1401/12/29
16:45
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

چهارشنبه 05 آبان 1395 14:18

مدیرعامل باشگاه عنوان کرد: فولاد در ابتدای مسیر درآمدزایی است

توجه به هواداران را در قراردادها لحاظ می کنیم

پس از اینکه باشگاه فولاد خوزستان در اولین اقدام خود توانست تفاهمنامه ای با موسسه اعتباری کوثر منعقد کند، اینبار با یکی از برترین برندهای عرصه خدمات اینترنت کشور به توافق دست یافته است.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، در همین رابطه علیرضا اژدری زاده در خصوص قراردادی که این باشگاه با شرکت آسیاتک منعقد کرده است، اظهار داشت: در ابتدا باید به عرض برسانم که بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی همراه با اقدام و عمل و همچنین سیاست های کلان و الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر ایجاد منابع مالی و درآمدی مجزا و از سوی دیگر تاکید بر خصوصی سازی هرچه بیشتر و خروج از شرایط تک درآمدی باشگاه ها، فولاد خوزستان اقدام به ایجاد واحد تجارت و درآمد زایی در باشگاه نمود و در همین رابطه فرد شایسته ای به نام آقای مهندس یوسفی برای مدیریت و پیشبرد این امور انتصاب شدند.
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان اظهار داشت: از حدود ۴ ماه پیش باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان فعالیت های اقتصادی خود را به صورت جدی آغاز نموده و در طول این مدت مذاکرات و رایزنی هایی را با صاحبان بنگاه های اقتصادی سراسر کشور انجام داده است. اژدری زاده افزود: هرچند که باشگاه فولاد خوزستان در ابتدای مسیر درآمدزائی است اما تاکنون موفق شده این تفکر را که باشگاه باید کسب درآمد داشته باشد را در سیستم نهادینه کرده و با انعقاد قراردادهای مناسب گام های ابتدایی خود را محکم بردارد و قطعا این اقدامات در آینده می توانند بسیار پررنگ تر و پردرآمد تر هم باشند.
 
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان اظهار داشت: قراردادهای اسپانسری یکی از منابع درآمدی باشگاه های فوتبال می باشند که در فوتبال حرفه ای و کشورهای پیشرفته از اهمیت خاصی برخوردار می باشند. این قرردادها به گونه ای است که طرفین هر کدام سود لازمه خود را خواهند داشت و اصول آن بر مبنای یک رابطه برد- برد می باشد.ما نیز همانند صنعت فوتبال جهان به دنبال قوی تر کردن این قراردادها و رابطه ها هستیم.
علیرضا اژدری زاده با اشاره به مزایای قراردادهای منعقد شده برای هواداران باشگاه اشاره کرد و گفت: نکته بسیار حائز اهمیت و مهم در کارهای اقتصادی باشگاه ها حمایت هواداران  می باشد، در این راستا تاکنون توانسته ایم با بیش از ۱۰ فروشگاه و شرکت قراردادهایی را امضا کنیم که بر اساس آن هواداران می توانند با داشتن کارت هواداری که تهیه آن از طریق موسسه اعتباری کوثر به صورت رایگان می باشد به فروشگاه های منتخب که بزودی اسامی و آدرس آنها را در اختیار هواداران خواهیم گذاشت، مراجعه کرده و ضمن خرید از این مراکز از تخفیف های قابل توجهی بهرمند شوند.
 
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با اشاره به اینکه برنامه های خاصی را برای هواداران فولاد اندیشیده ایم، افزود: قطعا یکی از اهداف باشگاه در قراردادها تامین رضایت هوادارن می باشد، در همین راستا همانگونه که وعده داده بودیم در گام نخست قراردادی را با موسسه کوثر ثبت کردیم که دارای بالاترین سود بانکی در سیستم بانکی کشور می باشد و کارت های عضو شتاب آن موسسه به صورت کاملا رایگان در اختیار هواداران فولاد خوزستان قرار خواهد گرفت. هواداران و شهروندان خوزستانی و کلیه هواداران سراسر کشور با داشتن این کارت که نماد کاملا فولادی دارد می توانند علاوه بر حمایت از باشگاه، از داشتن بالاترین سود روزشمار شبکه بانکی کشور و قرعه کشی جوایز نقدی و تخفیفات ویژه برخی فروشگاه ها نیز بهرمند شود. همچنین هر فردی که کارت هواداری باشگاه فولاد خوزستان را داشته باشد می تواند بسته اینترنت رایگان را از شرکت آسیاتک دریافت کرده و در آینده نیز از تخفیف های خوبی بهره ببرد.
 
وی همچنین در پایان اظهار داشت: شرایط کنونی بگونه ای است که نیاز است باشگاه ها در بحث مالی از طریق کارهای اقتصادی پیشرفت کنند، قطعا حمایت هواداران از این قراردادها برای ما بسیار مهم است و امیدوارم که در آینده بتوانیم خدمات بهتری به آنها بدهیم و شاهد پیشرفت های دیگری در این زمینه باشیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (1 نظر تا کنون)

فولاد💓
پنج شنبه 06 آبان 1395 10:01 AM
بجای حرف عمل کنید.اگر به هواداران توجه داشتید که ابتدا باید خواست آنها را در تقویت تیم اجرا می کردید و با نتایج خوب دل هواداران را شاد می کردید اما مهاجم خارجی بدون هیچ دلیلی تا این هفته و بازی حساس نتوانسته مجوز بگیرد.سایت هم از پرداختن به این موضوع سر باز میزند این یک نمره منفی برای سایت است

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 687 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1341 - مجموع امتیازات : 3139
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1224 - مجموع امتیازات : 2556
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1174 - مجموع امتیازات : 2391
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1160 - مجموع امتیازات : 2478
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1153 - مجموع امتیازات : 2364
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1065 - مجموع امتیازات : 1791
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 820 - مجموع امتیازات : 1816
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---