1400/10/30
8:51
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

سه شنبه 12 خرداد 1394 10:39

بختیار رحمانی: به بازگشت آقای دهکردی امیدوارم

شرایط باشگاه فولاد این گونه نمی‌ماند

بختیار رحمانی وضعیت حال حاضر فولادخوزستان را ناراحت‌کننده دانست و گفت: این شرایط برای فولادی که تاکنون حاشیه‌ای نداشته است، خیلی خوب نیست.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، بختیار رحمانی در گفت‌وگو با (ایسنا)اظهارکرد: در حال تمرین هستم و در اردویی که اخیرا تیم‌ملی در تهران داشت، من هم زیر نظر پزشک تیم کار کردم. کارهای درمانی‌ام را انجام می‌دهم و خدا را شکر پزشکان نیز از وضعیتم خیلی راضی هستند. جا دارد از کفاشیان، کی‌روش و تمام کسانی که به من در جهت آماده شدنم، کمک کرده‌اند، قدردانی کنم. من اکنون در هتل المپیک زیر نظر پزشکان هستم و همه چیز خوب است و احتمالا تا 15 روز دیگر در این‌جا بمانم.
 

مصدومیتم به صورت کامل خوب شده است
وی ادامه‌داد: باتوجه به کلینیک بسیار خوبی که در تهران است و دستگاه‌های پیشرفته‌ای که در آن وجود دارد، در آن‌جا تست دادم که وضعیتم از نظر قدرتی خوب بود، البته یکسری کارها برای آماده شدنم باقی ‌مانده است که باید زیر نظر پزشکان انجام شود و گفته‌اند که باید 15 روز دیگر تحت نظر باشم. می‌توانم بگویم که وضعیتم به صورت کامل خوب شده و شرایطم برای بازی آماده است. من همراه با فولاد نیز تمریناتم را آغاز کرده بودم و مشکلی ندارم.
رحمانی شرایط بازیکنان تیم‌ملی را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: بازیکنان تیم‌ملی بسیار سرحال هستند و این کار را برای کی‌روش جهت انتخاب بازیکنان سخت کرده بود. به نظر من تمام بازیکنان دعوتی خوب بودند. امیدوارم که تیم‌ملی در بازی‌های تدارکاتی پیش‌رو برابر ازبکستان و ترکمنستان نتایج بسیار خوبی به دست آورد.
 

تمام فکرم شروع خوب در لیگ و بازگشت به تیم‌ملی است
وی در پاسخ به این سوال که تا چه اندازه به پوشیدن مجدد پیراهن تیم‌ملی امیدوار هستید؟ عنوان‌کرد: باتوجه به مدت دوری‌ام، بسیار خوشحالم که کی‌روش بازهم همان دید قبلی را به من دارد. به هر حال اکنون به این صورت نیست که به دلیل این‌که الان آمده‌ام در ترکیب تیم‌ملی قرار بگیرم، بلکه آقای کی‌روش با دعوت من به اردوی تیم‌ملی قصد کمک به من را داشته است تا به میادین برگردم. تمام فکر و ذهن من این است که ان‌شاالله شروع خوبی در لیگ پیش‌رو داشته باشم تا بتوانم به تیم‌ملی برگردم.
 

امیدوارم فصل آینده در یک تیم غیرنظامی بازی کنم
رحمانی در ادامه درباره پیگیری‌هایش برای رفع مشکل سربازی‌، گفت: در این خصوص فقط می‌توانم بگویم که پرونده من در حال جریان است و من همچنان امیدوار هستم با برطرف شدن مشکلم، بتوانم فصل آینده در لیگ برتر برای یک تیم غیرنظامی بازی کنم.
 

برای فصل آینده هنوز تصمیمی نگرفته‌ام
وی درباره تصمیمش برای فصل آینده، عنوان‌کرد:‌ هنوز در این زمینه فکر نکرده‌ام و نمی‌دانم شرایط فولاد به چه صورت است و باید بگویم وضعیت حال حاضر آن کمی ناراحت‌کننده است. در هر صورت برای جدایی از فولاد تصمیمی نگرفته‌ام. دوست دارم در فولاد بمانم، چرا که من در آن‌جا بزرگ شده‌ام.

 
فولاد بهترین نتیجه را به دست آورد
رحمانی در ارزیابی‌اش از عملکرد فولاد در لیگ چهاردهم، خاطرنشان‌کرد: فولاد در کل باتوجه به مشکلاتی که برایش پیش آمد، عملکرد خوبی داشت و بازیکنان این تیم خوب کار کردند. اسکوچیچ نیز در این شرایط واقعا کمک حال بازیکنان بود و از نظر روانی بسیار خوب با بازیکنان کار کرد و همین کار او نتیجه داد و بازیکنان ما خوب بازی کردند. فکر می‌کنم بهترین نتیجه‌ای که فولاد می‌توانست به دست آورد، همین نتیجه بود و این‌که با این همه مشکل این نتیجه حاصل شد، عالی بود و من به آن‌ها تبریک می‌گویم.

 
کمبود بازیکن در فولاد خودش را نشان داد
وی عملکرد فولاد را در آسیا ضعیف ارزیابی کرد و گفت: به نظرم این تیم در شرایطی نبود که بتواند در هر دو جبهه لیگ برتر ایران و لیگ قهرمانان آسیا بازی کند و به نظرم همین موضوع به عملکرد فولاد در لیگ برتر، لطمه وارد کرد و کمبود بازیکن امسال واقعا خودش را نشان داد.
 

وضعیت فولاد ناراحت‌کننده است
رحمانی درباره اتفاقات اخیر در باشگاه فولاد مبنی بر مشکل بودجه و استعفای دهکردی و دو تن از اعضای هیات‌مدیره این باشگاه، عنوان‌کرد:‌ من نمی‌دانم داستان از چه قرار است ولی واقعا خواهش می‌کنم که با دل مردم بازی نکنند و این وضعیت خیلی ناراحت‌کننده است. مردم خوزستان خیلی ناراحت هستند و وقتی من را می‌بینند در این خصوص از من می‌پرسند که من نمی‌دانم در این زمینه به آن‌ها چه بگویم و نمی‌دانم درنهایت مسوولان شرکت چه تصمیمی می‌گیرند.

 
فولاد مانند تیم‌های دیگر هزینه‌ای ندارد
وی بیان‌کرد: متاسفانه این شرایط برای فولادی که تاکنون حاشیه‌ای نداشته است، خیلی خوب نیست. من نمی‌دانم بحث مالی سر چه مبلغی است و فقط می‌دانم فولاد مثل تیم‌های دیگر نیست که یک بازیکن دو میلیاردی جذب کند و هزینه آن‌چنانی هم ندارد؛ به طور مثال خود من پیشنهادهایی با مبلغ بالا داشتم ولی با دریافت پول کمتر از فولاد به عشق مردم و جایی که به آن‌جا تعصب داشتم، ماندم و بازی کردم. به نظر من اگر اکنون بودجه لازم را به باشگاه ندهند، فکر نمی‌کنم بتوان کار کرد.
رحمانی گفت: در هر صورت شرایط خیلی سخت است و من به عنوان کاپیتان سابق این تیم از مسوولان شرکت فولاد خواهش می‌کنم با دل مردم خوزستان بازی نکنند، چرا که مردم خوزستان عشق و علاقه‌شان این است که این تیم را ببینند و ان‌شاالله که به تیم کمک شود. به نظرم فولاد هم با بازیکنانی که طی این چند سال داشته، آبروداری کرده است و به امید خدا طی چند روز آینده، همه چیز درست شود.
وی عنوان‌کرد: واقعا جا دارد از طرف کل مجموعه باشگاه فولاد، دست تک‌تک کارگران کارخانه فولاد را ببوسم و من واقعا همیشه دوست داشتم به صورتی بازی کنم که آن‌ها خوشحال شوند.
 

دهکردی دوست دارد به فولاد کمک کند
رحمانی درباره دهکردی و خدماتی که وی به فوتبال خوزستان و ایران داشته است، گفت: دهکردی کسی است که همیشه از رسانه‌ها دور بود و دوست داشت به تیم و بازیکنان کمک کند. خود من می‌دیدم که او با آوردن جوانان به تیم به آن‌ها بها می‌داد. او خیلی دوست داشت به فولاد کمک کند و اکنون نیز علاقه‌‌مند به این ‌کار است و به عنوان عضو کوچکی از فولاد، از او تشکر می‌کنم.
 

شرایط باشگاه به این صورت نمی‌ماند
وی بیان‌کرد: احساس من این است که با این شرایط خود دهکردی قصد رفتن دارد ولی در کل امیدوارم که همه آن‌هایی که استعفا داده‌اند برگردند تا تیم سریع‌تر جمع و جور شود. با این شرایط آینده فولاد به خطر می‌افتد ولی قول می‌دهم طی هفته اخیر همه چیز درست می‌شود و شرایط به این صورت نمی‌ماند. رحمانی درباره تمدید قرارداد باشگاه فولاد با اسکوچیچ، گفت: امیدوارم که اسکوچیچ بماند. فولاد تیم بزرگی است و هر کسی دوست دارد در این تیم کار کند.
وی در پایان عنوان‌کرد: ‌فولاد بازیکن دارد ولی نمی‌توان تمام تیم را جوان کرد، چرا که لیگ حرفه‌ای است و سرمایه‌گذاری روی جوانان یک پروسه طولانی‌مدت را می‌طلبد.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (16 نظر تا کنون)

مهدی از اهواز
پنج شنبه 14 خرداد 1394 1:12 PM
من هم با نظر سجاد موافقم من خود عرب زبون هستم تو ورزش بحث قومیت گرای اصلا خوب نیست چون ی سری افراد دنبال اهداف سیاسی و غیر ورزشی هستند .راستی چرا تماشاگران حاضر ب گفتن خوزستان برزیلته نبودند میدونی چرا چون کورکورانه تقلید از ی سری افراد کردند دوست من شوشتری زبان است بالای 24ساله با هم میرفتیم استادیوم ولی از این وضع که بین تماشاگران فولاد تفرقه افتاده بود و حتی حاضر ب گفتن شعار ب غیر عربی نبودند ناراحت بود قبول کنید فولاد متعلق ب کل خوزستان ک دارای قومیتهای مختلف است امیدوارم متوجه بشید

داود
چهارشنبه 13 خرداد 1394 8:25 PM
باز هم زمان نقل و انتقالات شروع شد و این اقا شروع کرده به نظر دادن، خجالت نمی کشه با بچه بازیهاش فولاد را خراب کرد حالا از این حرفها هم می زنه، هر فصل اول فصل می گه برای فصل بعد تصمیم نگرفتم، نمی گه یه فصل پول مفت فولاد گرفتم و خوردم و خوابیدم، مدیونم باید بمونم، میگه هنوز تصمیم نگرفتم، اه اه اه

سجاد ملایی-شوش دانیال
چهارشنبه 13 خرداد 1394 6:41 PM
ایشالا که مشکلت حل بشه و فصل آینده با فولاد قهرمان بشی

توفیق
سه شنبه 12 خرداد 1394 11:56 PM
ما فقط میتونیم امیدوار باشیم هر چی که نظر بدیم و حرف بزنیم به مسئولان فولاد افاقه نمیکنه فقط سر صحبتم با مسئولانه استانه این همه نفت و گاز و تولیدات استان نمیتونه کفاف یه تیم که دلخوشیه مردم خوزستانه رو بده آقای رضایی حرف دل همه ماست لطفن چاپ کن

یعقوب اصلانی
سه شنبه 12 خرداد 1394 7:31 PM
بازم میخوان فولاد رو بندازن به حال و روز سال 86/85 ک سقوطش دادن به رده های پایین و بعدم سقوط به دسته یک خواهشا کمک کنید به فولاد امیدوارم ک مشکل همه بازیکنای سرباز فولاد حل بشه وهمشون درفولاد بمونن بخدااگر این مشکلو برا فولاددرست نمیکردن بااختلاف 10 امتیاز امسالم قهرمان میشدیم

 1 2 3  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 677 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 864 - مجموع امتیازات : 2652
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 801 - مجموع امتیازات : 2133
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 735 - مجموع امتیازات : 1946
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 719 - مجموع امتیازات : 2037
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 711 - مجموع امتیازات : 1928
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 644 - مجموع امتیازات : 1370
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 557 - مجموع امتیازات : 1553
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 521 - مجموع امتیازات : 4026
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 247 - مجموع امتیازات : 1004
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---