1402/03/09
19:32
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

جمعه 05 اسفند 1401 11:56

پیام لفته سه برادران به فولادمردان ایران

لفته سه برادران، پیشکسوت نام آشنای فوتبال خوزستان در پیامی از تلاش بازیکنان فولاد مقابل تیم الهلال عربستان تقدیر کرد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، در پیام آقای لفته سه برادران آمده است:

مدیریت و بازیکنان تیم فوتبال فولاد خوزستان
با‌ سلام‌ و احترام
ضمن تبریک‌ به خاطر انجام یک بازی‌ عالی‌ در مقابل‌ قهرمان چندین‌ ساله‌ آسیا‌ و یکی‌ از‌ متمول ترین‌ باشگاه های‌ آسیا؛ شما بار دیگر قدرت و توانایی خود را به اثبات رساندید و باعث افتخار ما شدید. این اتفاق‌ نشان داد فولاد می تواند در فضایی امن‌، آرام‌ و سالم و بدور از هرگونه تنش، فوتبالی روان و بدون استرس را آنهم برابر تیمی مانند الهلال بازی کند و حق خودش را در زمین فوتبال بگیرد.
فولادیها، شما دیشب با خودباوری بهترین نتیجه را گرفتید و در آن شرایطی که بر اردو حاکم بود، با اراده ای قوی تر به زمین آمدید و برای فوتبال ایران و خوزستان آبروداری کردید.
به عنوان یک دلسوز فوتبال خوزستان از هواداران می خواهم با حمایت از تصمیمات مدیرعامل و هیات مدیره به باشگاه یاری دهند. مدیران عزیز فولاد این نکته نباید فراموش شود که این تغییرات، آغازی برای بازگشت به فولادِ دوست داشتی و قهرمان است. کار شما تازه شروع‌ شده و بدون‌ ترس‌ و توجه به شانتاژ های احتمالی و ترکش های‌ تصمیمات خود، ترسی‌ به دل راه‌ نداده‌ و انقلاب‌ خودتان‌ را‌ تا پایان ادامه داده‌ و در صورت نیاز با‌ افراد‌ سالم‌، صادق‌ و بدون‌ادعا که‌ کم‌ نیستند‌ مشورت نموده‌ و انشاالله‌ با‌ توکل‌ بخدا‌ و تلاش موفق‌ و پیروز‌ خواهید شد.
ارادتمند‌
سه‌برادران

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 687 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1393 - مجموع امتیازات : 3191
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1277 - مجموع امتیازات : 2609
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1227 - مجموع امتیازات : 2444
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1223 - مجموع امتیازات : 2541
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1207 - مجموع امتیازات : 2418
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1102 - مجموع امتیازات : 1828
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 1818
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---