1402/03/09
20:11
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

یک شنبه 14 اسفند 1401 13:4

خرمگاه: هر دیدار برای ما حکم فینال دارد

فولاد خوزستان فردا در ورزشگاه شهید باهنر کرمان باید به مصاف مس کرمان برود.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، محمد خرمگاه مربی تیم فولاد با حضور در نشست خبری پیش از بازی با مس کرمان گفت: امیدوارم فردا شاهد بازی خیلی خوبی باشیم و تماشاگران لذت ببرند و هر تیمی بتواند از موقعیت هایش استفاده کند، برنده از زمین خارج شود. مس را آنالیز کرده ایم، یک تیم قابل احترام و سخت کوشی است. آنها موقعیت سنج هستند. امیدوارم با نکاتی که به بازیکنان گفته شده و آنالیزی که انجام داده ایم، فردا بتوانند تمام تفکرات آقای منصوریان و کادرفنی را در زمین پیاده کنند تا نتیجه خوبی کسب کرده و هواداران را خوشحال کنیم.

وی درخصوص اینکه برای بازی فردا بازیکن مصدوم یا محرومی دارند، گفت: ما بازیکن محرومی نداریم و تنها سینا مریدی مصدوم است. همانطور که از قبل اطلاع دارید، 2 مهاجممان را هم در اختیار نداریم. امیدوارم که مثل قبل شاهد یک بازی خوب و روان ارائه کنیم تا در شأن مردم خوزستان باشد.

مربی فولاد درباره عملکرد خوب این تیم در لیگ قهرمانان آسیا نیز گفت: اجازه بدهید من درباره زمانی که در تیم حضور نداشته ام، نظری ندهم. زمانیکه بازی با الهلال را به عنوان یک تماشاگر و یک ایرانی دیدم، از بازی تیم لذت بردم. همه ما دیدیم که الهلال در بازی بعد 7 بار دروازه الدحیل را باز کرد. فولاد نیز در آن مسابقه بسیار خوب و با فکر بازی کرد. آنها در خور نام فوتبال ایران در زمین حاضر شدند. درباره مسائل فنی نمی توانم صحبت کنم چون آن زمان سمتی در تیم نداشتم. ولی اکنون هر سوالی درباره تیم دارید، در خدمت شما هستم.

خرمگاه درخصوص اینکه چقدر به آینده تیم امیدوار است، گفت: انسان همیشه با امید زنده است. ما امیدواریم و تلاش می کنیم، بازیکنان و شرایط باشگاه را باور داریم. پتانسیل تماشاگران را می دانیم و برای کسب بهترین نتیجه تلاش می کنیم. هر بازی برای ما حکم یک فینال را دارد. ما در جام حذفی نیز حضور داریم و با قابلیتی که بازیکنان داریم، امیدواریم در این رقابت ها نتیجه خیلی خوبی کسب کنیم. در مسابقات لیگ برتر نیز شرایطی را رقم بزنیم که در خور نام فوتبال خوزستان، شهر اهواز و تیم فولاد باشد.

وی درباره اینکه هرگاه منصوریان تیمی را برعهده گرفته، شوک مثبتی به تیم وارد کرده و آیا او می تواند فولاد را از بحران نجات دهد، گفت: اگر آقای منصوریان نمی توانست این کار را انجام دهد، این مسئولیت را قبول نمی کرد. ایشان توانایی هایشان را نشان داده و تنها کاری که الآن می توانیم برای فولاد انجام دهیم، این است که بچه ها را از نظر روحی روانی به شرایط آرمانی برسانیم. از لحاظ فوتبالی نیز در بازی با الهلال و ملوان بسیار خوب بودند. فقط باید از نظر روحی یک جراحی داشته باشیم تا بازیکنان بتوانند قابلیت هایشان را در زمین اجرا کنند.

مربی فولاد در پایان و درخصوص اینکه آیا می توان گفت که بازی با مس کرمان یک جدال 6 امتیازی است، گفت: ما اینگونه به بازی ها نگاه می کنیم که هر دیدار برای ما فینال است. ما فقط بازی به بازی پیش می رویم. مس کرمان تیم قابل احترام و سخت کوشی است. بازی فردا برای ما بسیار است. باید تلاش کنیم و زحمت بکشیم تا بچه ها بتوانند تفکرات ما را در زمین پیاده کنند.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 687 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1393 - مجموع امتیازات : 3191
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1277 - مجموع امتیازات : 2609
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1227 - مجموع امتیازات : 2444
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1223 - مجموع امتیازات : 2541
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1207 - مجموع امتیازات : 2418
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1102 - مجموع امتیازات : 1828
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 1818
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---