1400/10/28
9:55
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گزارش

دوشنبه 24 خرداد 1395 14:35

در فصل 95-1394

معرفی نفرات برتر پیشبینی سایت باشگاه فولاد

همه ساله با شروع مسابقات فوتبال در کشورمان، تعداد زیادی از هواداران تیم ها توجهشان معطوف به نتایج و اخبار مربوط به تیم مورد نظرشان می شود و در همین راستا فولادی ها نیز در سالیان اخیر با حضور در سایت رسمی باشگاه فولاد خوزستان علاوه بر دنبال کردن اخبار و گزارش ها، اقدام به ثبت نام در این سایت و پیشبینی نتایج تیم های باشگاه کردند.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، در طول این فصل از مسابقات، فولاد در لیگ برتر دوازدهم شد. فولاد ب از صعود به مراحل پایانی بازماند. تیم امید باشگاه بازهم قهرمان کشور شد، جوانان به پنجمی رضایت داد، نوجوانان قهرمانی را جشن گرفت و نونهالان هم بر سکوی دوم ایستاد. اما هواداران نیز در طول این مسابقات تیم های خود را همراهی می کردند و در این بین برخی شکست های فولاد در لیگ برتر را به درستی! پیشبینی کردند و از سوی دیگر نتایج خوب تیم های امید و ... را ثبت می کردند.

ضمن تشکر از همراهی این عزیزان برای شرکت در این دوره از مسابقه پیشبینی در ادامه اسامی 50 کاربر برتر نتایج تیم های مختلف فولاد خوزستان را مرور خواهیم کرد:

 

لازم به توضیح است: سایت باشگاه فولاد خوزستان در حال حاضر با توجه به شرایط موجود و عملکرد ضعیف تیم بزرگسالان در نتیجه گیری، برنامه خاصی برای اعطای جوایز به نفرات برتر پیشبینی نتایج نداشته و انشالله در فصل های آینده در صورت صلاحدید مسئولان اقدام به اعطای جوایزی به رسم یادبود خواهد کرد.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (4 نظر تا کنون)

توفیق
پنج شنبه 27 خرداد 1395 2:25 AM
پیش بینی نتایج ضعیف کار سختی نبود

مهدی چنانی
پنج شنبه 27 خرداد 1395 2:00 AM
الان وقت هدیه دادن و هدیه گرفتن نیست!!! بهترین هدیه واسه ما هوادارا خرید بازیکن خوب واسه تیم فولاد میباشد. به همراه قهرمانیهای متداوم در لیگ برتر و جام حذفی و آسیا و تبدیل شدن به قطب اصلی فوتبال ایران و آسیا. باتشکر

محمد
چهارشنبه 26 خرداد 1395 12:02 PM
واقعا" باشگاه به این بزرگی از دادن یه هدیه کوچیک به هواداراش عاجزه!!!!!!

مهدی چنانی
دوشنبه 24 خرداد 1395 6:06 PM
....آقایان تیم نیاز به تقویت داره برای تیم باید هزینه بشه ما میخواهیم فولاد همیشه بر بام ایران و آسیا باشه بردهای مقطعی را نمیخواهیم برای این کار بازیکنان بزرگ نیاز هست و ترجیحا خوزستانی که نامهاشون را در صفحات قبل آوردیم...

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 677 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 850 - مجموع امتیازات : 2638
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 791 - مجموع امتیازات : 2123
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 733 - مجموع امتیازات : 1944
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 719 - مجموع امتیازات : 2037
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 711 - مجموع امتیازات : 1928
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 630 - مجموع امتیازات : 1356
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 557 - مجموع امتیازات : 1553
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 521 - مجموع امتیازات : 4026
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 247 - مجموع امتیازات : 1004
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---