1401/11/20
10:3
Register

تبلیغات



سایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

دوشنبه 05 آذر 1397 11:21

فریسات:

فکر می‌کنم روند صعودی فولاد آغاز شده است

 عزیز فریسات گفت: اتفاقات فوتبالی باعث شده جایگاه فولاد اینجا باشد ولی فکر می‌کنم فولاد استارت زده که به روزهای خوبش برگردد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، عزیز فریسات در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر برابر ذوب آهن اصفهان، اظهار کرد: ذوب‌آهن تیم بزرگی است که کادر جوان و باتجربه‌ و بازیکنان بزرگی دارد و امیدوارم تماشاگران از بازی لذت ببرند. وی افزود: تیم ما نیز از بازیکنان باتجربه و جوان تشکیل شده و امیدوارم بتوانیم به شرایط ایده‌آلی که از ما انتظار هست برسیم.

 مربی تیم فوتبال فولاد که عنوان سرمربی موقت را یدک می‌کشد، گفت: تمام تلاش ما این است که رفاقت را در تیم حاکم کنیم که اگر اینگونه نباشد نمی‌توانیم نتیجه خوبی را بگیریم.

 وی در مورد اینکه او با پورموسوی و استان کار کرده و فکر می‌کند مشکل اصلی فولاد تا به اینجای لیگ چه بوده است‌، اظهار داشت: در فوتبال هزار اتفاق رخ می‌دهد. فولاد بازیکنان با تجربه و مستعدی دارد. اتفاقات فوتبالی تیم را در این جایگاه قرار داده است. این تیم می‌تواند مدعی باشد. البته ضعف‌هایی هم هست اما می‌توان نتایج خوبی گرفت. می‌دانید ما در استان چیز خاصی برای دلگرمی نداریم. فوتبال می‌تواند بخشی از جامعه را شاد کند و باعث تفریح جوانان شود. ما تلاش می‌کنیم تا تیم به روزهای خوب خود باز گردد و باز هم بتوانیم فولاد قوی در لیگ برتر ببینیم.

 فریسات در مورد اینکه آیا شناختی از ذوب آهن دارد، گفت: می‌دانید مربی این تیم اخیرا تغییر کرده و بازی قبلی ذوب آهن پخش تلوزیونی نداشت. ما شناخت خاصی از شرایط جدید این تیم نداریم اما مسابقات گذشته این تیم را برای شناخت بیشتر از توانایی بازیکنان ذوب آهن آنالیز کردیم.

 وی در مورد اینکه تکلیف کادرفنی چه شد،‌گفت: فعلا مدیریت تصمیم گرفته من مسئولیت تیم را تا زمانیکه مدیریت باشگاه تصمیم قطعی در این مورد بگیرد در اختیار داشته باشم.

فریسات در مورد اینکه آیا ممکن است تیمش به خاطر پیروزی مقابل پیکان مغرور شده باشد، گفت: برد و باخت جزوی از فوتبال است. اگر بایک برد مغرور شویم که اسم خودمان را نمی‌توانیم فوتبالی بگذاریم. رفاقت درون تیم باعث شده ما منسجم تر شویم. شما نگاه کنید وقتی گل دقیقه 91 را زدیم بازیکنان ما سریع توپ را از دروازه برداشتند و در وسط زمین قرار دادند تا با شرع بازی گل برتری را بزنیم‌. این نشان از انگیزه تیم ما دارد و اینکه بازیکنان ما فقط پیرزوی می‌خواهند این نشان از همدلی و اتحاد در تیم دارد.

 وی در مرود اینکه گفته می‌شود بازیکنان فولاد در زمان ایلی استان تحت فشار بودند، گفت: مربیگری سلیقه است. هر کسی سلیقه خاص خودش را دارد. او سلیقه خودش را داشت و ما هم روش خودمان را داریم. بعد از تغییر و تحولی که در تیم به وجود آمد و من مسئولیت هدایت تیم را بر عهده گرفتم سعی کردم تفکر خودم را اجرا کنم. ما این روش را داریم که باید در تیم به بزرگتر و پیشکسوت احترام بگذاریم. در ادامه سعی کردیم جو دوستی و برادری را تقویت کنیم تا تیم در مسیر خودش قرار بگیرد. 

ارسال نظر




توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 687 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1298 - مجموع امتیازات : 3096
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1195 - مجموع امتیازات : 2527
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1134 - مجموع امتیازات : 2351
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1128 - مجموع امتیازات : 2446
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1116 - مجموع امتیازات : 2327
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1025 - مجموع امتیازات : 1751
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 808 - مجموع امتیازات : 1804
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 770 - مجموع امتیازات : 4275
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---