهار داشت: خواست خدا این بود که در جایی که از جام حذفی کنار رفته بودیم جام قهرمانی لیگ برتر را کسب کنیم و از بابت خدا را شکر می کنم.
وی گفت: از خوشحالی هواداران فولاد ما هم خوشحالیم. ما هفته قبل مقابل استقلال باختیم اما با حمایت هواداران و با روحیه بالا توانستیم که این هفته با شکست گسترش فولاد به عنوان قهرمانی دست پیدا کنیم.
والی گفت: جمعی از هواداران فولاد در بازی امروز هم در کنار ما بودند فاصله اهواز تا تبریز بسیار زیاد است و آنها حدود 24 ساعت در راه بودند. این جام را به همه آنها تقدیم می کنیم.
وی ادامه داد: منتظر دیدار با دیگر هواداران فولاد هستیم و می خواهیم که جشن قهرمانی مفصلی با آنها در اهواز برپا کنیم.
مدافع فولاد عنوان کرد: ما امسال خیلی زحمت کشیده بودیم و خوشحالیم که در نهایت لطف خدا شامل حال ما شد و توانستیم که جام را به اهواز ببریم.
وی گفت: فولاد شایسته ترین تیم برای کسب عنوان قهرمانی بود و این را از اول فصل هم نشان داد اما می خواهم بگویم که اگر فولاد قهرمان نمی شد دیگر تیمها هم این شایستگی را داشتند تا به جام برسند.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (3 نظر تا کنون)

ابتسام حلویسی
یک شنبه 24 فروردین 1393 9:46 AM
برایت ارزوی شادمانی در تمام مراحل زندگی را دارم و امیدوارم همیشه خداوند پشت و پناهت باشد

مهدی لرستانی
شنبه 23 فروردین 1393 9:00 AM
از تمام بازیکنان و مربیان و مدیران و تمامی زحمتکشان این باشگاه کاملأ خوزستانی کمال تشکر را داریم که توانستند خوشحالی را به خانه های مردم بیاورند. سربلند باشید.

اسماعيل از تهران
شنبه 23 فروردین 1393 7:38 AM
ايول بچه ها

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 687 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1393 - مجموع امتیازات : 3191
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1277 - مجموع امتیازات : 2609
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1227 - مجموع امتیازات : 2444
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1223 - مجموع امتیازات : 2541
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1207 - مجموع امتیازات : 2418
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1102 - مجموع امتیازات : 1828
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 1818
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---