1402/07/05
23:7
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

شنبه 07 تیر 1393 9:50

کلانتری: امیدوارم استخوان‌بندی فولاد حفظ شود

امسال هم تمامی تورنمنت‌ها را جدی می‌گیریم

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: امیدوارم استخوان‌بندی تیم را حفظ کنیم تا تیم قدرتمندی را برای فصل بعد آماده کنیم.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، ایوب کلانتری در گفت‌وگو با فارس، در مورد اینکه آیا با فولاد خوزستان تمدید قرارداد کرده است، گفت: قراردادم را تمدید کردم و در خدمت فولاد خوزستان هستم.
وی در مورد تمرینات این تیم عنوان کرد: از روز اول تمرینات با وجود نداشتن قرارداد کنار تیم بودم چرا که به حضور در این باشگاه علاقه دارم. می‌خواستم فصل بعد هم در خدمت فولاد خوزستان باشم.

هافبک فولاد خوزستان در مورد وضعیت این باشگاه در فصل نقل و انتقالات خاطرنشان کرد: امسال بسیاری از تیم ها در حال خرید بازیکنان قوی هستند تا تیمی خوب را برای فصل بعد ببندند. برای موفقیت باید برنامه داشته باشیم. چند بازیکن خوب را از دست دادیم و باید با جذب جایگزین های خوب وضعیت خودمان را بهبود ببخشیم.
وی افزود: قرارداد اکثریت بازیکنان تمدید شده و امیدوارم بتوانیم استخوان بندی تیم را حفظ کنیم. در این صورت با جذب بازیکنان جدید می‌توانیم به موفقیت برسیم.
هافبک فولاد خوزستان در ادامه در مورد اینکه آیا فولاد خوزستان می‌تواند فصل بعد موفق شود، اظهار داشت: تمامی تورنمنت‌ها را جدی می‌گیریم و تلاش می‌کنیم بتوانیم در فصل بعد هم موفق باشیم.
وی در پایان در مورد علمکرد تیم ملی خاطرنشان کرد: تیم ملی در جام جهانی عملکرد خوبی داشت و به بازیکنان خسته نباشید می‌گویم مقابل تیم‌های بزرگ عملکرد خوبی داشتیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (3 نظر تا کنون)

هواداران فولاد قهرمان
شنبه 07 تیر 1393 9:33 PM
این فصل تیمهای بزرگ که هیچی ،تیمهای ته جدولی عم با انتخاب بازیکنانی نام دار دارند مدعی میشند در صورتی که فولاد حتی نتونست اسکلت خودش که در فصل گذشته خیلی عالی ظاهر شده بودن را حفظ کنه .چرا باید کرمی،رضائی،لوسیانو ،چاوز و....بروند و مسئولین تا همین الآن هم میگویند ما اسکلت تیم راحفظ میکنیم

پشم فروش
شنبه 07 تیر 1393 1:27 PM
فولاد در فصل نقل و انتقالات سوشا مکانی و پریرا و غلامرضا رضایی رو از دست داده و تاکنون هم بازیکنی رو جذب نکرده. چقدر مسئولان باشگاه فولاد در این فصل و نقل و انتقالات ضعیف عملکرد داشته اند البته تاکنون.

فولادي تا ابد
شنبه 07 تیر 1393 11:59 AM
چرا به نظر هواداران اهميت نمي دهيد و بازيكن ستاره جذب نمي كنيد؟؟؟و اسرار به جوانگرايي مجدد داريد؟؟به خدا افشينو سروشو و اسماعيل و بقيه هنوزز جونن و بي تجربه بابا به كي بگيم چهار تا بازيكن با تجربه و با اسم و رسم براي بازي هاي بزرك نياز داريم لطفا" بررسي كنيد چرا فولاد فصل قبل اكثر بازيهاشو با تيم هاي مدعي رو واگذار كرده؟؟؟؟دليلش بي تجربه گي بوده حالا شما مي خواين بازيم جوان گرايي كنيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 688 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1403 - مجموع امتیازات : 3202
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1286 - مجموع امتیازات : 2618
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1238 - مجموع امتیازات : 2455
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1232 - مجموع امتیازات : 2550
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1218 - مجموع امتیازات : 2429
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1114 - مجموع امتیازات : 1840
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 1818
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
کسی که حقشو نگرفت : استعداد یابیتون شرافتمندانه بود خسته نباشید عرض میکنیم😉 --- امیرعلی : آرزوی موفقیت برای همه تیم ها --- حسین علینژاد : بازیکن بسیار فنی با فهم فوتبالی بالا قطعا یکی از مهره های کلید فولاد خواهد بود --- عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. ---