1402/03/17
11:16
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

چهارشنبه 05 آذر 1399 19:56

بازی سختی را پشت سر گذاشتیم

هاشمی‌نسب: اگر بالای جدول باشیم ما را می‌زنند

مربی فولاد خوزستان گفت: به دنبال قهرمانی نیستیم چرا که وقتی بالای جدول می‌آییم می‌خواهند ما را بزنند و تلاش‌مان این است تیمی باشیم که همه به ما احترام بگذارند.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، مهدی هاشمی‌نسب پس از تساوی فولاد مقابل گل گهر اظهار کرد:‌ می‌دانستیم بازی سختی پیش رو داریم. کنترل ابتدای بازی در دست ما بود اما روی یک صحنه پنالتی دادیم و امیدوارم پنالتی درست بوده باشد. به هر حال نظر داور بود. بعد از گلی که دریافت کردیم توانستیم بازی را کنترل کنیم و روند بازی را در دست گرفتیم. شرایط بازی خوب پیش ‌رفت و به گل تساوی رسیدیم که کار تمرین شده‌ تیم ما بود.

او ادامه داد: بعد از گل هم خوب بازی کردیم و بچه‌ها خیلی خوب توانست دویدند و خوب کار کردند تا دقیقه ۹۰ که پنالتی را از دست دادیم و فقط حداقل امتیاز را کسب کردیم. گل گهر تیم خیلی خوبی بود و بازی سختی را پشت سر گذاشتیم. جا دارد از سیرجانی‌ها تشکر کنم چرا که در صحنه‌ای بازی جوانمردانه را رعایت کردند.

مربی فولاد خوزستان اضافه کرد: ما آمده بودیم تا پیروز شویم چرا که به توانایی های بازیکنان‌مان ایمان داریم و می‌دانستیم چه چیزی می‌خواهیم. نقاط ضعف گل گهر را خیلی خوب آنالیز کردیم و می‌دانستیم در بازی مستقیم خیلی خطرناک هستند و ما هم خیلی خوب کنترل کردیم. دو بازیکن سر زنشان بسیار خوب بودند. آن‌ها تیم قابل احترامی هستند چرا که دو بازیَ ابتدایی‌شان را بردند و در صدر جدول قرار دارند.

او درباره اعتراض به داوری توسط فولادی‌ها گفت: این مسائل همه جا وجود دارد. نه تنها در فوتبال ما بلکه در تمام کشورها این اعتراضات وجود دارد. در یک لحظه روی یک صحنه احساس می‌کنید که اشتباه تصمیم گرفته شده است و بلند می‌شوید اعتراض می‌کنید. قرار نیست که راجع نیمکت تیم مقابل صحبت کنیم چرا که هر بازی ناظر و داور چهارم دارد. اگر به داور بی حرمتی شود و آرامش داور به هم بریزد، قطعا باید برخورد شود.   

مربی فولاد خوزستان ادامه داد: سال گذشته هم یک بازی مهم را بردیم و در کورس سهمیه آسیایی قرار گرفتیم اما بعد از بازی به همین شکل اعتراضات شروع شد. ما بازی به بازی جلو می‌رویم و بازی به بازی جلو می‌رویم و به دنبال قهرمانی نیستیم چرا که تا کمی بالای جدول می‌آییم می‌خواهند ما را بزنند و تلاش‌مان این است تیمی باشیم که همه به ما احترام بگذارند. اعتراضاتی که از سمت کادر ما انجام شد یک چیز طبیعی در فوتبال است و نمی‌دانم چگونه در یک برنامه تلویزیونی به خودشان اجازه می‌دهند و درباره نیمکت فولاد صحبت می‌کنند.

او با بیان این‌که سال گذشته در ۳۰ بازی فقط دو مربی‌ تیمش اخراج شده بود، گفت: آن هم در شرایطی بود که باختیم و نتیجه‌اش را از دست داده بودیم. به کسی ارتباطی ندارد نیمکت فولاد چه‌کار می‌کند و هر بازی ناظر دارد و بعد از بازی به فدراسیون گزارش می‌دهند و تصمیم گیری می‌شود. مطمئن باشید اعتراضات فولاد بی حرمتی به کسی نیست و مطمئن باشید حرف‌هایی که در شان فوتبال نباید از دهن کسی در نمی‌آید.

هاشمی‌نسب در پایان عنوان کرد: اعتراض همیشه وجود دارد و ما هم حد و مرزمان را می‌دانیم که چگونه اعتراض کنیم و همیشه هم به داورها احترام می‌گذاریم. از باختن ترسی نداریم و روزی هم که باخت حق‌مان بود، قبول می‌کنیم چرا که فوتبال همین است. امیدوارم فقط کسانی که مسئولیت بازی را دارند تنها نیمکت فولاد را ببینند و خوهشا کس دیگری راجع به نیمکت ما صحبت نکند.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 687 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1393 - مجموع امتیازات : 3191
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1277 - مجموع امتیازات : 2609
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1227 - مجموع امتیازات : 2444
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1223 - مجموع امتیازات : 2541
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1207 - مجموع امتیازات : 2418
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1102 - مجموع امتیازات : 1828
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 1818
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---