1402/03/17
9:27
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

شنبه 23 فروردین 1393 3:40

در آسیا هم مي‌توانيم حرف‌ برای گفتن داشته باشيم

مکانی:در فولاد به آرامش رسيدم

دروازه‌بان تیم فوتبال خوزستان می‌گوید، فولاد شایسته قهرماني بود.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سوشا مکانی در گفت‌وگو با (ایسنا) اظهار کرد: اکنون زمان خوشحالی مردم خوزستان است و پس از مدت‌ها انتظار، استرس و حمایتی مردم از تیم ما، درنهایت خدا را شکر این حمایت ها به بار نشست و ما توانستیم به جام قهرمانی که لیاقت و استحقاق آن را داشتیم، دست پیدا کنیم. به نظر من شایسته‌ترین تیم براي قهرماني فولاد بود.
وی در ادامه در پاسخ به این سوال که به نظرتان چه عواملی باعث قرار گرفتن فولاد در مسیر قهرمانی و کسب جام شد، گفت: صد درصد عوامل مختلفی تاثیرگذار بود ولی من اولین عامل را کادر فنی تیم می‌دانم. آن‌ها واقعا با مدیریت، شخصیت و کار فنی خوبی که برای مجموعه فولاد اتخاذ کردند، باعث شدند تیم هماهنگی روانه مسابقات شود.
اين گلر فولاد كه در نيم‌فصل دوم به اين تيم آمد، خاطر نشان کرد: به نظرم تیم ما در طول فصل کمترین فراز و نشیب را در هر بازی داشت و توانستیم در هر دیدار بالای 10، 15 موقعیت گلزنی را رقم بزنیم. بازیکنان و همچنين حمايت تماشاگران، نقش بزرگي در این قهرمانی داشتند.
وی بیان کرد: من مطمئنم اگر همکاری بین باشگاه و کادر فنی ادامه داشته باشد، این تیم با حفظ استخوان بندی اصلی و اضافه کردن یک سری از بازیکنان و تقویت تیم می‌تواند حتی در آسیا هم حرف های بسیاری برای گفتن داشته باشد.
مکانی درباره روند خود در فولاد و پشت سر گذاشتن فصلی آرام در این تیم عنوان کرد: درباره عملکرد خودم هیچ وقت صحبت نکرده ام و نخواهم کرد و به نظرم مربیان تیم باید در این زمینه نظر دهند. به هر حال من تمام تلاشم و هم و غمم از روزی که به فولاد آمدم این بود تا تیمم بتواند موفقیت ماندگاری را کسب کند.
وی افزود: ما خدا را شكر توانستیم به قولی که به هواداران‌مان داده بودیم، وفا کنیم. من عضو کوچکی از مجموعه فولاد هستم و به نظرم هر کسی در این تیم کار خود را به نحو احسن انجام داد. من در فولاد صد درصد آرامش داشتم و همیشه نیز گفته ام هر زمان که سوشا آرامش داشته باشد، می تواند بهترین عملکرد را داشته باشد.
دروازه بان تیم فوتبال فولاد خوزستان ادامه داد: کسانی که سعی کرده اند آرامش سوشا مکانی را طی چند سال اخیر بر هم بزنند، مطمئنا اهداف خاصی را دنبال می کردند که خدا را شکر با پیوستنم به فولاد و کار کردن زیر نظر فرکی و سجادی توانستم دوباره آرامشی را که یکی دو سالي بود از بین رفته بود و باعث شده بود نتوانم کارایی لازم را داشته باشم، به دست بیاورم و نقشم را به خوبی ایفا کنم.

منبع خبر : ایسنا

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (9 نظر تا کنون)

فرید شاهوند
دوشنبه 25 فروردین 1393 2:10 PM
سوشای عزیز با آمدنت به فولاد دل ما را شاد کردی خیلی هم زحمت کشیدی ممنونتیم.ولی دیگر دروازبانهای فولاد هم برای ما عزیزند از انها همال تشکر را داریم

هامان
یک شنبه 24 فروردین 1393 3:23 AM
سوشای تیم ملی

رضا
یک شنبه 24 فروردین 1393 2:42 AM
مکانی بهترین دروازه بان ایرانه. لیاقتش شماره یک تیم ملیه. امیدوارم فصل بعد هم در فولاد بمونه.

محمدامین
یک شنبه 24 فروردین 1393 1:54 AM
سوشا جون توی فولاد بمون. فولاد ما تیم بی حاشیه و بی ادعایه.

امیر چراغی
شنبه 23 فروردین 1393 10:47 PM
زنده باد

 1 2  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 687 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1393 - مجموع امتیازات : 3191
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1277 - مجموع امتیازات : 2609
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1227 - مجموع امتیازات : 2444
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1223 - مجموع امتیازات : 2541
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1207 - مجموع امتیازات : 2418
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1102 - مجموع امتیازات : 1828
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 1818
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---