1398/01/30
19:9
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

دوشنبه 16 تیر 1393 15:8

پس از مذاکره با مدیرعامل باشگاه؛

ماتیاس چاگو به باشگاه فولاد خوزستان پیوست

ماتیاس چاگو بگو هافک دفاعی تیم لوکوموتیو زاگرب در چهاردهمین دوره از لیگ برتر فوتبال ایران، پیراهن فولاد خوزستان را برتن می کند.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، باشگاه فولاد خوزستان پس از مذاکره با این بازیکن شناخته شده که سابقه ی حضور در تیم ملی کامرون را نیز دارد، ظهر امروز به توافق رسیده و قراردادی به مدت یک فصل با بازیکن نامبرده امضاء کرد.
این بازیکن کامرونی که در پست هافبک دفاعی بازی می کند، با نظر مستقیم دراگان اسکوچیچ با فولاد قراردادش را امضا کرد. چاگو با 31 سال سن سابقه حضور در لیگ کرواسی را دارد و متالاک، دیناموزاگرب، ایسترا و لوکوموتیو تیم هایی در لیگ کرواسی هستند که این بازیکن کامرونی سابقه بازی در آنها را داشته است.

گفتنی است؛ چاگو فصل موفقی را در تیم لوکوموتیو پشت سر گذاشته است.این بازیکن در سال های  2005 تا 2010 در تیم دینامو زاگرب توپ میزد و پس از دو سال حضور قرضی در تیم های ایسترا و لوکوموتیو، در پایان با تیم لوکوموتیو بازگشت.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (56 نظر تا کنون)

محمد
یک شنبه 09 شهریور 1393 4:29 AM
ایولا دارید دستتون درد نکونه. ولی می تونید از بازیکنان جوان خوزستانی استفاده کنید نه از کشوری دیگه

علی
یک شنبه 05 مرداد 1393 7:23 AM
خداکنه بدرد فولاد بخوره

*فولاد*
چهارشنبه 25 تیر 1393 4:00 PM
ببخشید ها.ولی اگه این هافبک سنش کمتر بود خیلی بهتر می شد.یه خرده به اکادمی بیشتر توجه کنید.

sajad
شنبه 21 تیر 1393 4:03 PM
با سلام لطفا دنبال دروازبان باشید. اقای محمدرضایی اون دروازبان خارجی چی شد.لطفا یک خبر از وضعیت استادیوم فولاد بدید.مرسی *** پاسخگویی مدیریت سایت: در رابطه با دروازبان، خود سرمربی و باشگاه پیگیر است و در رابطه با استادیوم نیز روند ساخت آن با حمایت های صورت گرفته ادامه دارد و انشالله در سال آینده به اتمام می رسد.

محمد نورعلی
شنبه 21 تیر 1393 12:23 PM
از مدیریت باشگاه می خوام هر طور شده آل نعمه رو جذب کنن

 1 2 3 4 5  ...  
فعال ترین هواداران
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 289 - مجموع امتیازات : 2902
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 659 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 277 - مجموع امتیازات : 2047
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 261 - مجموع امتیازات : 1472
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 260 - مجموع امتیازات : 1477
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 258 - مجموع امتیازات : 1590
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 248 - مجموع امتیازات : 1566
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 228 - مجموع امتیازات : 1224
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 213 - مجموع امتیازات : 3718
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 190 - مجموع امتیازات : 529
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 165 - مجموع امتیازات : 888
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---