1402/09/12
7:38
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

شنبه 06 اردیبهشت 1393 6:54

لیگ سیزدهم از نگاه لیگ‌برتری‌ها

هافبک فولاد: شاهد فوتبال پاکی بودیم

هافبك تیم فوتبال فولادخوزستان معتقد است در لیگ سیزدهم فوتبال پاکی ارائه شد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، ایوب کلانتری اظهار کرد: ما در لیگ سیزدهم در نخستین بازی خوب کار نکردیم ولی در ادامه توانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم و به صدر جدول برسیم و باتوجه به روند و عملکرد یکنواختی که داشتیم، توانستیم قهرمان شویم.وی در ارزیابی خود از سطح لیگ سيزدهم گفت: واقعا سطح لیگ بسیار خوب بود. تیم های خوب و قوی ای در لیگ حضور داشتند و تیم ابتدای جدول با تیم انتهای جدول از نظر سطح کیفی بازی خیلی فرق نداشتند.
هافبک تیم فوتبال فولادخورستان بیان کرد: سطح لیگ نسبت به سال های گذشته روند رو به رشدی داشت، البته برنامه‌ريزي‌اي که به دليل حضور تیم‌ملی در جام جهانی صورت گرفت، کمی ضعيف بود و می توان گفت این از کاستی های لیگ بود و بازی‌ها برای چند تیم که در جام حذفی، لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا رقابت می کردند، فشرده شده بود. به هر حال برنامه ریزی برای این تیم ها خوب نبود. در حال حاضر هم سه بازیکن ما پس از آن همه بازی وارد اردوی تیم ملی شده اند و به نظرم این که شرایط روحی- روانی شان برای تمرینات مساعد باشد، سخت است.
وی بیان کرد: این‌که امسال فوتبال پاکی ارائه شد و تمام تیم ها با یکدیگر یکسان بودند، از نقاط قوت لیگ بود. امسال تمام تیم ها جوانمردانه تا پایان لیگ جنگیدند و به این صورت نبود که تیمی برای تیم دیگر بازی کند. امسال با توجه به قدرت تیم ها، تا پایان لیگ هم تیم های اول تا پنجم، ششم جدول مشخص نبودند. چنین شرایطی برای تیم های سقوط کننده هم وجود داشت.


کلانتری در ادامه گفت: در لیگ دوازدهم بازی ها با فاصله بسیار برگزار می شد، در حالی که در لیگ سیزدهم مسابقات فشرده انجام شد. اگر برنامه‌ریزی به صورتی باشد که هر سال شاهد شرایط یکسانی باشیم، خیلی خوب است. امسال همچنين تیم ما چند مصدوم داشت، در حالی که در لیگ دوازدهم مصدومان کمتری داشتیم.
وی همچنین درباره انتشار ریز قراردادها عنوان کرد: ما مشکلی در این زمینه نداریم، چرا که پرداختی باشگاه فولاد به صورتی است که مشکلی برای ارائه قراردادها به سازمان لیگ ندارد. باشگاه فولاد پاک است و از هیچ چیزی در این زمینه نمی ترسد ولی در کل در فوتبال دنیا به این صورت نیست که مبلغ قرارداد بازیکن را منتشر کنند. به هر حال هر بازیکنی با توجه به توانایی و ارزشش، پول دریافت می کند.

 اين بازيكن تیم فوتبال فولادخوزستان در پایان در خصوص ادامه همکاری با این تیم با توجه به پایان قراردادش گفت: قرارداد من دو ساله بود که به پایان رسیده است. تاکنون هم صحبتی برای تمدید قرارداد با من نشده است. تیم فولاد به نظر من یکی از بهترین تیم های ایران است. مدتی که در آن بودم، بهترين امکانات فراهم بوده و از نظر کادر فنی هم بهترین کادر را داشته است. در کل همه شرایط خیلی خوب بوده است و اگر با من صحبت کردند و بتوانم اینجا بمانم، براي ادامه همكاري خیلی خوشحال می شوم.

منبع خبر : ایسنا

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (3 نظر تا کنون)

اسماعيل از تهران
یک شنبه 07 اردیبهشت 1393 8:08 AM
ان شالله همين تركيب تيم حفظ بشه جام از اهواز جايي نمي ره كه هيج ! جام آسيا هم مياد بغل دستتش كه تنها نباشه!

دختر اهوازی
شنبه 06 اردیبهشت 1393 9:06 PM
به نظر من هیچ کدوم از بازیکنا نباید از فولاد برن چون هیچ تیمی شرایطش مث فولاد نیست و هیچ تیمی به بزرگی فولاد هم پیدا نمیکنن نظر من اینه

اسماعيل از تهران
یک شنبه 07 اردیبهشت 1393 10:49:49 AM
مطمئن باشيد نه حسين فركي ميتونه با تيمي غير از فولاد بي حاشيه به فموفقيت امروزش برسه و نه بازيكنان فولاد اگه جدا بشن درخشش امروزشون رو خواهند داشت ! به سرنوشت فولاد سال 85 و ستاره هاي اون روز فولاد دقت كنيد شدن بازيكنان درجه 2 كه حتي تيم ملي هم دعوت نشدن!
 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 688 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1529 - مجموع امتیازات : 3328
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1390 - مجموع امتیازات : 2722
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1334 - مجموع امتیازات : 2551
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1311 - مجموع امتیازات : 2522
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1309 - مجموع امتیازات : 2627
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1213 - مجموع امتیازات : 1939
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 1818
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
کسی که حقشو نگرفت : استعداد یابیتون شرافتمندانه بود خسته نباشید عرض میکنیم😉 --- امیرعلی : آرزوی موفقیت برای همه تیم ها --- حسین علینژاد : بازیکن بسیار فنی با فهم فوتبالی بالا قطعا یکی از مهره های کلید فولاد خواهد بود --- عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. ---