1402/03/17
9:58
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

شنبه 23 فروردین 1393 4:13

سعداوی با تشکر از آقایان شریفی، دهکردی و صیاد نژاد:

قهرماني فولاد؛حاصل تلاش چند ساله یک تفکر

مربی تیم فوتبال فولادخوزستان قهرمانی تیمش را در لیگ سیزدهم حاصل تلاش چندین ساله یک تفکر می‌داند.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، نعیم سعداوی در گفت‌وگو با (ایسنا) اظهار کرد: این قهرمانی تلاش چندین ساله یک تفکر بود که صبر و سعه‌صدر هم چاشنی آن بود. همچنین اصرار بر داشتن برنامه، هدف، فکر و ایده در این نتیجه تاثیرگذار بود.
وی بیان کرد: مطمئنا باید به فکر گام‌های بزرگتر و بالاتر باشیم که همانا قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا است و قهرمانی در لیگ برتر نباید برای ما هدف کامل باشد. مطمئنا در فصل های آینده کار باشگاه فولاد بسیار سخت تر می شود و اگر هدف بالاتر که قهرمانی آسیا است مدنظر باشد، درایت و همت بالاتری را می طلبد.مربی تیم فوتبال فولادخوزستان در ادامه عنوان کرد: باید از وارثان اصلی باشگاه که هواداران واقعی هستند تشکر کرد. آنها در تمامی شرایط از تیم حمایت کردند و با آمدن به ورزشگاه به ما دلگرمی دادند و باعث شدند بازیکنان تیم با روحیه مضاعف به مصاف حریفان بروند.
وی افزود: باید از هیات مدیره باشگاه که در راس آن آقایان شریفی، دهکردی و صیاد نژاد قرار دارند و بسیار تلاش و کمک کردند تا مجموعه جوی آرام و بدون حاشیه داشته باشد، تقدیر و تشکر کرد. در کل باید از تمام دست اندرکاران باشگاه و شرکت فولادخوزستان و همچنین کادر فنی و بازیکنان كه دست به دست هم دادند و تلاش کردند تا فولاد به این عنوان برسد، تشکر کنم. همه آنها تلاش کردند تا فعل خواستن به طریقه درست آن صرف شود.
سعداوی گفت: درست است که قهرمانی ما در هفته پایانی لیگ مشخص شد ولی از دید خیلی از علاقه‌مندان و هواداران، فولاد قبل از بازی در هفته پایانی شایسته قهرمانی بود. بسیار خوشحالم با توجه به اینکه جام حذفی را در تبریز از دست دادیم توانستیم قهرمانی لیگ را در تبریز به دست آوریم و همین که توانستیم موجبات خوشحالی علاقه‌مندان به فوتبال خوزستان و باشگاه فولادخوزستان را فراهم کنیم، بسیار خوشحالیم.

وی درباره روند نسبتا یک نواخت فولاد در لیگ سیزدهم توضیح داد: به هر حال اگر کار تیمی دنبال شود مطمئنا نتایج خوبی نیز حاصل خواهد شد. ما بیشتر سعی می کردیم آن تفکرات تاکتیکی مان را دنبال کنیم تا اینکه متکی به مهره های خاصی باشیم. هر چند که مهره ها و ستاره ها نیز در فوتبال تاثیرگذار هستند.مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان ادامه داد: ما بیشتر سعی کردیم یک جو خوب و صمیمی را ایجاد کنیم که در این زمینه فركي نقش بسیار بسزایی داشت. در تمام لایه های باشگاه و تیم جو بسیار خوب، صمیمی و آرامی را داشتیم و هر کس بسیار راحت در چارچوب وظایف و اختیار خود تلاش می کرد، کار خود را دنبال کند.
وی بیان کرد: اگر در برخی از مقاطع با عدم نتیجه هم مواجه می شدیم این موضوع هیچگونه تاثیر منفی آنچنانی نمی توانست روی تیم بگذارد و بچه ها حتی خود را آماده می‌کردند تا در بازی‌های آینده نتیجه را جبران کنند که این بازی پس از شکست ما مقابل استقلال تهران در هفته گذشته به وجود آمد که پس از آن بازیکنان مان خود را برای بازی با گسترش آماده کردند. در این دیدار هواداران‌مان پس از پایان بازی در ورزشگاه ایستادند و تیم را تشویق کردند.
سعداوی عنوان کرد: به هر حال ما این موضوع را بارها در طول فصل تجربه کردیم و خوشبختانه مزد زحمات‌مان را گرفتیم و اکنون خوشحال هستیم و امیدواریم این شرایط برای مجموعه فولاد ادامه داشته باشد. کار ما تازه شروع شده است و مطمئنا شرایط‌مان در فصل های آینده بسیار سخت تر می شود و می طلبد خودمان را از هر جهت آماده کنیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (5 نظر تا کنون)

حسن
یک شنبه 24 فروردین 1393 1:00 PM
امیدوارم همیشه مثل امسال حق به حقدار برسد و تیمی که شایسته است قهرمان بشه من هم به نوبه ی خودم قهرمانی تیم فولاد را به تمام هم استانی های عزیز وطرفداران فولاد در تمام کشور تبریک می گم امید دارم که فولاد وتمامی تیم های ایران در آسیا هم موفق باشن

هوادار فولاد
یک شنبه 24 فروردین 1393 10:52 AM
احسان جان دمت گرم، قربون این همه معرفت برادران هوادار تراختور . دوستتان داریم

علی ناصحی
یک شنبه 24 فروردین 1393 12:29 AM
با سلام و عرض تبریک خدمت همه فولادی های عزیز ردای قهرمانی به حق برازنده شاگردان یکی از با اخلاق نرین مربیان تاریخ فوتبال ایران، حسین خان فرکی عزیز بود. اما این قهرمانی برای من از دو جهت بسیار خوشحال کننده و دلنشین بود اول اینکه یک تیم شهرستانی به قهرمانی رسید. و دوم اینکه تیم فولاد اردوی پیش فصل خود را در شهر من، بروجـــرد برگزار کرد. ضمن تبریک مجدد این قهرمانی به همه فولادی های عزیز به نمایندگی از همه بروجردی ها اعلام می کنم ما مشتاقانه پذیرای شما برای اردوی پیش فصل سال آینده هم خواهیم بود.

احسان تراکتورچی
شنبه 23 فروردین 1393 6:10 PM
با سلام خدمت مدیر کادر فنی وبازیکنان تیم فولاد خوزستان بنده به عنوان تراکتوری اصیل قهرمانی تیم فولاد را به شما تبریک عرض میکنم یاشاسین تراکتور یاشاسین فولاد دو قهرمان ایران

محمدامین
یک شنبه 24 فروردین 1393 1:44:57 AM
یاشاسین تمامی آذری های مودب و با معرفت انشاالله تیم شما هم به روند رو به رشدش ادامه بده و تمام مردم باصفای شما رو خوشحال کنه.
 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 687 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1393 - مجموع امتیازات : 3191
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1277 - مجموع امتیازات : 2609
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1227 - مجموع امتیازات : 2444
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1223 - مجموع امتیازات : 2541
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1207 - مجموع امتیازات : 2418
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 1102 - مجموع امتیازات : 1828
  • فاطمه > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 822 - مجموع امتیازات : 1818
  • سيد بابك > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 793 - مجموع امتیازات : 4298
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 329 - مجموع امتیازات : 1086
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---