1401/03/04
8:28
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

یک شنبه 21 شهریور 1395 21:36

بوحمدان: از هفته ششم فولاد واقعی را می‌بینیم

امیدوارم در بازی بعدی‌مان خوشانس باشیم

مدافع تیم فوتبال فولادخوزستان با بیان این‌که امیدوارم بازی برابر سایپا نوید بخش روزهای خوب برای فولاد باشد، گفت:‌ شک نکنید فولاد واقعی را می‌توانید از بازی هفته ششم به بعد شاهد باشید.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، حمید بوحمدان در خصوص دیدار روز گذشته (شنبه) این تیم برابر سایپا، اظهار کرد: ‌فکر می‌کنم همه دیدند که فولاد در این بازی مانند چهار بازی گذشته‌اش نبود و مطمئن باشید از این‌که هستیم هم بسیار بهتر می‌شویم.
وی با بیان این‌که ‌در بازی با سایپا خوش‌شانس نبودیم، گفت: در این دیدار توپ‌های‌مان وارد گل نشدند و به نظرم سایپا خوش‌شانس بود. امیدوارم در بازی بعدی‌مان خوشانس باشیم؛ اگر خوش‌شانس باشیم و توپ‌های‌مان وارد گل شوند، مطمئن باشید هر تیمی که به اینجا بیاید مقابل آن شکست نخواهیم خورد.

این بازیکن تیم فوتبال فولادخوزستان خاطرنشان‌کرد: ما در بازی با سایپا حداقل می‌توانستیم سه چهار گل به این تیم بزنیم و امیدوارم در بازی بعدی‌مان برابر پدیده، جبران کنیم. ان‌شاءالله بازیکنانی که تازه به تیم اضافه شده‌اند، همگی به هماهنگی برسیم و در بازی آینده نتیجه مورد نیاز را کسب کنیم.وی بیان کرد: ان‌شاءالله که بازی برابر سایپا نویدبخش روزهای خوب برای فولاد باشد و من هم بسیار به این موضوع امیدوار هستم. کسانی که بازی روز گذشته ما را دیدند از این دیدار لذت بردند. البته باید تمرکزمان را خیلی بالا ببریم تا در دقایق حیاتی مسابقه، تمرکز لازم را داشته باشیم.

بوحمدان گفت:‌ شک نکنید از هفته آینده و از دیدار برابر پدیده، کارمان را با قدرت ادامه می‌دهیم و امیدوارم از هفته آینده، کارمان برای جدایی از انتهای جدول آغاز شود. شک نکنید فولاد واقعی را می‌توانید از بازی پدیده به بعد شاهد باشید و مطمئن باشید از بازی با پدیده نتایج بازی‌های گذشته را جبران خواهیم کرد.وی در پایان عنوان کرد:‌ ‌همان‌طور که تیم سایپا را آنالیز کرده بودیم، تیم پدیده را هم آنالیز می‌کنیم و ان‌شاءالله با تمام قدرت بتوانیم از این بازی با کسب سه امتیاز خارج شویم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (1 نظر تا کنون)

البرز
یک شنبه 21 شهریور 1395 11:32 PM
انشاله از هفته ششم پیروز بشیم ولی چاگو و ساسان و ناصری و طالب لو برای هر تیمی غنیمت هستن

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 685 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1051 - مجموع امتیازات : 2847
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 957 - مجموع امتیازات : 2289
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 913 - مجموع امتیازات : 2124
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 890 - مجموع امتیازات : 2208
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 879 - مجموع امتیازات : 2096
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 797 - مجموع امتیازات : 1523
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 666 - مجموع امتیازات : 1662
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 619 - مجموع امتیازات : 4124
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 316 - مجموع امتیازات : 1073
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---