1401/11/20
8:40
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

جمعه 26 بهمن 1397 13:48

سنگ تمام هواداران فولاد در میزبانی از برادران خود؛

نمایشی از اخلاق، اتحاد و معرفت خوزستانی ها

فولاد خوزستان که هفته گذشته ۳ امتیاز از تیم صدرنشین لیگ دشت کرده، این بار برابر تیمی دوست داشتنی از استان خود صف آرایی می کند.

 به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، روابط عمومی باشگاه فولاد خوزستان در خصوص این بازی بیانیه ای صادر کرد که در ادامه میخوانیم:  «جدا از مسائل فوتبالی این دیدار از جنبه‌های دیگری می تواند به روزی زیبا و به یاد ماندنی در فوتبال استان خوزستان بدل شود.

 دربی روز یکشنبه در اهواز حال و هوای متفاوتی دارد. دربی اخلاق، اتحاد و معرفت در پیش است و فولادمردان باید به مصاف تیم هم استانی و دوست داشتنی نفت مسجدسلیمان بروند، این بازی هم به جهت کسب امتیاز و تداوم سیر صعودی فولاد و هم به جهت میزبانی از تیم هم استانی برای ما حائز اهمیت است.

 فولادی ها در نیم فصل نخست برابر این تیم زاگرس نشین به میدان رفتند و شاهد میهمان نوازی آنها بودند، روزی که هواداران نفت با شعارهای حمایتی و خوشامدگویی مسجدسلیمان را به خانه فولادی ها تبدیل کرده بودند، رفتاری که جای تقدیر و تشکر داشت.

اما اکنون وقت تلافی است و از آنجا که میزبانی در دست هواداران فولاد است و قطعا تیم نفت از حمایت هواداران خود در ورزشگاه غدیر بهره خواهد برد، باید به بهترین شکل از تیم میزبان استقبال به عمل آورد.

هرچند که این بازی در اصل یک رقابت است اما در نگاهی کلی تر چیزی جز اتحاد و همدلی را بین هواداران دوتیم به ارمغان نخواهد آورد و هم استانی ها از هر قومی که باشند با دوستی و برادری به استقبال این دربی خواهند رفت.

از هواداران اصیل فولاد که همواره یار و یاور این تیم بوده اند و در دیدار برابر پرسپولیس سنگ تمام گذاشتند، انتظار داریم ضمن حضور حداکثری برای حمایت از تیم خود در این دربی حساس با استقبال خوب خود از هواداران تیم نفت مسجدسلیمان یک روز خوب و به یادماندنی را در غدیر اهواز رقم بزنند و فرهنگ بالای خوزستانی خود را به نمایش بگذارند.»

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (1 نظر تا کنون)

بختیاری از سوئد
جمعه 26 بهمن 1397 8:57 PM
به به این حرکت فرهنگی و ازشمند باید در روز یکشنبه به نمایش گذاشته بشود تا از ارزشها و اعتبار فرهنگ خوزستانی دفاع شود💖

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 687 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1298 - مجموع امتیازات : 3096
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1195 - مجموع امتیازات : 2527
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1134 - مجموع امتیازات : 2351
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1128 - مجموع امتیازات : 2446
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1116 - مجموع امتیازات : 2327
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1025 - مجموع امتیازات : 1751
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 808 - مجموع امتیازات : 1804
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 770 - مجموع امتیازات : 4275
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---