1401/04/16
22:17
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

سه شنبه 23 اردیبهشت 1393 20:36

یک هشتم نهایی جام باشگاه های آسیا؛

سوشا مکانی: نمی‌گذارم رائول گل بزند

تیم فوتبال فولاد خوزستان فردا در دیدار برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل السد قطر قرار می گیرد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سوشا مکانی دروازه بان فولادی ها که با کسب اجازه از کارلوس کی روش در اردو تیم ملی شرکت نکرد تا به بازی فردای تیمش برسد، بسیار به صعود فولاد خوش بین است. او درباره بازی با السد به (آی اسپورت) مي‌گوید: «السد تیم بسیار خوبی است اما ما نیز قهرمان ایران هستیم و مي‌خواهیم بهترین نتیجه را کسب کنیم. نمی خواهم بگویم فولاد متکی به بازیکن است اما حضور من و بختیار رحمانی مي‌تواند کمک کند چون کامل بودن تیم بسیار اهمیت دارد. ما باید نهایت تلاشمان را به کار گیریم تا بتوانیم بهترین را نتیجه را کسب کنیم.»

او درباره تقابلش با رائول گونزالس تاکید مي‌کند: «من در اندازه ای نیستم که درباره رائول صحبت کنم. او به قدری بزرگ است که حضور در زمین در کنار او هم برایم افتخاری است اما شک نکنید اگر در ترکیب اصلی قرار داشته باشم، اجازه گلزنی به او نمی دهم.» دروازه بان ملی پوش فولاد درباره شانس حضورش در جام جهانی عنوان مي‌کند: «منطق فوتبال از هرچیزی مهمتر است. اعتقادم این است بازیکن باید خودش را در زمین نشان دهد و قطعا اگر مي‌خواهم در لیست 23 نفره اعزامی به جام جهانی باشم، باید در زمین خودم را به بهترین شکل ممکن نشان دهم.»

مکانی همچنین مي‌گوید: «همه دروازه بانان شانس برتری برای حضور در جام جهانی دارند. من نیز نهایت تلاشم را مي‌کنم تا خودم را به کی روش نشان دهم. با کسی هم جنگ و دعوا ندارم؛ کار خودم را مي‌کنم و با حوصله منتظر تصمیم سرمربی مي‌مانم.» او درباره اینکه بسیاری معتقدند از لیست نهایی کی روش حذف مي‌شود، خاطرنشان مي‌کند: «من به این حرفها کاری ندارم. من برای ماندن در هیچ جا آویزان بنده خدا نمی شوم و امیدم به خدا است. از طرفی انتخاب نهایی بازیکنان تیم ملی برعهده سرمربی است و می‌دانم که او انصاف را زیرپا نمی‌گذارد. کی روش مسلما کسانی را انتخاب می‌کند که بهترین‌ها هستند. بایستی درود فرستاد به شرف سرمربی تیم ملی که همیشه کسانی را برای تیم ملی انتخاب کرده است که شایستگی پوشیدن پیراهن تیم ملی را داشته‌اند.»
مکانی امیدوار است تیم ملی در جام جهانی به دور بعدی راه پیدا کند: «این قابلیت را دربین بازیکنان تیم‌ملی می‌بینم. درحال حاضر شرایطی مشابه 3 بازی آخردورمقدماتی مقابل قطر، لبنان و کره‌جنوبی داشتیم و خیلی‌ها معتقد بودند نمی‌توانیم از 3 بازی خود 9 امتیاز بگیریم. اما بازیکنان تیم ملی با صعود به جام‌جهانی توانایی هایشان را ثابت کردند.»

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (7 نظر تا کنون)

KHUZESTAN
چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393 12:48 PM
AFARIN SOSHO

محمد خاك باز
چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393 11:03 AM
مردش هم هستي سوشا جان . ميخوام پوز رائول گونزالس رو بزني .

علی
چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393 10:09 AM
سوشا کارت درسته نفر اولی

اسماعيل از تهران
چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393 7:23 AM
چشم و اميد 5 ميليون خوزستاني بعد از درگاه خدا به شماهاست قهرمانان ميهن!

ایوب
چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393 4:19 AM
سوشا تو یکی از مهمترین عوامل قهرمانی فولاد هستی مطمئن هستم اگه از اول فصل به فولاد می اومدی بدون شک چند هفته زودتر قهرمان میشدیم از شما تقاضا دارم در ایران فقط برای فولاد بازی کن چون هیچ تیمی اینده درخشان فولاد رو نداره من نمیدونم کیروش چرا دلخوش شده به احمدی و این دروازبان برانشوایگ حداقل تو گلهای افتضاح و خصوصا لایی خور نیستی نه اینکه چون دروازبان تیم محبوب من هستی نه واقعا اینرو میگم که تو کمتر ازهمه اینها گل خوردی

 1 2  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 686 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1056 - مجموع امتیازات : 2853
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 965 - مجموع امتیازات : 2297
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 920 - مجموع امتیازات : 2131
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 901 - مجموع امتیازات : 2219
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 890 - مجموع امتیازات : 2107
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 808 - مجموع امتیازات : 1534
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 673 - مجموع امتیازات : 1669
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 621 - مجموع امتیازات : 4126
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 316 - مجموع امتیازات : 1073
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---