1401/11/20
8:27
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

یک شنبه 24 بهمن 1400 23:22

رجبی: ۶ موقعیت گل در یک نیمه کم است؟

فولاد خوزستان موفق شد در یک نمایش برتر برابر آلومینیوم اراک پیروز شود.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، حمیدرضا رجبی، مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در کنفرانس خبری پس از این بازی حضور یافت و صحبت های او را در ادامه می خوانید:

*خیلی بازی منطقی انجام دادیم
بازی سختی بود. آلومینیوم تیم درگیر و فیزیکی است که جلوی تیم های بزرگ همیشه خوب بازی می کند. هیچ تیمی نتوانسته آلومینیوم را به راحتی شکست دهد. خیلی بازی منطقی انجام دادیم. در نیمه اول کاملا بر بازی سوار بودیم. کنترل بازی خودمان را داشتیم و اجازه کاری به حریف ندایم و آنها فقط کار مستقیم انجام دادند. در نیمه دوم با توجه به اینکه آنها فقط دفاع می کردند، یک سری نفرات هجومی آوردیم و توانستیم بازی را ببریم.

*آیا شش موقعیت گل کم است؟
خطیبی در نشست خبری تیم فولاد را به ضدفوتبال محکوم کرد که رجبی در واکنش به این اظهارات گفت: کادر فنی تیم حریف فوتبال را درست ندیدند. شاید به دلیل اینکه پرواز آنها تاخیر داشته بازی را بدون تمرکز و با اشتباه دیدند. ما در نیمه اول شش موقعیت 60-70 درصد داشتیم. من می توانم تک تک این موقعیت ها را بگویم. تک به تک ساسان انصاری، رضاوند به تیر دروازه زد، ضربه سر عباسی، شوت وحید حیدریه در تک به تک بود و نجاریان گل خالی را به بیرون زد.  مگر در فوتبال ایران تیم ها چند موقعیت دارند؟ ما مقابل تیمی چون آلومینیوم شش موقعیت داشتیم. اگر واقعا این شش تا کم است ما سعی می کنیم موقعیت های بیشتری داشته باشیم.

*آسیب دیدگی در بازی فیزیکی زیاد است
رسول همبازی ما بود و هر موقع که می باخت اعصابش خرد می شد. هفت هشت بازی قبلی را پیروز نشده‌اند و این بازی را هم نتوانستند ببرند و یک فشاری روی تیم شان است. این باعث شد که چنین اظهاراتی بکند. وقتی شما بازی فیزیکی می کنی خود به خود درگیری زیاد است و آسیب دیدگی به وجود می آید. آنها در نیمه اول وقتی ما داشتیم فشار می آوردیم، وقت تلف می کردند و آسیب دیدگی بازیکنان ما در نیمه دوم و آمدن برانکار طبیعی بود. ما بازی منطقی انجام دادیم و توانستیم آلومینیوم را شکست دهیم.

*تیم ما نفر نداشت و مجبور بودیم بازیکن بخریم
او در مورد خریدهای فولاد در مارکت زمستانی که این تیم را به فعال ترین تیم لیگ تبدیل کرد گفت: همین تیم آلومینیوم در چند سال اخیر چند بازیکن گرفته است؟ دو پنجره ما بسته بود. تیمی که آسیا رفته، قهرمان حذفی شده و سهمیه گرفته دو سال است که بازیکن نگرفته است. وقتی چهار پنج خرید کردیم، دلیل نمی شود که بگویند هزینه کرده ایم. تیم ما نفر نداشت و مجبور بودیم که این ها را بگیریم. در بازی های بعدی می توانیم بهتر از این ظاهر شویم. خوشحالیم که این نفرات هم به جمع ما اضافه شدند و برای موفقیت فولاد تلاش خواهیم کرد.

*داور ما را دست به عصا کرد
مربی فولاد در مورد قضاوت داور بازی که 9 بار از کارت زرد استفاده کرد هم اظهار داشت: داور با کارت های زردی که داد تیم ما را را دست به عصا کرد. ما تیمی هستیم که پرس از بالا می کنیم و همه مقابل مان دفاع می کنیم. با کارت های داور ولی بازیکنان ما محتاط شدند و امیدوارم که قضاوت درستی شده باشد.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 687 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1298 - مجموع امتیازات : 3096
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1195 - مجموع امتیازات : 2527
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1134 - مجموع امتیازات : 2351
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1128 - مجموع امتیازات : 2446
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1116 - مجموع امتیازات : 2327
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1025 - مجموع امتیازات : 1751
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 808 - مجموع امتیازات : 1804
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 770 - مجموع امتیازات : 4275
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---