1401/09/15
21:53
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

پروفایل تیم

صفحه اصلی >    پروفایل تیم

تیم فولاد نوین در سال 1387 با هدف پشتیبانی از تیم بزرگسالان فولاد خوزستان و استفاده از بازیکنان و مربیان تیم های فوتبال مختلف باشگاه و همچنین سایر نیروهای مستعد استان خوزستان تشکیل شد.

تاریخچه باشگاه فولاد نوین خوزستان

فعالیت این باشگاه با خرید امتیاز تیم دیهیم اهواز که در دسته دوم فوتبال کشور فعالیت می کرد و قصد فعالیت در دسته اول را داشت آغاز گردید.
بر این اساس، فولاد نوین با جذب نیروهای مستعد استان ، فعالیت رسمی خود را در لیگ دسته دوم فوتبال کشور آغاز نمود و با ارایه بازی های قابل قبول و کسب نتایج درخشان در مرحله اول این مسابقات ، به دور دوم این رقابت ها صعود کرد.
مسابقات دور دوم با حضور هشت تیم برتر مرحله اول در دو گروه چهار تیمی برگزار شد که تیم فولاد نوین خوزستان این بار هم خوش درخشید و با کسب عنوان دومی گروه اول این مسابقات، جواز حضور در مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور در فصل آینده را کسب کرد.مرحله پایانی مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور نیز به صورت مجتمع و با حضور چهار تیم صعود کرده به رقابت های لیگ دسته اول، در محمود آباد مازندران برگزار شد که فولاد نوین در اینجا نیز با درخشش بازیکنان و تلاش کادر فنی خود، موفق به کسب عنوان قهرمانی مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور شد.

فولاد نوین در فصل بعد در مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور موسوم به لیگ آزادگان به میدان رفت اما متاسفانه به نتایج خوبی دست نیافت و بار دیگر به لیگ دسته دوم بازگشت.
تلاش فولاد نوین در این لیگ با سرمربیگری حسن سالمی نیز جایگاهی بهتر از هفتمی در گروه جنوب این مسابقات به همراه نداشت تا فولادنوین برای فصل 1392-1391، سکان هدایت خود را بار دیگر به دست فریدون حردانی بدهد.
بر این اساس ، تیم فولاد نوین خوزستان در این فصل با هدایت فریدون حردانی در رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور به میدان رفت و در حالی که تا دیدارهای پایانی لیگ یکی از شانس های اصلی صعود به لیگ دسته یک بود، در آخرین گام نتوانست آنچه که شایسته آن است را به دست آورد و در لیگ دسته دوم باقیماند.

اما در فصل 1393-1392 فولادنوین دست به تغییرات گسترده ای در کادر فنی و ترکیب بازیکنان خود زد و با آمدن کادر فنی تیم امید فولاد خوزستان به این تیم که سید کورش موسوی در راس آن قرار داشت، این تیم در این دوره نتایج خوبی کسب کرده و توانست با پشتوانه ای که دارد به لیگ دسته اول صعود کند.
در این راه ، از تلاش های صادقانه علیرضا اژدری زاده مدیرعامل باشگاه و علیرضا کاهکش سرپرست تیم نیز نباید غافل شد.


 اعضای هیات مدیره باشگاه فولادنوین خوزستان

هیات مدیره باشگاه فولادنوین خوزستان دارای پنج عضو می باشد که به شرح زیر می باشند:

1- سیف الله دهکردی (رییس هیات مدیره) 2- علیرضا اژدری زاده (مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره) 3- محمد حسین ترتیفی زاده (دبیر و عضو هیات مدیره) 4- رحیم محسنی (عضو هیات مدیره) 5- عبدالله حسینی (عضو هیات مدیره)


مدیرعامل باشگاه فولاد نوین خوزستان

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد نوین خوزستان ، علیرضا اژدری زاده است.
اژدری زاده دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی است و مدرک درجه 2 داوری فوتبال را نیز در اختیار دارد.
وی حدود نه ماه در پست معاونت ورزشی باشگاه فولاد خوزستان مشغول به کار بوده و عضو کمیته انضباطی این باشگاه نیز می باشد.
علیرضا اژدری زاده از بدو تاسیس باشگاه فولاد نوین خوزستان تاکنون، مدیرعامل این باشگاه می باشد.
کسب عنوان قهرمانی مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور در نخستین فصل حضور فولاد نوین در این رقابت ها ، یکی از افتخارات مدیرعامل پرتلاش فولاد نوین در این پست می باشد.

 

 

فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 687 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1178 - مجموع امتیازات : 2976
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1094 - مجموع امتیازات : 2426
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1026 - مجموع امتیازات : 2237
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1023 - مجموع امتیازات : 2240
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1015 - مجموع امتیازات : 2333
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 920 - مجموع امتیازات : 1646
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 745 - مجموع امتیازات : 1741
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 699 - مجموع امتیازات : 4204
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 327 - مجموع امتیازات : 1084
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---