1401/09/15
14:12
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

دوشنبه 02 خرداد 1401 23:29

نکونام: باید فردا بازی با سپاهان برگزار شود

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزرستان در واکنش به آلودگی هوای اهواز و دیدار فردای تیمش با سپاهان، گفت: در همین هوا تمرین کرد و بازی باید برگزار شود.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام در نشست خبری پیش از بازی فردا تیمش مقابل سپاهان، اظهارکرد: حادثه ساختمان متروپل را به مردم خوب آبادان و خانواده هایی که عزیزان خود را از دست دادند و باعث ناراحتی همه ما شدند تسلیت می گویم. متاسفانه هر روز  یک خبر بد می شنویم و گویا عادت نکرده ایم صبح که از خواب بیدار می شویم یک خبر خوب به ما برسد و متاسفانه بیشتر این اخبار بد در خوزستان است. با شرایط سختی که مردم خوزستان دارند و گرما هوای و گرد و خاک، واقعا باید فکری به حال مردم و کشور کنیم. باید خیلی بیشتر از هم محافظت کنیم و این وظیفه مسئولان است. امیدوارم یک روز صبح که بیدار می شویم خبر خوب بشنویم و منتظر آن روز هستیم.

وی در ادامه درباره بازی فردا نیز عنوان کرد: می دانیم  با تیم خوب، با برنامه، پرمهره و با کیفیت و با باشگاه حرفه ای سپاهان بازی داریم. این تیم سال ها است که با بازیکنان، نتایج و برنامه ریزی خوب، کار خود را به درستی انجام می دهند و کاملا تیم قابل احترامی هستند. می دانیم فردا باید با تمرکز بالا و با دقت بیشتر نسبت به تمام بازی ها بازی کنیم. بازی سختی خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزرستان گفت: دو بازی باقی مانده است و باید با حداکثر تلاش، حداکثر امتیاز را بگیریم و آماده فصل آینده شویم.

وی درباره این که بازی باتوجه به آلودگی هوا برگزار می شود؟ عنوان کرد: در همین هوا تمرین کردیم و بازی باید برگزار شود و امیدواریم پرواز سپاهان انجام شود و به اهواز بیایند. من این شرایط را تجربه کرده ام و از تیم ها می خواهند با اتوبوس یا هر وسیله ای به شهر میزبان برسند. نمی دانیم تا فردا چه اتفاقی می افتد اما تیم ما آماده بازی است و به نظرم بازی برگزار می شود چرا که باید لیگ در زمان مشخص شده تمام شود. به نظرم باری قطعا برگزار می شود.

نکونام در پاسخ به سوال دیگر درباره ادامه همکاری با فولاد و شائبه های جدایی او، گفت: خیر، اگر اتفاقی مثل سال قبل رخ ندهد من با افتخار در خدمت باشگاه فولاد هستم.
وی بیان کرد: خوشحالم فردا بازی با حضور تماشاگران است و این برای ما مهم است زیرا نیروی مضاعفی به تیم ما می دهد. دوست دارم استادیوم پر باشد و فصل را کنار هم خوب تمام کنیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (1 نظر تا کنون)

حمید
چهارشنبه 04 خرداد 1401 4:59 PM
سلام ودرود همیشه پیروز باشید ان اشالله فولاد مردان خوزستان

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 687 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1178 - مجموع امتیازات : 2976
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1094 - مجموع امتیازات : 2426
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1026 - مجموع امتیازات : 2237
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1023 - مجموع امتیازات : 2240
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1015 - مجموع امتیازات : 2333
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 920 - مجموع امتیازات : 1646
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 745 - مجموع امتیازات : 1741
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 699 - مجموع امتیازات : 4204
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 327 - مجموع امتیازات : 1084
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---