1399/12/08
16:46
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

چهارشنبه 16 اردیبهشت 1394 0:32

اسکوچیچ پس از پیروزی برابر لوکوموتیو؛

علی رغم حذف شدن لذت بردیم

سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان می‌گوید پیروز شدن برابر لوکوموتیو برای تیم فولاد علی رغم حذف شدن از بازی های آسیایی، بسیار لذت بخش بود.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پس از بازی با لوکوموتیو ازبکستان، اظهار کرد: بسیار خوشحالم که بازی را بردیم اما از نحوه بازی بازیکنانم در نیمه اول راضی نبودم. در نیمه دوم با بهره بردن از نیروی جوانی توانستیم به یک پیروزی آرام بخش و امیدوارکننده برسیم.
وی افزود: هر چند کار ما در آسیا به پایان رسید اما حضور جوانان در ترکیب تیم ما، مطمئنا در آینده تیم فولاد را حمایت خواهد کرد.
سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان بیان کرد: از هواداران تیم فولاد به خاطر حمایت و حضور در مسابقات تشکر می کنم و از آن ها می خواهم که در دو بازی آینده تیم ما در لیگ برتر ایران نیز ما را مورد حمایت خود قرار دهند.
وی گفت: به عنوان یک مربی فوتبال حرفه ای هرگز هراسی از حضور و استفاده از بازیکنان جوان در ترکیب ثابت تیم ندارم و فکر می کنم این جوانان پشتوانه فوتبال هستند.
اسکوچیچ عنوان کرد: من در فوتبال به پیروز شدن فکر می کنم و در این بازی برای من و تیم فولاد پیروز شدن و نتیجه گرفتن علی رغم حذف شدن از مسابقات آسیایی بسیار لذت بخش بود.

همچنین  ماتیاس چاگو، بازیکن تیم فولاد خوزستان در نشست خبری پس از بازی با لوکوموتیو ازبکستان، اظهار کرد: ما در نیمه دوم، میدان دار بازی شدیم و خوشحالم که به یک پیروزی رفع خستگی رسیدیم.
وی گفت: امیدوارم در دو بازی آینده تیم مان در لیگ برتر ایران نیز این موفقیت در مقابل حریفان ایرانی مان تکرار شود.
این بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان عنوان کرد: من از حضور در تیم فولاد و در میان هواداران این تیم خوشحال و بسیار راضی هستم و امیدوارم بازیکنی تاثیرگذار در نتایج تیم فولاد باقی بمانم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (15 نظر تا کنون)

مصطفی
سه شنبه 29 اردیبهشت 1394 6:31 PM
ولی این بازی خیلی تیممون خوب کار کرد و تنها عیب امسال از دست دادن سهمیه آسیا بود

نادری
جمعه 25 اردیبهشت 1394 11:32 AM
امروزم ببریم تا شاید با گرفتن سهمیه لذت ببریم

پارسای فولادی
یک شنبه 20 اردیبهشت 1394 1:11 AM
تو لیگ هنوز امید گرفتن سهمیه داریم

جوانان خوزستانی
شنبه 19 اردیبهشت 1394 2:15 AM
واقعا لذت بخش بود

سروش
جمعه 18 اردیبهشت 1394 1:22 PM
برد بر ازبک ها خوب بود ولی شیرین نبود.حیف!!!

 1 2 3  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 566 - مجموع امتیازات : 2348
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 530 - مجموع امتیازات : 1862
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 528 - مجموع امتیازات : 1739
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 506 - مجموع امتیازات : 1824
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 501 - مجموع امتیازات : 1718
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 377 - مجموع امتیازات : 1103
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 374 - مجموع امتیازات : 1370
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 337 - مجموع امتیازات : 3842
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---