1402/09/11
21:35
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

جمعه 28 بهمن 1401 14:13

بازی های آسیایی نقطه عطفی برای تیم فولاد است

سرپرست مدیرعاملی باشگاه فولاد خوزستان گفت: امیدوارم بازی‌های آسیایی پیش رو با توجه به اینکه تیم فولاد در مرحله قبلی خیلی خوب ظاهر شد، نقطه عطفی برای بازگشت به ریل موفقیت باشد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، مهندس رادکیا روز پنجشنبه، پیش از اعزام کاروان فولاد به قطر برای بازی با الفیصلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شرکت فولاد تمام شرایط، امکانات و زیرساخت‌های لازم را برای حمایت کامل از تیم فولاد به عنوان تنها نماینده ایران، با نگاه به عنوان تیم ملی دوم ایران در نظر گرفته است و فقط همت کادر فنی و بازیکنان و نیز دعای هواداران و مردم خوزستان می‌ماند.
او در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه این احتمال وجود دارد که فولاد به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند، شرایط لازم برای تیم پیش‌بینی شده است، گفت: بله. در صورت برد مقابل الفیصلی، دو روز بعد از این بازی باید در دومین دیدار شرکت کنیم که پیش‌بینی‌های لازم صورت گرفته و مطمئنا کادر فنی هم پیش‌بینی انجام سه بازی را داشته است.
سرپرست مدیرعاملی باشگاه فولاد خوزستان گفت: این فصل همراه با بدشانسی و اتفاقات خاص فوتبالی برای تیم فولاد همراه بود؛ مثل دریافت گل در بازی با تراکتور در دقیقه ۱۱۰ و مصدومیت دو مهاجم‌مان. به هر حال واقعا انتظارات هواداران برآورده نشد اما امیدوارم بازی‌های آسیایی پیش رو با توجه به اینکه تیم در مرحله قبلی خیلی خوب ظاهر شد، نقطه عطفی برای بازگشت به ریل موفقیت باشد. ضمن اینکه از هواداران بابت نتایج درخواست صبر و حوصله و حمایت برای بازی‌های ملی‌گونه فولاد دارم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 688 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1529 - مجموع امتیازات : 3328
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1390 - مجموع امتیازات : 2722
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1334 - مجموع امتیازات : 2551
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1311 - مجموع امتیازات : 2522
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1309 - مجموع امتیازات : 2627
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1213 - مجموع امتیازات : 1939
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 1818
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
کسی که حقشو نگرفت : استعداد یابیتون شرافتمندانه بود خسته نباشید عرض میکنیم😉 --- امیرعلی : آرزوی موفقیت برای همه تیم ها --- حسین علینژاد : بازیکن بسیار فنی با فهم فوتبالی بالا قطعا یکی از مهره های کلید فولاد خواهد بود --- عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. ---