1400/01/27
4:51
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

دوشنبه 06 بهمن 1399 11:45

زاهدی: خاطرات فولاد در قلبم حک شده است

پیشکسوت باشگاه فولاد خوزستان می‌گوید که تمام ارکان باشگاه برای موفقیت تلاش می‌کنند تا نام باشگاه فولاد بر فراز فوتبال ایران باشد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، امید زاهدی بازیکن سابق تیم فولاد و مربی کنونی تیم فولادنوین در گفت‌وگو با رسانه باشگاه درباره معرفی خود و سابقه حضورش در تیم فولاد گفت: من سابقه بازی برای باشگاه فولاد بین سال‌های 1376 تا  1378 را دارم. دوران بازی کردن در فولاد همیشه برای بنده به یادماندنی و دوست‌داشتنی‌ ترین خاطرات به حساب می‌آید چراکه با پیراهن فولاد به تیم‌های بزرگی مانند پرسپولیس، استقلال، سپاهان، ذوب‌ آهن، شهرداری‌ تبریز و ... گل زده‌ام، که خاطرات آن روزها و شادی درکنار هواداران فولاد در قلبم برای همیشه حک شده است.
وی در خصوص حضور دوباره‌اش در باشگاه گفت: بنده بار دیگر افتخار حضور در جمع فولاد را پیدا کردم، در آن زمان درکسوت مربی‌گری و در سال‌های 1389  و 1390 در خدمت تیم جوانان فولاد بودم که تلاش کردم تمام داشته‌های اخلاقی و فنی‌ام را در خدمت بازیکنان جوان آکادمی قرار دهم و بتوانم در این مسیر خطیر و پرمسئولیت صادقانه انجام وظیفه کنم. بعد از جدایی از باشگاه فولاد به خاطر پاره‌ای از مشکلات دیگر افتخار حضور در این باشگاه را تا امسال نداشته‌‌ام که جا دارد از جناب آقای آذری مدیرعامل محترم باشگاه فولاد و همچنین آقای عزیز فریسات سرمربی محترم تیم فولادنوین کمال تشکر و قدردانی بابت دعوت از بنده و حضور دوباره در خانواده فولاد را داشته باشم. از ایشان به دلیل یادکردن از بازیکنان سابق و مربیان کنونی و دعوت از آن‌ها جهت همکاری در تیم‌های مختلف باشگاه فولاد تشکر می‌کنم که امیدوارم این حرکت زیبا تداوم داشته باشد و ما شاهد حضور خاک خورده‌های دیروز و پیشکسوتان امروز در مجموعه بزرگ فولاد باشیم.
وی ادامه داد: در خصوص وضعیت باشگاه فولاد باید بگویم که علیرغم مشکلات و محدودیت‌هایی که بخاطر این ویروس منحوس به وجود آمد، در حال حاضر تمامی تیم‌های پایه تا بزرگسالان با تمام قدرت مشغول به کار شده‌ و اکثر رده‌ها درگیر مسابقات هستند که برای همه همکاران خودم و کادر مدیریتی و هواداران آرزوی موفقیت وسربلندی را دارم.
او افزود: از کلیه هواداران عزیز و دوستداشتنی فولاد تقاضا دارم که حمایت‌هایشان از تیم‌های پایه تا بزرگسالان و همچنین از کادر مدیریتی باشگاه در راس آن جناب آقای آذری را داشته باشند و از همه شما هواداران واقعی که با تشویق‌هایتان همواره یارو یاور ما بودید کمال تشکر و قدردانی را دارم.
زاهدی در انتها در خصوص عملکرد تیم بزرگسالان نیز گفت: تیم خوبی از فصل قبل جمع شده است که فصل قبل موفق شدند سهمیه آسیایی را برای استان به ارمغان بیاورند، خسته نباشید می‌گوییم و تشکر می‌کنم. امسال آقای نکونام و کادر جوانش تاکنون عملکرد قابل قبولی داشته و قطعا تیم فولاد در ادامه لیگ حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت. هواداران عزیز از تمام تیم‌های فولاد به مانند همیشه حمایت کنند، بدانند باشگاه فولادخوزستان حرف‌های زیادی درادامه فصل خواهد داشت.‌ توقع و حرف زدن از قهرمانی یک صحبت ناسنجیده است و باید فشار روحی روی تیم ایجاد نکرد و ما پیشکسوتان با همراهی و همدلی هواداران باعث شویم تا فولاد بدون استرس و با تمرکز عالی بتواند به میدان برود‌.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 624 - مجموع امتیازات : 2406
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 602 - مجموع امتیازات : 1934
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 595 - مجموع امتیازات : 1806
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 583 - مجموع امتیازات : 1800
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 574 - مجموع امتیازات : 1892
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 425 - مجموع امتیازات : 1151
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 422 - مجموع امتیازات : 1418
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 383 - مجموع امتیازات : 3888
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---