1401/03/04
8:33
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

جمعه 17 دی 1400 22:17

نکونام: با برنامه ریزی به مصاف سپاهان می‌رویم

تیم فولاد خوزستان فردا باید در ورزشگاه نقش جهان به مصاف سپاهان برود.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام سرمربی فولاد در نشست خبری پیش از دیدار حساس فردا برابر سپاهان گفت: می دانیم با یکی از تیم هایی بازی داریم که بهترین زیرساخت های فوتبال را دارد. شاید این تیم یکی از اولین باشگاه هایی باشد که به صورت حرفه ای تمام کارهای باشگاهی خود را انجام داده است. با قاطعیت می‌‌شود گفت که یکی از بهترین تیم های 5، 6 سال اخیر فوتبال ایران هستند که با یک برنامه ریزی و یارگیری خوب و یک سازمان فوق العاده توانسته‌اند هر سال بهترین عملکرد را داشته باشند.

وی ادامه داد: خوشحالم که فردا می‌توانیم مقابل تیم سپاهان بازی خوبی را برگزار کنیم و می دانیم تیم قدرتمندی هستند، نفرات خوب و پرمهره ای دارند. بهترین بازیکنان تیمشان را نگه داشته اند و بهترین بازیکنان سایر تیم ها را توانسته اند جذب کنند، از جمله تیم خود ما. آنها تیم فوق العاده‌ای دارند و قطعا هر دو تیم فردا دیدار سختی را در پیش دارند و امیدوارم یک بازی خوب و تاکتیکی را ببینیم. برای بازی فردا برنامه ریزی داریم و تیم حریف را آنالیز کرده ایم. امیدوارم بتوانیم بازی خوبی داشته باشیم و بچه هایمان با تمرکز کامل در بازی حضور پیدا کنند.

وی درباره بازیکنان محروم و مصدوم تیمش برای بازی فردا گفت: متأسفانه خیلی وقت است که ایوب والی را در اختیار نداریم و مصدومیت او برطرف نشده است. هفته قبل نیز گفتم که مهران درخشان مهر بایستی عمل جراحی انجام بدهد و فردا غایب است. شیمبا را به دلیل 4 کارته بودن در اختیار نداریم و بازیکنان جایگزین قطعا فردا بهترین عملکرد را خواهند داشت و بهترین بازی را انجام می دهند. خدا را شکر سایر بازیکنان شرایط خوبی دارند و آماده مسابقه هستند.

نکونام درباره اینکه تنها فولاد و سپاهان توانسته اند مجوز حرفه ای حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنند و استقلال و پرسپولیس حذف شوند و این مسئله چه پیامی برای فوتبال ایران دارد، گفت: واقعا این موضوع ناراحت کننده است و باعث ناراحتی تمام جامعه فوتبال شده است چرا که این فاجعه برای کشورمان و تیم هایش رخ داده است. ما همگی زیر پرچم ایران در مسابقات شرکت می‌کنیم و این اتفاق برایمان اصلا خوب نیست. ولی از یک طرف هم به نفع فوتبال ما می شود که حداقل از این به بعد واقعیت ها را بگوئیم و امیدوارم این برایمان درس عبرتی شود و اطلاعات درست را به AFC و فیفا بدهیم و گاهی اوقات سندسازی نکنیم.

وی ادامه داد: اگر سپاهان و فولادخوزستان در لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا نمی‌کردند و مجوز حرفه ای را نمی‌گرفتند، آبروی فوتبال ایران می رفت. با اینکه ما در آسیا در رتبه نخست رنکینگ قرار داریم و می‌توانیم بگوییم تیمی هستیم که با قاطعیت به جام جهانی صعود کرده‌ایم، ولی از نظر زیرساخت و کارهای حرفه ای از میانه جدول رو به پایین هستیم چرا که شرایط خوبی در فوتبال حرفه ای نداریم. فقط استعدادها و بازیکنان هستند که نتایج و فوتبالمان را رو به جلو می برند و شرایط زیرساختی، مدیریتی و شرایط سختی که در فوتبال ما وجود دارد را تحمل می کنیم و فقط امروزمان را به فردا می سپاریم تا به جلو برویم.

سرمربی فولاد در پایان گفت: امیدوارم این شرایط به ما و مسئولین تکانی بدهد تا از این به بعد با جریان سالم و کارهای درست، بتوانیم به فوتبال کمک کرده و برای بهتر شدن فوتبال کشور زیر ساخت ها را فراهم کنیم. از این موضوع خوشحالم که دو باشگاه بزرگ فولاد و سپاهان توانستند مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنند و امیدوارم بتوانند در این رقابت نماینده های شایسته‌ای باشند.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 685 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1051 - مجموع امتیازات : 2847
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 957 - مجموع امتیازات : 2289
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 913 - مجموع امتیازات : 2124
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 890 - مجموع امتیازات : 2208
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 879 - مجموع امتیازات : 2096
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 797 - مجموع امتیازات : 1523
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 666 - مجموع امتیازات : 1662
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 619 - مجموع امتیازات : 4124
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 316 - مجموع امتیازات : 1073
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---