1400/01/26
14:45
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

دوشنبه 19 فروردین 1398 14:12

رضایی: فولاد خوزستان در کمک به سیل زدگان پیشقدم شد

به داشتن این هواداران افتخار می کنیم

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با تقدیر از هواداران این باشگاه در امدادرسانی به سیل زدگان گفت: امیدواریم با برنامه ریزی صحیح شاهد کاهش التیام و به حداقل رساندن خسارتها به هم استانی های سیل زده عزیزمان باشیم.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، حبیب الله رضایی ضمن همدردی با سیل زدگان استان های گلستان، فارس، لرستان و خوزستان و دیگر نقاط کشورمان اظهار داشت: متاسفانه آغاز سال جدید با خاطرات تلخی همراه بود. هموطنانمان در شهرها و روستاه های زیادی گرفتار سیل شده اند. در خوزستان هم طغیان رودخانه دز، کارون و کرخه خسارت فراوانی به منازل، مزارع و زیرساخت ها وارد کرده که جا دارد ضمن تقدیر و تشکر از تلاش شبانه روزی استاندار محترم، نیروهای امدادی، جوانان غیور و مردم شریف استان و سایر ارگان ها از آقای کشانی، مدیر عامل محترم فولاد که با تصمیمات صحیح و در راستای مسئولیت های اجتماعی در امدادرسانی به برادران و خواهران سیل زده مان پیشقدم شده اند، تشکر کنم و امیدوارم با ادامه این روند شاهد کاهش التیام و زخم های سیل زدگان باشیم. البته در این راستا باشگاه فولاد برنامه ریزی هایی انجام داده و علاوه بر کمک مالی، قصد داریم به اتفاق بازیکنان، مربیان و آقای قطبی به مناطق سیل زده سر بزنیم.

 رضایی همچنین ضمن تقدیر از حرکت هواداران فولاد خوزستان در کمک به سیل زدگان اظهار داشت: ملت ایران همواره اتحاد و نوع دوستی خود را در سختی ها نشان داده و باعث افتخار ماست که در کنار برنامه های باشگاه در کمک به سیل زدگان، هواداران فولاد در اقدامی زیبا، به صورت خودجوش و با هماهنگی باشگاه رسالت اصلی خود را به رخ می کشند و تعصب و غیرت خوزستانی را بار دیگر به منصه ظهور می رسانند. البته ما همواره شاهد اینگونه رفتارها بوده ایم. آنها با استقبال از هواداران تیم‌های میهمان و راه اندازی کمپین «نه به توهین» و همچنین رعایت نظم و نظافت ورزشگاه فولاد خوزستان خود را اثبات کرده اند و در بعد خارج از فوتبال و در بحران کنونی نیز با مراجعه به مناطق سیل زده و روستاهای محروم در ساخت سیل بند ها، امداد رسانی و حفاظت از جان و مال مردم کوشش می کنند.

دکتر رضایی همچنین به شرایط تیم فولاد خوزستان اشاره کرد و گفت: خدا را شکر تیم روند صعودی خوبی را طی کرده و در حال حاضر در رده ششم جدول جای دارد. نکته مثبت و اصلی این روزهای فولاد به نوع بازی آن برمی‌گردد. این تیم مقابل مدعیان اصلی لیگ محک خوبی خورده و قدرت آن تا اندازه زیادی نمایان شده. اطمینان داریم که فولاد با ادامه این روند و ارائه بازی های هجومی و هدفمند به آن جایگاه اصلی که همه انتظارش را می کشند، خواهد رسید. زحمات بازیکنان، کادر فنی و در راس همه آنها آقای قطبی سرمربی کاربلد تیم کارساز شده و امیدواریم شاهد درخشش فولاد در مابقی بازی ها و لیگ نوزدهم باشیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در خصوص احتمال برگزاری دیدار فولاد و استقلال خوزستان در ورزشگاه اختصاصی فولاد، اظهار داشت: با توجه به کیفیت زمین و امکانات قطعا ما ترجیح می دهیم که در این ورزشگاه بازی را برگزار کنیم. اما با توجه به محدودیت ها و مقررات سازمان لیگ و همچنین بحث میزبانی استقلال خوزستان و اینکه هیچگونه درخواست رسمی از سوی این باشگاه صورت نگرفته است، به احتمال زیاد این بازی در ورزشگاه غدیر برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 624 - مجموع امتیازات : 2406
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 602 - مجموع امتیازات : 1934
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 595 - مجموع امتیازات : 1806
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 583 - مجموع امتیازات : 1800
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 574 - مجموع امتیازات : 1892
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 425 - مجموع امتیازات : 1151
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 422 - مجموع امتیازات : 1418
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 383 - مجموع امتیازات : 3888
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---