1402/01/07
12:33
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

دوشنبه 17 تیر 1398 20:55

رضایی: نمی‌توانیم منتظری را جذب کنیم

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان می‌گوید بلبلی بازیکن این باشگاه است و به خاطر رفتنش به استقلال، از او شکایت کرده‌اند.

 

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، دکتر حبیب‌الله رضایی در حاشیه تمرین امروز فولاد در تهران، اظهارکرد: اولین تیمی بودیم که سرمربی‌مان را انتخاب کردیم و جز اولین تیم‌هایی بودیم که اردو برگزار کردیم. در فصل و نقل و انتقالات سعی کردیم با بازیکنان بومی قرارداد ببندیم. با توجه به برنامه‌ریزی سرمربی با آن‌ها وارد مذاکره شدیم و توانستیم بازیکنان مدنظرمان را جذب کنیم.

 

او درباره ماجرای بلبلی هم بیان کرد: آقای بلبلی با توجه به نظر سرمربی تیم و با توجه به اینکه فسخ قرارداد داشت، با او قرارداد ۳ ساله بستیم. از لحاظ قانونی او بازیکن ما است ولی ظاهراً با توجه به اینکه هنوز جوان است، جداگانه تمرین می‌کند. ما با سازمان لیگ نامه‌نگاری کردیم و در تاریخ ۲۹ یک جلسه در کمیته تعیین وضعیت برای این موضوع برگزار می‌شود.

 

دکتر رضایی در مورد شایعه آمدن منتظری به فولاد هم توضیح داد: آقای منتظری از بازیکنان بزرگی است که فوتبالش را در فولاد خوزستان شروع کرده است ولی سهمیه لیگ‌برتری ما پر شده است.

 

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان اضافه کرد: باشگاه فولاد یک استراتژی دارد و بر اساس آن حرکت می‌کند. یکی از عواملی که باعث شد با نکونام همکاری کنیم نگاه او به بازیکنان بومی و تیم‌های پایه بود. ما کارخانه بازیکن سازی هستیم و نگاه ما این است که از بازیکنان خودمان استفاده کنیم.

 

او در مورد کولیبالی هم، گفت: او بازیکن نفت مسجد سلیمان بود و قراردادش تمام شد. با او وارد مذاکره شدیم. او گفت که هنوز پولش را دریافت نکرده است. در نهایت به جمع‌بندی رسیدیم. او گفت با توجه به اینکه دو ماه از لیگ تمام شده و خانواده‌اش در اهواز هستند و باشگاه نفت مسجد سلیمان برایش بلیت برگشت به کشورش را نگرفته است به این تیم برنمی‌گردد. حاضرم دو سال بازی نکنم اما در آن‌جا نمانم. در نهایت با او قرارداد ۲ ساله بستیم.

 

دکتر رضایی در مورد خسارت‌های وارد شده به ورزشگاه فولاد در بازی پرسپولیس- داماش هم اظهار کرد: شرکت فولاد خوزستان توانسته است ورزشگاهی را تحویل جامعه فوتبال ایران بدهد که باعث غرور هر ایرانی است. با توجه به درخواست استاندار خوزستان و سازمان لیگ شرکت فولاد ورزشگاه را برای فینال در اختیار آن‌ها قرار دادیم. سازمان لیگ باید پاسخگوی ما باشد. ما نامه‌نگاری کردیم ولی هنوز جوابی به ما ندادند برای همین به آقای وزیر نامه نوشتیم. وضعیت را دنبال می‌کنیم تا پاسخگوی این خسارات باشند.

 

مدیرعامل فولاد درباره رقم دریافتی این باشگاه از سازمان لیگ بابت تبلیغات محیطی هم، گفت: ما با سازمان لیگ نامه‌نگاری کردیم. ظاهر دو بار به میزان ۲۰۰ میلیون تومان به حساب باشگاه واریز شده است. از طریق سازمان لیگ دنبال می‌کنیم. امیدوارم در آینده به حساب باشگاه واریز شود.

 

او در مورد شرایط باشگاه فولاد هم بیان کرد: ورزشگاه‌هایی که در کشور هستند نیاز به بازنگری دارند و ما باید به سمت به روز بودن حرکت کنیم. خیلی خوشحالیم که نگاه فدراسیون به این سمت است. امیدواریم این اتفاق میمون برای ورزشگاه‌های بیفتد تا همه بتوانند بازی را از نزدیک تماشا کنند. ما در حال انجام این موارد هستیم.

 

دکتر رضایی درباره خروج احتمالی یکی از بازیکنان فولاد به خاطر خریدن عبدالله‌زاده به عنوان هفتمین خرید فصل این تیم هم بیان کرد: هنوز با کادر فنی جلسه‌ای درباره این موضوع نداشتیم. اگر اتفاقی بیفتد در اختیار رسانه‌ها می‌گذاریم.

منبع خبر : Fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 687 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1341 - مجموع امتیازات : 3139
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1224 - مجموع امتیازات : 2556
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1174 - مجموع امتیازات : 2391
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1160 - مجموع امتیازات : 2478
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1153 - مجموع امتیازات : 2364
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1066 - مجموع امتیازات : 1792
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 820 - مجموع امتیازات : 1816
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---