1402/12/14
9:22
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

چهارشنبه 28 دی 1401 17:56

رادکیا: می‌خواهیم در تمام زمینه‌ها حرفه‌ای‌تر شویم

موفقیت فولاد حاصل کار تیمی است

در رده بندی جهانی باشگاهها در سال 2022، فولاد خوزستان بهترین تیم ایران شد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، مهندس «حمیدرضا رادکیا» سرپرست مدیریت عامل باشگاه فولاد با تمجید از این اتفاق می‌گوید: «ابتدا به تمام اعضای تیم خداقوت و خسته نباشید می‌گویم. در سال میلادی گذشته برای فولاد اتفاقات خوبی رخ داد. در سال 2021 که تیم با شکست استقلال در فینال جام حذفی، به قهرمانی رسید. سال گذشته میلادی هم در سوپرجام پرسپولیس را شکست دادیم و عنوان قهرمانی را به دست آوردیم. همچنین در آسیا هم تنها تیم ایرانی بودیم که موفق شدیم با اقتدار از مرحله گروهی صعود کنیم و به دور حذفی برسیم. این موفقیت‌ها حاصل یک کار گروهی و تیمی است. هواداران فولاد، اعضای تیم، کارکنان، مسئولان و مدیران باشگاه چه آنها که هستند و چه آنها که در موفقیت‌ها بودند و دیگر کنار ما نیستند و همینطور مدیران و کارکنان کارخانه فولاد خوزستان همه در این موفقیت نقش داشتند.»
وی با اشاره به آینده فولاد خوزستان، اضافه می‌کند: «موفقیت‌ها تنها مسئولیت‌ها را سنگین‌تر می‌کنند. با حفظ روحیه تیمی و اتحاد خود، تلاش می‌کنیم از این به بعد هم از نام فولاد دفاع کنیم. خوشحالم مربیان و بازیکنانی داریم که مسئولیت پذیر هستند و نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرند. تمام قد از تیم حمایت می‌کنیم و شک ندارم اتفاقات خوبی در راه است. در سه جام خواهیم جنگید. در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا. هر کدام برای ما اهمیت خودش را دارد. در لیگ بی انگیزه نیستیم و تا روز آخر تلاش می‌کنیم. در جام حذفی هم شروع خوبی داشتیم. در لیگ قهرمانان هم می‌خواهیم نماینده‌ای سربلند برای ایران باشیم. امیدوارم در آسیا فوتبال ایران از فولاد حمایت کند. همچنین هدف ما این است در زمان فشرده نقل و انتقالات خواسته‌های سرمربی و کادر فنی را برآورده کنیم. انشالله ضعف‌های تیم را برای نیم فصل دوم از بین می‌بریم. شاید خیلی از تیم‌ها بعد از بازی‌های حذفی چند روزی به تعطیلات رفتند ولی ما تعطیلی نداشتیم. کادر فنی به طور مداوم پیگیر تمرینات و نقل و انتقالات بود و هست. ما هم در باشگاه پیگیر بوده ایم تا انشالله کار به سرانجام خوبی برسد.»
 رادکیا در پایان می‌گوید: «هدف ما این است که فولاد را به باشگاه بهتر و قوی‌تر تبدیل کنیم. می‌خواهیم در تمام زمینه‌ها حرفه‌ای‌تر شویم.»

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 688 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1639 - مجموع امتیازات : 3438
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1469 - مجموع امتیازات : 2801
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1415 - مجموع امتیازات : 2632
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1393 - مجموع امتیازات : 2711
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1388 - مجموع امتیازات : 2599
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1253 - مجموع امتیازات : 1979
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 1818
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
کسی که حقشو نگرفت : استعداد یابیتون شرافتمندانه بود خسته نباشید عرض میکنیم😉 --- امیرعلی : آرزوی موفقیت برای همه تیم ها --- حسین علینژاد : بازیکن بسیار فنی با فهم فوتبالی بالا قطعا یکی از مهره های کلید فولاد خواهد بود --- عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. ---