1402/09/12
7:31
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

دوشنبه 10 مهر 1402 15:13

آرزوی موفقیت روشندلان فولادی برای شاگردان مارتینز

یک روز به یادماندنی در باشگاه فولاد ثبت شد

باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان امروز میزبان تعدادی از روشندلان عزیز بود.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، با درخواست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خوزستان و هماهنگی های صورت گرفته در باشگاه فولاد خوزستان، ظهر امروز دوشنبه مورخ ۱۰ مهر ۱۴۰۲ تور بازدید روشندلانِ مشتاق ورزش فوتبال برگزار شد.
در این مراسم که با حضور پانزده نفر از روشندلان اهوازی و همراه هان شان در هفته جهانی گردشگری برگزار شد، اطلاعات مربوط به بخش های مختلف باشگاه فولاد خوزستان شامل ورزشگاه اصلی، زمین تمرین، سالن تکنیک و... به بازدیدکنندگان شرح داده شد و برای لمس بهتر روشندلان، این میهمان های دوست داشتنی باشگاه دقایقی در حضور دو بازیکن عضو تیم فولاد نوین و دروازه بان عضو تیم های پایه باشگاه پا به توپ شدند و فضای فوتبالی را تجربه کردند.
در بخش دیگر این مراسم که با اهداء پیراهن فولاد به این عزیزان همراه بود، خوان ایگناسیو مارتینز سرمربی تیم فولاد خوزستان به همراه کادر خود در میان روشندلان حضور یافت و با آنها به گفتگو پرداخت.
مارتینز ضمن تشکر از مسئولان باشگاه برای انجام شدن این تور، هدف اصلی تیمش را تلاش برای کسب نتایجی درخشان و بازگرداندن خنده و شادی بر چهره هواداران فولاد دانست و همچنین ابراز امیدواری کرد در یکی از دیدارهای آینده فولاد شاهد حضور این روشندلان عزیز در جمع هواداران به عنوان میهمان های ویژه باشگاه باشیم.
لازم به ذکر است؛ میهمان های امروز باشگاه در پایان با سر دادن شعارهای حمایتی برای موفقیت فولاد خوزستان در دیدار روز جمعه مقابل تیم هوادار تهران آرزوی موفقیت کردند.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 688 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1529 - مجموع امتیازات : 3328
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1390 - مجموع امتیازات : 2722
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1334 - مجموع امتیازات : 2551
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1311 - مجموع امتیازات : 2522
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1309 - مجموع امتیازات : 2627
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1213 - مجموع امتیازات : 1939
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 1818
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
کسی که حقشو نگرفت : استعداد یابیتون شرافتمندانه بود خسته نباشید عرض میکنیم😉 --- امیرعلی : آرزوی موفقیت برای همه تیم ها --- حسین علینژاد : بازیکن بسیار فنی با فهم فوتبالی بالا قطعا یکی از مهره های کلید فولاد خواهد بود --- عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. ---